Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Gerrard igrao,Suarez,Kuyt,Downing,Enrique,cuvao ih je Kenny za polufinale.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Nije Gerrard igrao,Suarez,Kuyt,Downing,Enrique,cuvao ih je Kenny za polufinale.
      Nije valjda da njih cuva.
      Last edited by Casiraghi; 13-04-12, 19:53.
      sigpic

      Comment


      • http://english.ajax.nl/News/Archive/...eps-down-1.htm
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Kako bi ovo bila odlicna vijest pred sutrasnju utakmicu:

          Rumour : We should expect an announcement soon concerning the appointment of Johan Cruyff as the clubs new Director of Football.

          Kenny Dalglish is Allowed to make 3 Big Money Signings in summer.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Kako bi ovo bila odlicna vijest pred sutrasnju utakmicu:

            Rumour : We should expect an announcement soon concerning the appointment of Johan Cruyff as the clubs new Director of Football.

            Kenny Dalglish is Allowed to make 3 Big Money Signings in summer.



            Koje ce ludilo biti na leto... Ali ako prodje ovaj potez za Krojfom...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Johan Cruyyf has agreed to join Liverpool
                Dosta likova na twitteru je napisalo da je sve zavrseno sa Krojfom,predstavljanje je sjutra najvjerovatnije.Jos samo da sa sobom povede Eriksena i Vertongena i bice sve do jaja.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Dosta likova na twitteru je napisalo da je sve zavrseno sa Krojfom,predstavljanje je sjutra najvjerovatnije.Jos samo da sa sobom povede Eriksena i Vertongena i bice sve do jaja.
                  Ovaj prvi vam je potreban,ovaj drugi i ne toliko,ali opet s druge strane on kosta oko 10 miliona sto je odlicna cijena za stopera s onakvim potencijalom...Arsenal ce isto ici na njega,a imaju i dobre sanse jer se njemu ide tamo,a i LS je tu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ovaj prvi vam je potreban,ovaj drugi i ne toliko,ali opet s druge strane on kosta oko 10 miliona sto je odlicna cijena za stopera s onakvim potencijalom...Arsenal ce isto ici na njega,a imaju i dobre sanse jer se njemu ide tamo,a i LS je tu
                    Eriksen bi nam bas legao,treba nam takav tip igraca,playmaker koji ce da hrani loptama Suareza i druzinu,a sto se tice Vertongena,stoper nam nije prijeko potreban,ali Agger je sklon povredama,tako da bi i on dobrodosao.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Eriksen bi nam bas legao,treba nam takav tip igraca,playmaker koji ce da hrani loptama Suareza i druzinu,a sto se tice Vertongena,stoper nam nije prijeko potreban,ali Agger je sklon povredama,tako da bi i on dobrodosao.
                      U sustini jeste tako,uz Lucas-a i SG-a to je igrac koji bi trebao biti u sredini,mada ako se ne varam(a ne varam) Eriksen moze igrati na dosta pozicija,odlican igrac nema sta...Skrtel i Agger su dobar par kad su spremni,a meni je dobar i Seb Coates,ja bih njega isforisirao,moze biti nesto od njega sigurno
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Dobar je i Seb,nije mnogo igrao,ali ono sto je odigrao bilo je sasvim korektno,stigao je i gol da postigne,ali to treba objasniti Keniju koji ce uvijek staviti Karagera ispred njega.Agger je klasa,vec sam rekao,ne mogu da se sjetim kada je decko imao neki kiks u odbrani,izuzetno pametan stoper,velika steta sto je konstantno povrijedjen,i samo zbog tih povreda bih doveo Vertongena,da ne bi dolazili u situaciju da nam igra Karager,cije vrijeme je odavno proslo.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Eriksen bi nam legao kao budali samar... Ako je stvar sa Krojfom gotova, preko veze cemo mi njega dovesti.. Igrac koji moze da igra na svim pozicijama u veznom redu, slican Silvi, playmaker koji nam treba ko' lebac...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sebovo vreme tek dolazi, dok Terminator i Predator igraju ovako jednostavno nema mesta za njega a on i Keli da se rotiraju sa njima jer Keli je stoper a ne bek. Imamo 4 zaista odlicna stopera i veliku buducnost u odbrani.

                            Ne zanosite se sa Krojfom, zaneli smo se i sa Komolijem pa sta ispade. Svakako nesto sto bi moglo da izadje na dobro ali od sledece sezone ne ocekujem nista i sve uzimam sa rezervom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja se nisam zaneo sa Komolijem Nash... Ne zanosim se ni sa Johanom, ali ovo je ipak druga prica, gde je on bio, nastao je uspeh, i to ogroman... Pa on je izmislio sistem kakav Barsa danas igra... Covek je legenda. Ne moze gore od ovoga, i zbog toga mislim da sledece sezone moze samo bolje da bude...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Malo da se zagrejemo za sutra
                                Inace neki govore da ce izaci ovih 11: Jones,Enrike,Agger,Skrtel,Dzonson,Henderson,Dzerar d,Dauning,Saurez,Belami i Carroll.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X