Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na sredini i u napadu sve drva osim Suareza,valjda ce on izmisliti nesto.

    Valjda je ovo 4-4-2. Spira i Hendo sredina,Kuyt i Maxi po krilima,napad Suarez-Kerol.

    Samo nek sam docekao da Karager na igra u prvih 11.

    Sterling je odigrao svoje za ovu sezonu.

    EDIT: E jbg ,citav zivot ga muci hamstring.
    Last edited by The Admiral; 22-04-12, 15:26.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ne znam bil se smijao ili plakao.

      Jedva cekam kraj ove sezone,jos jedino me raduje finale kupa.Sreca Gerrard nije ozbiljno povrijedjen i trebao bi igrati u iducoj utakmici,jos bi nam samo falilo da on finale propusti.Tesko se danas ista moglo ocekivat sa onakvim veznim redom ali eto opet smo uspjeli pogodit precku i stativu.Suarez daleko nas najbolji igrac.Henderson me najvise nervira,ja bi volio da je decko antitalenat pa da se moze reci sine ti veze nemas zalutao si u ovaj klub ali nema damu da je to za ne povjerovat,dodaj prvom do sebe i Bog te veselio,a ima centarsut,sut,pas iz prve izvanredan ali dzaba.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Da nismo u finalu FA Cupa i da nismo osvojili Carling Cup, ja bi vec lezao mrtav od posledice infarkta.

        Comment


        • Stvarno smo nesrecnici,igra nije bila losa,stvorili smo dosta sansi,ali dzaba sve jos je samo falilo penal da promasimo,ali srecom nije dosudjen nijedan danas.Keni rece da je Stivenu dat odmor,nije bila u pitanju povreda.Zao mi je Glendinha jer je bio odlican sve do one greske.Kuyta necu vise da vidim u prvih 11,Henderson bi mogao takodje da se preseli na klupu, i da umjesto njega uskoci Shelvey.Ne znam sta izvode sa Sterlingom, nikad ga nema ni na klupi a za rezerve ne igra.Zivim za dan kada ce Keni da uvidi da su nam krila kanal, i da treba da pruzi sansu momcicu koji pet puta bolji od njih.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Raheem je izmislio fudbal za nasa krila, izmislio... Uvek smo kuburili sa krilnim igracima, sad je najkriticnija situacija... Dovodjenjem Stjuarta za ogromne pare dobili prosek od igraca... Belami je prestar, iako je imao svoje momente, Maxi, ne znam kako da opisem tog igraca, Kajt totalno pogubljen, i to je cela prica o nasim krilima... A Raheem ne dobija sansu pored ove "strasne" konkurencije...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Joj koliko mi nemamo sreće, nevjerovatno. Dominiraš utakmicom i na kraju izgubiš, ni prvi a vjerujem ni zadnji put za Liverpool ove sezone.

              Evo baš jedan video o tome:



              Dresovi za narednu sezonu:
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Andrew Beasley ‏ @BassTunedToRed
                Andy Carroll created 8 chances against WBA, 22% of his season's total (via @AnfieldIndex). Top creators in the PL average around 3 per game.

                Crveni i crni mi nisu losi,a taj ljubicasti ne do Bog nikom.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • @JC
                  Andy je proglasen za igraca utakmice od strane novinara,koliko je patio za dobrim loptama juce,tuga...


                  @Merlin
                  Nije to jos nista zvanicno,tek kada izbaci sajt Liverpula,onda cemo znati koji su dresovi za narednu sezonu.Inace prva 2 dresa su dobra,ovaj ljubicasti uzas.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Znaci prva dva su bas ok, ali onaj treci voimija oca...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      @JC
                      Andy je proglasen za igraca utakmice od strane novinara,koliko je patio za dobrim loptama juce,tuga...


                      @Merlin
                      Nije to jos nista zvanicno,tek kada izbaci sajt Liverpula,onda cemo znati koji su dresovi za narednu sezonu.Inace prva 2 dresa su dobra,ovaj ljubicasti uzas.
                      Ma znam da nije zvanično, samo neki orijentir da bude ovo. I meni je taj zadnji baš nigdje veze, nikakve veze sa tradicionalnim bojama kluba i hajde da je to neka druga boja nego ni manje ni više ljubičasta.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ja sam vidio jos goru verziju treceg dresa takav da je ovaj naspram toga odlican.

                        Andy igra vrlo dobro u zadnje vrijeme i treba mu sada do kraja sezone dati da igra maksimalno pa mozda i svaku utakmicu do kraja.U skok igri je besprijekoran,popravio je zalaganje na terenu i dosta igra za momcad,ona asistencija glavom Suarezu je bila odlicna.Svima je jasno da on ne vrijedi vise od nekih 20 miliona ali itekako moze biti vrijedan igrac i od ovih pojacanja njega bi definitivno ostavio.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Da nije ovo slučajno :



                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • To je to
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment










                            • Kul emisija.Nisam znao da je Rednap ovakav car,oduvijek sam mislio da je smarac.A nas Stevan,sta reci sem legenda! Ako imate vremena obavezno pogledajte ove klipove.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Spoiler














                                Spoiler












                                Stevie G
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X