Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Moram dupli.

    Lete otkazi na sve strane danas.

    http://www.thisisanfield.com/2012/04...nce/?%3F%3F%2F

    Ben Smith @BenSmithBBC
    Peter Brukner, head of sports medicine/ science, leaves #LFC. He will almost certainly not be the last to go today.

    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...olli-departure

    I would say we certainly have the resources to compete with anybody in football.

    But we're also talking about the future - we have a strategy we need implemented and we felt Damien was probably not the right person to implement that strategy.
    Ludilo!Izgleda da Keni ostaje,i ovo otpustanje Komolija nema nikakve veze sa Kenijem,bar tako kaze Tom Werner jedan od vlasnika:

    Does Damien Comolli's departure have any impact upon Kenny Dalglish's position as manager?

    Absolutely not. We've got great confidence in Kenny. We feel the team is going to make strides in the future and he enjoys our full support.



    Suso i Ngoo izgledaju impresivno,sudeci po ovom videu.Ngoo je totalna budala,pisao sam vec jednom,ili odigra odlicno ili uzasno.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Po recima Wernera, izgleda da Keni ostaje bez obzira osvojimo li kup ili ne... Mozda je to i dobro, jer ne vidim zamenu sem Rafe... Ali ako budem video na leto dovodjenje Engleza, onda stvarno...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Eh,pocelo je.
        Upravo o ovome govorim kada kazem "moral"!

        http://www.givemefootball.com/premie...oints-dalglish
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Rafa Benitez ce preuzeti Bajern, pazite sta vam kazem.
          Vec je sada postao redovna faca na eurosportu 2 i to uglavnom kada su Bajernove utakmice koliko sam primetio, moguce je da ga vide kao zamenu za Hajnkesa ukoliko i ove sezone Bajern bude ostao bez trofeja.

          Vas bivsi igrac Sami Hipija je sinoc ostvario prvu pobedu kao trener.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Rafa Benitez ce preuzeti Bajern, pazite sta vam kazem.
            Vec je sada postao redovna faca na eurosportu 2 i to uglavnom kada su Bajernove utakmice koliko sam primetio, moguce je da ga vide kao zamenu za Hajnkesa ukoliko i ove sezone Bajern bude ostao bez trofeja.

            Vas bivsi igrac Sami Hipija je sinoc ostvario prvu pobedu kao trener.
            Nadam se da ce se Sami izboriti za trajan ugovor,ovako je samo privremeno resenje.Sto se tice Rafe,vraca se on u LFC 100%,ima on nedovrsenog posla tamo,vise puta je izjavio da ce se vratiti,Rafa i dalje zivi u Liverpulu,klinci mu idu u lokalnu skolu,samo je pitanje vremena kada ce se vratiti,a i nekako mi ne idu zajedno Benitez i Bayern.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Reports now that #LFC's in-house lawyer, Natalie Wignall, has become the FOURTH full-time member of staff sacked today.

              It is understood that goalkeeping coach John Achterberg, has also left the club.

              Cetri otkaza za danas,dosta

              Za nasljednika Comolli-a spominje se David Dein koji je obavljao tu funkciju prije u Arsenal-u i Cruyff bivsa zvijezda Ajax-a i Barcelone.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Sve sami odlazci, oce doci neko da zameni te mucenike ???

                Nema sta, opasne vlasnike imamo...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kako su pojedini obavljali posao,bolje je kad nema nikog na poziciji

                  Napokon da su i vlasnici nesto uradili jer se meni ucinilo da ih nesto pretjerano i ne interesuje klub.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Kad vec ciste klub,grevota bi bila da preskoce Dalglisa.

                    Comment


                    • Louis Van Gaal and Johan Cruyff are two names FSG are considering for the Director of Football position for #LFC, acc. to The Times.
                      http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17698239

                      Zamislite da dodje Van Gaal,kakav je to ludak,ali izgleda da je FSG bas zagrizao za Cruyff-a
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Au ako Krojf dodje, znaci skakacu od srece... Najzasluzniji za fudbal kakav Barsa igra danas.. Covek koji bi preuredio sistem dovodjenja igraca sigurno, sa njim ne bi bilo promasaja... Van Gal je ipak druga prica, ok je on, ali Krojf je ipak bogotac za njega...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ljudi kakvo je ono ludilo bilo, ima li neko link za download meca, sta je ono? Odem na par dana i Kerol ga utera za pobedu. Jel haos nastao?
                          sigpic

                          Comment


                          • RT @LiverpoolFC_NL
                            Some more Cruyff news. He will leave Ajax this Friday. Press announcement expected later today. #LFC
                            Johan Cruyff: There's not one club in Europe with an anthem like You'll Never Walk Alone. There's not one club in the world so united with the fans. I sat there watching the Liverpool fans and they sent shivers down my spine. A mass of 40,000 people became one force behind their team. That's something not many teams have. For that I admire Liverpool more than anything.
                            Izgleda da nas gotivi,ovo je izjavio prije par godina.Eto nama Krojfa


                            @LFC confirms Peter Gulacsi has been deemed eligible to play for Saturday's semi-final match vs Everton.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Pojavljuje se dosta informacija da ce Cruyff preuzeti tu poziciju.Po meni tesko mozemo boljeg covjeka naci za tu poziciju,a i lijepo je vidjeti ove njegove izjave

                              Originally posted by S-Nash View Post
                              Ljudi kakvo je ono ludilo bilo, ima li neko link za download meca, sta je ono? Odem na par dana i Kerol ga utera za pobedu. Jel haos nastao?
                              Zabi Carroll go i odmah 4 otkaza .Dobar je bio jedna od njegovih najboljih utakmica otkako je u Liverpoolu,nebitno sto je zabio go trudio se dosta i uzeo je skoro svaki skok i napravili su dosta prekrsaja na njemu.Glen i Bagger se vratili i bit ce spremni za sutra.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • A sta je sa Suarezom? Otkud to da nije poceo? Nisam video da je neka povreda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X