Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Upravo sam naisao na podatak da je Barselona jedini tim u Evropi koji provodi vise vremena od Liverpula na protivnickoj polovini. Jos jednom naglasen problem sa realizacijom i mislim bez obzira na igracki kadar, Kenija i sve ostalo da je sustina ove sezone upravo u ovome.
    Wow! To znaci da smo u dobrom delu sezone igrali sasvim dobar fudbal,ali sa uzasno malim brojem golova. To se i potvrdilo,jer nam je cesto falio ili zadnji pas ili neko ko nece promasiti deset zicera po mecu.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Akademija savladala Wolves-e sa 2-0,golove su dali 2 Jordana,Lussey i Ibe.Cim izadju hajlajtsi kacim...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • http://www.crewechronicle.co.uk/crew...6135-30781241/

          Zna li ko sta o ovom momku?
          sigpic

          Comment


          • Koliko Gerrard ima golova i asistencija u svim takmicenjima? Nasao sam jedan podatak, pa da vidim da li je ispravan.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Koliko Gerrard ima golova i asistencija u svim takmicenjima? Nasao sam jedan podatak, pa da vidim da li je ispravan.
              U istoriji ili u ovoj sezoni buraz ???
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • U karijeri.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  U karijeri.

                  149 golova u karijeri, a za asistenicje ne znam, negde pise jedno, negde drugo... Na sajtu PL pise npr da ima 5 asistencija u ligi, a na soccernet-u ima samo jednu... Ali nasao sam podatak da ima oko 95 asistencija u karijeri...

                  Dakle 149 golova i 95 asistencija...;)
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Koliko sam video ima 147 golova,a za asistencije ne znam.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Koliko Gerrard ima golova i asistencija u svim takmicenjima? Nasao sam jedan podatak, pa da vidim da li je ispravan.
                      149 golova ukupno a od sezone 2001-02 ima 97 asistencija. Ima jos koju u prve 2-3 sezone neka bude oko 100.

                      Mada da su tu bili neka druga imena a ne Sise, Baros, Krauc, Kerol, Melor i ostali bilo bi i mnogo vise, kako asistencija tako i golova ali jbg.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://goallegacy.forumotion.com/t41...-assists-tally

                        Moram dupli, evo ovde pise da ima 123 u ligi, sad ne znam ko je tu lud i kakvi su to podaci. Lampardu pise da ima 162, na drugim mestima pise da ima 117 u karijeri i tako za ostale. Ne znam stvarno koliko ko ima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kao sto sam vec rekao, nigde se ne moze naci tacan statisticki podatak o broju asistencija, ima gomila sajtova i svako izbacije svoje neke podatke.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment







                          • Prepoznajete ove momke?
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ko su ovi pored Gerrarda i Owena na slici gde sede ?

                              Comment


                              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ack-versus-utd

                                Rezerve 2-2 odigrale sa United-om,nisam gledao ali kazu da je Suso bio fenomenalan.Sterling nije igrao tako da je moguce da bude medju 18 protiv WBA.



                                Henry stigao u Liverpool.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X