Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace:

    The reserves absolutely hammered Villa tonight. #AVFC reserves are first in the Reserve League, south, above Arsenal and Chelsea.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment




      • Mora dupli za ovog momka
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Ako nista, barem zbog ovog momka imam nadu da ce se Liverpul uzdici, i ponovo biti u vrhu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Fantastican je bio sinoc,jos da su uradili Susovu kompilaciju,odlicno bi bilo.



            Vrlo lijepi golovi,strasan gol Morgana na 06:46
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Nisam bio dugo ovdje, nekako nakon ove katastrofalne serije i ne pratim toliko stanje. Mogu reći da je ovo sramota što se trenutno događa. Ne znam šta bih drugo rekao ...
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment




              • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • John Barnes: Liverpool should give Carroll another season to prove himself
                  Covek koji je od pocetka svega ovoga bio najrealniji po pitanju svega i gadjao pravo u centar ali ovde ga po mom misljenju ne treba slusati. Treba nam pravi golgeter, brz, okretan, sa osecajem, koji redovno utrcava u prostor i bezi odbrani, igra na granici ofsajda...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Covek koji je od pocetka svega ovoga bio najrealniji po pitanju svega i gadjao pravo u centar ali ovde ga po mom misljenju ne treba slusati. Treba nam pravi golgeter, brz, okretan, sa osecajem, koji redovno utrcava u prostor i bezi odbrani, igra na granici ofsajda...
                    Opisujes Kavanija?

                    Sto se tice Barnsove izjave,slozio bih se s njim,jbg ne prodaje se centarfor od 35 miliona funti nakon jedne sezone,jeste bio kriminalan u vecini meceva,ali mora se priznati da nije sva krivica njegova,a i u dosta meceva zaista nije imao srece,precke,stative,pa koliko puta su izbacili loptu sa gol linije protivnicki igraci?
                    Protiv Njukastla prije nego sto je simulirao penal,odlicno je obisao Williamsona cini mi se,to bi morao vise da radi,a ne da uvijek misli kako mu petorica vise na ledjima i da ne moze da ih predje.Ali,mislim da je to stvar samopouzdanja,koje njemu ocigledno fali,a mislim da tu ima i Kenijeve krivice,koji ne zna da ga motivise i ne zna da podredi igru njemu,a mogao bi Keni da nauci od Bijelse kako se igra podredjuje visokom napadacu.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Opisujes Kavanija?

                      Sto se tice Barnsove izjave,slozio bih se s njim,jbg ne prodaje se centarfor od 35 miliona funti nakon jedne sezone,jeste bio kriminalan u vecini meceva,ali mora se priznati da nije sva krivica njegova,a i u dosta meceva zaista nije imao srece,precke,stative,pa koliko puta su izbacili loptu sa gol linije protivnicki igraci?
                      Protiv Njukastla prije nego sto je simulirao penal,odlicno je obisao Williamsona cini mi se,to bi morao vise da radi,a ne da uvijek misli kako mu petorica vise na ledjima i da ne moze da ih predje.Ali,mislim da je to stvar samopouzdanja,koje njemu ocigledno fali,a mislim da tu ima i Kenijeve krivice,koji ne zna da ga motivise i ne zna da podredi igru njemu,a mogao bi Keni da nauci od Bijelse kako se igra podredjuje visokom napadacu.
                      Opisujem jedno 100 igraca takvih karakteristika u koje ovaj ne spada.

                      Jasno je da nije za sve on kriv ali jednostavno nije za Liverpul. A Keni bi mogao mnogo toga da nauci od Bielse, ne samo to ali Ljorente i Kerol su nebo i zemlja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Opisujem jedno 100 igraca takvih karakteristika u koje ovaj ne spada.

                        Jasno je da nije za sve on kriv ali jednostavno nije za Liverpul. A Keni bi mogao mnogo toga da nauci od Bielse, ne samo to ali Ljorente i Kerol su nebo i zemlja.
                        Istina...a i ponasanje mu je uzasno,redovno prebacuje saigracima ako ga savrseno ne pogode u glavu,bacio je dres protiv Njuke ,zadrzao bih ga jos jednu sezonu,ako se ne pokaze,cao,zdravo i dovidjenja i ne vracaj se...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Kad smo mogli Robija da prodamo posle jedne polusezone, i to za duplo manje novca(10 miliona) nego sto smo ga platili, mozemo i Kerola sto se mene tice... Mada za njega daj boze da mozemo da uzmemo duplo manje novca (17.5 milona )...
                          Slazem se sa Bosh-om, ipak nije bilo sve do njega, Keni ga izbaci kad ne treba, ne startuje tekmu u ligi iako je na prethodnoj dao gol, to ubija igracu zelju za igrom, ubija mu samopouzdanje... Drugo, on nije imao igrace koji bi mu asistirali za gol, svi do jednog koje smo doveli za velike pare, a koji su trebali da budu jedni od glavnih kreatora igre su zakazali... Kad se kupuje takva vrsta napadaca, moras u timu imati nekoga ko ce ga konstantno hraniti loptama, a na njemu je da tu loptu zabije u gol... I sad, koliko puta se Kerol nasao u takvim sansama ??? Mogu na prste da nabrojim takve sanse... I posle se neko pita sto je dao malo golova... Naravno da on nije svetska klasa, ali je kvalitetan napadac i pravu podrsku, moze da bude gol masina, kao sto je bio u Njukaslu.. Ovaj Kerol, i onaj iz Njukasla su dva razlicita igraca....

                          A Nash je vec rekao da su Llorente i Kerol nebo i zemlja, ipak je Spanac daleko kvalitetniji igrac. Doduse, igra glavom, u tom segemtu su podjednakog kvaliteta obojica...

                          Da li je pmatno sacuvati ga jos jednu sezonu, nisam pametan pravo da kazem..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Stevie igrac mjeseca.



                            In total, the 31-year-old made six appearances in March and collected 39 per cent of the vote on this website.

                            Martin Skrtel collected 19 per cent to finish second, while Luis Suarez was third (18 per cent).

                            "It's always nice to be rewarded for personal achievements, but from day one I have always said it's about the team," said Gerrard.

                            "We have had a mixed March. We're in a league position we're not happy about and we need to look at ourselves and try to move up the league as soon as possible.

                            "Let's hope April has many more and that we can climb up the table and get to the FA Cup final.

                            Prica se da su Kuyt,Maxi i Aurelio na izlaznim vratima kluba,to bi bio odlican potez.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Prica se da su Kuyt,Maxi i Aurelio na izlaznim vratima kluba,to bi bio odlican potez.
                              Fabio Aurelio will leave in the summer as he won't be offered new terms. Good news for Jack Robinson. Kuyt and Maxi could also leave.
                              To je to,dovesti neke zamjene ili ubaciti Stelinga i Susa u prvi tim.

                              Sto se tice Stivena,osim het-trika nije uradio nista,ocajan mjesec za njega,kao i za citavu ekipu.

                              Sta je sa Glendzom vise?Nema ga 2 mjeseca,a rekli su bice 1-2 nedelje,Aggera isto nema dugo.Kako ovi iz kluba jebu navijace.Strasno.

                              EDIT: Evo nadjoh nesto:

                              Rumours about Johnson and Agger being fit for the Villa game or the Blackburn game!
                              Ajde vise Daniele vracaj se da ne gledam Karagera.
                              Last edited by The Admiral; 05-04-12, 14:46.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Ne znam koji je djavo Keniju, kad pored zivog Koatesa, stavlja Carru, stvarno mi nije jasan...

                                Sva trojica trebaju da idu, Aurelio muci muku sa povredama ceo zivot, da je zdrav, nikad on ne bi otisao meni iz kluba, fantastican igrac, ali jednostavno ne vredi kad je od stakla...
                                Sto se tice ove druge dvojice, obojica veterani, treba se resavati takvih igraca koji vise nmg da doprinesu klubu, a ogromne plate imaju... Za Kajta mi izuzetno zao ako ode, igrac koji je dosta pruzio dok je igrao za klub, al jbg, mora da ide da otvori mesto drugim mladjim od sebe a i potencijalnim pojacanjima... A za Maxija me boli uvo...

                                A sto se tice nekih dolazaka, sad se pominje Musa Dembele... Mislim dobar je on igrac, ali nije nas nivo definitivno... Takodje je tu igrac Anderlehta Biglia, izgleda centralni vezni... Ne pratim Belgiju puno, tako da stvarno ne znam o kakvom se igracu radi...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X