Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da kazem da vam je treci dres haos totalni. Bez ljutnje, ali je malo gej.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Spoiler














      Spoiler












      Stevie G
      Legendarno... Kakav je car Stevica

      @Mumi ako nam ovo bude dres za narednu sezonu, licno cu da pobijem sve ljude iz Warrior-a
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Da nije ovo slučajno :





        Pa...ovaj...zanimljiv je dres.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ovo ce biti kazna svaki put kad igraci podbace. Narednu tekmu u ovome da igraju.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rve-of-2011-12

            Glasanje za rezervu godine,ja sam glasao za mog covjeka Wisdoma,momak koji je bio najkonstantniji i zrtvovao se za ekipu vise od svih,pravi vodja i kapiten,Dr Dre.

            Vidim po ovim glasovima da ljudi pojma nemaju kako je ko igrao u toku sezone,cak je i rupa od golmana Belford ispred Wisdoma,drugi bi bio Sterling,treci Suso,na mojoj listi.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • A fuj! Kakav je ovo gej ljubicasto sareni dres ?!
              Prva dva su super!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Ja sam za Sterlinga glasao,za mene su on i Suso ove sezone bili najbolji.Top 3 za mene:Sterling,Suso pa Wisdom.

                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ld-get-my-vote

                A ovaj covjek je za mene definitivno igrac sezone i nadam se da ce osvojiti tu nagradu.Bez njega se vise odbrana Liverpoola ne moze zamislit.Poslije njega po meni najbolju sezonu je imao Agger pa Luis.

                http://www.thisisanfield.com/2012/04...ero-to-return/
                Last edited by Joe Cole 10; 24-04-12, 14:14.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Skrtel igrac sezone definitivno,da se Lucas nije povrijedio i on bi bio sigurno jedan od kandidata za igraca sezone,jer je do povrede igrao odlicno.

                  Ova vijest o povratku Valera je odlicna,jer od kada je on otisao Pepe kao da nije onaj stari.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Skrtel svakako, najkonstantniji igrac u sezoni, covek je prosto eksplodirao ove sezone, nikad nisam verovao da moze na tako visokom nivou da igra. Zasluzio je tu nagradu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Jorge Zambrano (most reliable journalist in Mexico): "Now I can say that Jackson Martines is part of Liverpool Football Club."
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ma nije ovo ništa zvanično u vezi dresova, vjerovatno će biti nešto na ove fazone, ali nevjerujem da će biti onaj ljubičasti dres. Pa valjda će se pobuniti navijači Liverpoola gdje će igrati u ovome..
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Evo nađoh još jednu verziju dresova.



                          Iskreno mi se dosta sviđaju ovi dresovi. Valjda bude nešto ovakvo. Samo ovaj novi grb ne znam koliko je potreban, trebali su ostaviti stari grb, jer ovaj Livebird je samo simbol grada...

                          Jackson Martinez od ljeta najvjerovatnije novi igrač Liverpoola.

                          Last edited by Merlin; 25-04-12, 08:05.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • http://www1.skysports.com/football/news/11095/7699496/

                            Aqua najvjerovatnije nece potpisati za Milan.Odlican igrac,ali povrede ga unistavaju.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Sudeci po videu, izgleda da je dobar finiser sto nam treba, a prilicno je tehnicki potkovan, kao i svi juzno-amerikanci... Samo da ne damo puno para za njega...
                              Ne znam koliko Akvilani moze u Liverpulu, ako se vrati, mislim, covek je zaboravljen igrac, a nije zablistao bas u Milanu... A opet nama treba bilo kakav kreator u timu, mada je on vec sto bi narod rekao "ispusena mustikla"...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Sudeci po videu, izgleda da je dobar finiser sto nam treba, a prilicno je tehnicki potkovan, kao i svi juzno-amerikanci... Samo da ne damo puno para za njega...
                                Ne znam koliko Akvilani moze u Liverpulu, ako se vrati, mislim, covek je zaboravljen igrac, a nije zablistao bas u Milanu... A opet nama treba bilo kakav kreator u timu, mada je on vec sto bi narod rekao "ispusena mustikla"...
                                Cijena mu je oko 9 miliona eura. Ako neuspije dobiti radnu dozvolu u Engleskoj bit će odmah poslan na posudbu.
                                Last edited by Merlin; 25-04-12, 21:40.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X