Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se igra samo jedna utakmica ?

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Jel se igra samo jedna utakmica ?
      Da, s tim da nema ponovljenog meca u slucaju neresenog vec se igraju produzeci i ako treba penali.
      sigpic

      Comment


      • Liverpool: Jones, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Gulacsi, Enrique, Maxi, Kuyt, Shelvey, Kelly, Bellamy.

        Sve mi se svidja osim sto Carragher igra a ne Enrique.

        Idemo pokazat ko je gazda u gradu
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Jones, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Carroll, Suarez
          Subs:Gulacsi, Enrique, Maxi, Kuyt, Shelvey, Kelly, Bellamy.
          Carragher Pa dokle vise?Enrique na klupi
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Selvi i Belami na klupi.

            Daj boze da ovo izadje na dobro, jeste da smo malo podigli igru pre neki dan ali Everton je u strasnoj formi. Mada nema to veze ovde ali svejedno ne obecava ni igra ni sastav.

            Enrike je u ocajnoj formi, Ager je bolje resenje samo sto treba Keli ili Koates a ne Karager. Onda bi odbrana bila odlicna.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam sta bih rekao. Sve je manje-vise ok,ali Karager je suvisan,a staviti Enrikea na klupu nema smisla.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment




              • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Sta je ovo, Enrike na klupi ??? Keni je izgoreo skroz... Valjda Hendo nece krilo igrati, a i da ne igra, Selvi bi vise pokazao..

                  Ae boze pomozi da pokidamo Karamele...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • And once again

                    sigpic

                    Comment


                    • Finaleeeeee!!!!! Najvazniji Merseyside derbi koji sam u zivotu gledao definitivno,drago mi je sto je brat Andy dao jos jedan gamewinner nakon onog protiv Blekburna,igra nije bila Fowler zna sta,ali bitno je da idemo u finale.

                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Prvo poluvrijeme blijedo,u drugom smo dominirali i sasvim zasluzeno pobjedili male plave.Greska Kenny-a sto je Carra igrao a ne Enrique i to nas je kostalo prvog gola i drugi igrac koji nema nikako mjesta u Liverpoolu je Spearing,pa sta je ono majko mila nisam losijeg igraca odavno gledao.Skrtel odlican u odbrani,Suarez igrac utakmice i Andy vrlo dobar mada je fulio onaj zicer popravlja se iz utakmice u utakmicu i sa pravim krilima moze biti jako koristan Liverpoolu,uzima skoro svaki skok trudi se dosta i poboljsao je realizaciju i on i Suarez mogu biti odlican tandem.Sutra se nadam pobjedi Chelsea jer nekako mislim da nam vise leze.Ove godine triput na Wembley-u



                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Suarez sigurno nije igrac utakmice, jeste pogodio ali vrlo bleda partija. Dauning je jedini nesto radio u napadu, samo nema covek srece da neko pogodi njegov dobar centarsut. Nesto bolje 2. poluvreme, nesto bolji mec sa Blekburnom u odnosu na prethodnih par ali sve je to bledo i nedovoljno dobro za ovakav klub.
                          sigpic

                          Comment




                          • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Danas je godisnjica nesrece na Hilsbrou.





                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • LFC TV je besplatan danas,komemoracija je u 15 do 4. Mora dupli za ovo.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X