Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rest-of-season

    Adam ne igra do kraja sezone.

    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...fitness-latest

    Stevie spreman za Norwich.



    Za ne povjerovat
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Cijena mu je oko 9 miliona eura. Ako neuspije dobiti radnu dozvolu u Engleskoj bit će odmah poslan na posudbu.
      Sad sam video da nije bas mlad, 26 godina vec ima, a mislio sam da ima u fazonu 22-23... Izgleda da bas zabija golove, u karijeri je na 150 meceva zabio 110 golova u svim takmicenjima i klubovima, sto nije mala stvar.

      Adam znaci do kraja sezone... Ma, nije ni potreban koliko je ocajan bio u zavrsnici sezone.
      Last edited by Freshman; 26-04-12, 16:55.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Cole i Aquilani se vraćaju u Liverpool, dok Kuyt najvjerovatnije odlazi u svoj Feyenoord. Žao mi je što Kuyt odlazi, ali došlo je vrijeme da ode, hvala mu za sve što je učinio za Liverpool a učinio je zaista mnogo. Da je samo malo mlađi ...
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Kuyt treba da ide, jednostavno on nije onaj stari,, nije vise mlad. Njegova je nesreca sto je on celu karijeru u Liverpulu igrao na krilu, sto je bila greska. Kladim se da bi bio jos veci igrac da su ga ostavili da igra prvog napadaca, kao sto je i igrao u repki i pruzao duplo bolje partije nego u klubu.
          Al jbg, takav je zivot. Posle dosao Tores, i on je osudjen bio da igra na krilu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Nista od Kujtovog prelasak u HSV?
            Mislim da ce pre tamo preci, moze za njih da odigra na solidnom nivou 2-3 sezone, a posle da se vrati u Fejenord.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Nista od Kujtovog prelasak u HSV?
              Mislim da ce pre tamo preci, moze za njih da odigra na solidnom nivou 2-3 sezone, a posle da se vrati u Fejenord.
              Izgleda da je sada definitivno da ide u Feyenoord.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Dirk u ugovoru ima klauzulu po kojoj na ljeto moze da ode za milion eura.Zainteresovani su Feyenord, HSV i Roma, najvjerovatnije ce izabrati Holandjane.

                4 momka iz Urugvajskog Nacionala su trenirala u Liverpulu nekoliko dana:




                Inace, Suso je dao gol za mladu selekciju Spanije.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Neka ide Kajt. Hvala mu na svemu u svako slucaju! Drago mi je za Akvilanija. Moze biti jako koristan. Cole moze i ne mora.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Kola mozemo da uvalimo nekome i za dzak krompira sto se mene tice, ugovor mu je kriminalan, ima drugu najvecu platu, odmah iza kapitena

                    Aquilani je veoma dobar igrac, povrede su veliki problem,i on ce da ode 100%, pominje se Fiorentina jer njima odlazi Montolivo, Aqua bi trebao da ga zamjeni.
                    Last edited by The Admiral; 26-04-12, 21:27.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Dirk u ugovoru ima klauzulu po kojoj na ljeto moze da ode za milion eura.Zainteresovani su Feyenord, HSV i Roma, najvjerovatnije ce izabrati Holandjane.

                      4 momka iz Urugvajskog Nacionala su trenirala u Liverpulu nekoliko dana:




                      Inace, Suso je dao gol za mladu selekciju Spanije.
                      Da, riječ je o slijedećim igračima: Rodrigo Amaral, Leandro Otormin, Gaston Pereiro i Danijel Baldi. Inače su to najtalentovaniji igrači Nacionala, a suradnja sa Nacionalom je dogovorena sa transferom Coatesa.

                      Učestvovat će na 10 treninga Liverpoola prije povratka u Urugvaj 29. aprila.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Moram dupli.

                        http://www.talksport.co.uk/sports-ne...fielder-170750

                        Ne znam, ali meni je previše 20M za ovog Ramireza.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • http://www.talksport.co.uk/sports-ne...fielder-170750

                          Dosta se spominje Ramirez oko prelaska u Liverpool,gledao sam neke klipove i to je sve,ne pratim nesto talijansku ligu ove godine pogotovu Bolognu pa ne znam je li zaista vrijedan ovih 20 miliona koliko se spominje sto se mene cini ipak malo previse.Znam da je Milanu dao go

                          Nisam vidio od Merlina post,na opakim sam drogama veceras


                          According to reports, Arsenal, Liverpool, Spurs & ManUtd are all interested in Fulham attacker Moussa Dembele.
                          Last edited by Joe Cole 10; 26-04-12, 23:55.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Reds chairman Tom Werner has revealed there will be a six-part 'access all areas' documentary about the Anfield club ahead of their FA Cup final in May
                            Bet: Returns: Norwich City £36.00 Draw £35.00 Liverpool £20.00 WilliamHill
                            http://www.goal.com/en-gb/news/4160/...ly-on-the-wall

                            Comment


                            • Ma ne vredi decko 20 miliona... Gledao sam ga ja par puta, ok je igrac, ali 20 miliona je previse...

                              A Moussa je klasa od igraca, ali vec sam negde napomenuo, izuzetno je nekonstantan, izuzetno, a i samo jedan gol ove sezone dao...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bilo bi glupo da damo 20 miliona za Ramireza, jbt konstantno precjenjujemo igrace

                                Keni je inace rekao da Aqua moze da se vrati u LFC, i da on nema nista protiv toga, ali to je rekao i prosle sezone, pa znamo sta je bilo.

                                Btw Martinu Keliju srecan rodjendan, i da izraste u vrhunsku stopercinu.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X