Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi se gleda tekma sada uff,Keni mora dati barem 10 minuta Sterlingu i Nathan-u.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ljudi nemojte mnogo da se nervirate, odnosno nemojte uopste. Ja sam sve ovo skoro potpuno mirno posmatrao, samo sam Rahima cekao. Ima potencijala ali glave su problem, kod pojedinaca i muda. Ne mozemo mi vise nikoga da cekamo 100 godina da proradi, oni koje cekamo su Selvi, Flanagan, Robinson, Suso, Sterling, Morgan, Ajbi i ostali. Henderson nije netalentovani Englez, to se videlo prosle sezone i u nekim trenucima i ove. On je bezmudi Englez, sto je vrlo cudno za videti ako nije krilo ili spic. Ima to odigravanje iz prve i mogao bi da bude odlican box to box igrac, nesto kao Milner u Sitiju ali tesko jer Milner ima muda do poda i stena je u duelu. Dauning da ima trunku vizije bio bi u TOP3 engleska igraca s obzirom na to da odlicno prolazi ali ne zna sta dalje s loptom, nema pas, nema zavrsnicu, centarsut tu i tamo. Sablonski igrac, treba nam vise. Kerol, nije ni on kriv sto ne dobija dovoljno lopti ali ne krece se dovoljno dobro sto je osnova za gol igraca. Kad ga vidim kako lepo primi dugu loptu i ostavi saigracu i onda ostane ukopan na tom mestu umesto da da trci u prostor. Adam se cinio kao najbolji od svih ostrvskih pojacanja, ispade najgori. Dirk je na neki nacin zajebao Kenija jer mu je bio nosilac igre prosle sezone pa je Keni mislio da nam ne treba drugi, mladji, brzi, kompletniji ofanzivni igrac. Hoze je zver, Seb ce da bude odlican, Bellars prijatno iznenadio, Suarez fudbalski genije. To je to, promasili su pola transfera od kojih su svi trebali da budu vrlo bitni srafovi u igri. Cinilo se tako po prosloj sezoni, da to moze dobro da se sklopi. Ponadali smo se jer se cinilo da je Keni svemoguc a da ovi nisu klasicni ostrvski igraci. Ipak jesu, na nasu veliku zalost. Keni mnogo gresi, mada opet mislim da i on vidi da je zajebao sa transferima i da sad ne zna sta da radi, nema koga da stavi a rekao sam na pocetku sezone da je ova sezona ta u kojoj mladi nece moci da dobiju sansu jer nece smeti da rizikuje. Mozda da mu se da jos jedno leto ali se mnogo bojim, posebno sto nemamo LS da privucemo imena + Komoli od kojeg tek ne znas sta ocekivati. Ne znam, nisam pametan. Jedino znam da u ovakvoj situaciji mora da igra ova postava: Reina - Flanagan, Koates, Skrtel, Enrike - Selvi, Dzerard - Dauning(mora jer zna da prodje), Suso, Sterling - Suarez. Ili Suso i Sterling na krila a u spic Suarez - Morgan. Mogu sva ta pojacanja bolje i sto je najgore ja smatram da to sve i jesu dobri igraci, koji mogu da pomognu Liverpulu ali ne da igraju zajedno. Neki da odu odmah, neki da ostanu da se vidi da li u nekoj drugoj celini mogu nesto da naprave. A ova postava nema sta da izgubi do kraja + je buducnost na njima.
      sigpic

      Comment


      • Ja ne znam koji je kurac Hendersonu,kada ce nesto pokazati ako ne sada,nema pritiska nikakvog sto se tice rezultata moze da se opusti,ali ne,on i dalje tjera svoje,klasicni alibi igrac,krije se iza saigraca,ne smije da sutne,ne znam da objasnim to.Mi nemamo plan kako da igramo,pokusavamo nesto na kontre,a kada to ne ide onda ne znamo sta cemo sa loptom i desavaju nam se rezultati kao ovaj danas.Ne znamo da kontrolisemo igru,pa pogledajte danas nam Wigan drzi loptu kao da je Barcelona,jedno 20 minuta nismo pipnuli loptu.Mislim da je najbolje da se Keni povuce na kraju sezone i da dobije neku drugu funkciju u klubu.Mi smo vjerovatno jedina ekipa na planeti kojoj krila stoje zakucana uz aut liniju,bez ikakve slobode kretanja,a takva igra iz 80-ih ne prolazi.
        Najgore je sto pojma nemam ko bi mogao da zamjeni Kenija.U napadu nam treba pojacanje,neka jebena zvijer kao Kavani,Higuain,i sl. a ne da cekamo Kerola kada ce mu neko namjestiti loptu na prazan gol da je zakuca,treba nam neko ko ce jednim potezom da rijesi mec.
        Previse smo se brukali ove sezone,na Enfildu imamo 5 pobjeda ej 5 jebenih pobjeda,luzerski mentalitet nas ubija.

        Everton nas je prestigao na tabeli
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Stoji da je igrao 10 minuta, stoji da je to Vigan ali isti taj Vigan je uzeo 3 boda na jednom Enfildu. Fizikalije kao sto vidimo nisu nikakav problem kad neko zna fudbala, bitno je samo da nije od stakla i da se ne povredjuje cesto. Treba i Suso da mu se pridruzi, mnogo zna a jos malo puni 19 godina, vreme je. Zao mi je sto je debitovao u ovom jadu i cemeru, sto nije bio neki bolji dan ali sto vise budu igrali on i ostali talentovani momci, bice i boljih dana. Dzerard, Oven, MekManaman, Fauler, Karager su od jacih imena ono najbolje sto smo imali iz akademije u zadnjih 20 godina i setimo se sa koliko su pocinjali. Ko zna, zna i sa 17, 18, 19. Cim je zver u mladjim kategorijama, bacaj u vatru, daj kakvu-takvu sansu. Neka ti je sa srecom brate, lomi prsljenove svima kroz godine koje dolaze.

          sigpic

          Comment


          • Neka mu je sa srecom ovaj debi,da dobije jos vece povjerenje od Kenija i upise sto vise nastupa do kraja sezone.

            Joe,nisam zaboravio na turu.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Nisam ni ja,ali izgleda da cemo piti od tuge

              Odlican debi Sterlinga i pokazao je dosta za ovih 10 minuta,treci najmladji debitant u historiji Liverpoola.Nadam se da nece na ovome stati i da nece dobivati prilike samo kad su neki igraci povrijedjeni,kada je vec propala sezona sto se tice prvenstva mogao bih makar dobivat 20-30 minuta po utakmici do kraja prvenstva sigurno bi imao bolji ucinak i od Kuyt-a i od Maxi-a i od Downing-a.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ma treba da startuje vec protiv Njukastla, bolju opciju nemamo ako realno gledamo.

                Sto se tice naredne sezone bice jebeno. Imali smo ovu kao dobru priliku za povratak, previse promasenih sansi, mogli smo 3. da budemo. Sad nek nam je bog u pomoci. Mozda daju otkaz Keniju, ko zna ko ce onda doci u tom slucaju. Najbolje moguce resenje od slobodnih trenera koje ja vidim je Benitez ali ni on mi ne uliva 100% poverenje. Cas genije, cas budala. Ne znam, jedino sto mi daje nadu da ce biti bolje su ovi momci iz akademije i mnogo dobra finansijska situacija.
                sigpic

                Comment


                • Od pocetka tesko da ce startovati,ali 20-25 minuta mora dobijati,ne znam cime su Downing i Henderson zasluzili toliko povjerenje kod Kenija da mu startuju svaku utakmicu.Iskreno jedine 2 stvari zbog kojih cu biti uzbudjen do kraja sezone su Sterling i FA kup,ne mogu da iscekam da opet vidim Sterlinga na terenu.





                  Samo kidaj majstore!
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ma treba da startuje vec protiv Njukastla, bolju opciju nemamo ako realno gledamo.

                    Sto se tice naredne sezone bice jebeno. Imali smo ovu kao dobru priliku za povratak, previse promasenih sansi, mogli smo 3. da budemo. Sad nek nam je bog u pomoci. Mozda daju otkaz Keniju, ko zna ko ce onda doci u tom slucaju. Najbolje moguce resenje od slobodnih trenera koje ja vidim je Benitez ali ni on mi ne uliva 100% poverenje. Cas genije, cas budala. Ne znam, jedino sto mi daje nadu da ce biti bolje su ovi momci iz akademije i mnogo dobra finansijska situacija.
                    Genije u kupovima, u ligi diskutabilan, makar je bio u Engleskoj, a i od njega Liverpool vuce neke sulude ideje poput Kuyta na boku i sl.

                    Mislim da je realno da Kenny dobije otkaz ili da se sam povuce, kapiram da ce se dogovoriti sa vlasnicima iza zatvorenih vrata i da ce biti uzajamna odluka. Ne verujem da ce biti u Chelsea-jevom stilu, otkaz u svlacionici posle utakmice
                    A jel se neko uopste pominjao kao opcija? Meni su gotivni Paul Lambert i Brendan Rodgers, sta rade sa tim ekipama, neverica. Od ovih van Engleske, Bielsa deluje zanimljivo, ali deluje i kao da je na ivici sizofrenije. Meni je Deshamp dobar, cudi me da nije vise napredovao posle onog finala sa Monakom. A izgleda da se Loew i Blanc sad povezuju sa nekim klubovima, najvise sa Chelsea-jem, ali ocigledno da ce otici u neki klub, samo ne znam koliko bi bili zainteresovani za tim koji je vec par godina u padu... Mozda vam je AVB najrealnije opcija, pa da smesti Gerrarda na klupu, i dovede svoje omiljene igrace Meirelesa i Maloudu
                    sigpic

                    Comment


                    • Sigurno do kraja prvenstva je jedini cilj probati osvojiti kup i dati priliku nekim mladicima a mislim na:Kelly-a,Coates-a,Shelvey-a i Sterling-a.Ne znam da je neki drugi trener u pitanju a ne Kenny bio bih apsolutno za njegov otkaz jer je ovo pomalo i sramotno mada sam i ovako za otkaz jer kolika god legenda kluba bio ne smijes biti ispred kluba.Zamjeram mu dvije stvari a to su:transferi (ne znam da li se on direktno pitao ili Comolli ali on je trener i sigurno mu nisu mogli kupovati igrace bez njegovog pristanka) a druga stvar je guranja Carragher-a trenutno,Kuyt-a,Spearing-a i slicnih igraca a tu su Coates,Shelvey i Sterling koji su i bolji igraci i od kojih mozemo dosta ocekivati u buducnosti.

                      Znam da ovo nece biti 100% ali volio bih ovakav sastav u iducoj utakmici:Reina,Kelly,Coates,Skrtel,Enrique,Shelvey ,Gerrard,Henderson,Downing,Sterling,Suarez mozda jedino Carroll umjesto Hendersona ali mislim da bi to preofanzivno bilo.
                      Last edited by Joe Cole 10; 24-03-12, 22:12.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Genije u kupovima, u ligi diskutabilan, makar je bio u Engleskoj, a i od njega Liverpool vuce neke sulude ideje poput Kuyta na boku i sl.

                        Mislim da je realno da Kenny dobije otkaz ili da se sam povuce, kapiram da ce se dogovoriti sa vlasnicima iza zatvorenih vrata i da ce biti uzajamna odluka. Ne verujem da ce biti u Chelsea-jevom stilu, otkaz u svlacionici posle utakmice
                        A jel se neko uopste pominjao kao opcija? Meni su gotivni Paul Lambert i Brendan Rodgers, sta rade sa tim ekipama, neverica. Od ovih van Engleske, Bielsa deluje zanimljivo, ali deluje i kao da je na ivici sizofrenije. Meni je Deshamp dobar, cudi me da nije vise napredovao posle onog finala sa Monakom. A izgleda da se Loew i Blanc sad povezuju sa nekim klubovima, najvise sa Chelsea-jem, ali ocigledno da ce otici u neki klub, samo ne znam koliko bi bili zainteresovani za tim koji je vec par godina u padu... Mozda vam je AVB najrealnije opcija, pa da smesti Gerrarda na klupu, i dovede svoje omiljene igrace Meirelesa i Maloudu
                        Hahahaha,kralju....Bielsa je meni gotivan,stvarno ima neke svoje bubice,ladno je odbio Inter da bi uzeo Bilbao,sa Cileom je isto odlican bio.Nista se ne zna sta ce biti na kraju sezone,kapiram da ce Keni sam da ode,ko ce ga zamjeniti nemam predstavu...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Genije u kupovima, u ligi diskutabilan, makar je bio u Engleskoj, a i od njega Liverpool vuce neke sulude ideje poput Kuyta na boku i sl.

                          Mislim da je realno da Kenny dobije otkaz ili da se sam povuce, kapiram da ce se dogovoriti sa vlasnicima iza zatvorenih vrata i da ce biti uzajamna odluka. Ne verujem da ce biti u Chelsea-jevom stilu, otkaz u svlacionici posle utakmice
                          A jel se neko uopste pominjao kao opcija? Meni su gotivni Paul Lambert i Brendan Rodgers, sta rade sa tim ekipama, neverica. Od ovih van Engleske, Bielsa deluje zanimljivo, ali deluje i kao da je na ivici sizofrenije. Meni je Deshamp dobar, cudi me da nije vise napredovao posle onog finala sa Monakom. A izgleda da se Loew i Blanc sad povezuju sa nekim klubovima, najvise sa Chelsea-jem, ali ocigledno da ce otici u neki klub, samo ne znam koliko bi bili zainteresovani za tim koji je vec par godina u padu... Mozda vam je AVB najrealnije opcija, pa da smesti Gerrarda na klupu, i dovede svoje omiljene igrace Meirelesa i Maloudu
                          Ne pominje se niko ali se cini da mu Kop polako okrece ledja.

                          Ja bih vise voleo Rodzersa od Lamberta, posto Svonsi igra najlepsi fudbal i uz tu lepotu umeju i da kontrolisu igru. Mada se mora uzeti u obzir da Norvic ima najslabiji igracki kadar, stvarno dva majstora. Mada nije ni Keni kriv za ciste zicere kad smo ubijali protivnike u pojam igrom, to je ipak njegova zasluga. Zna klub u dusu, mozda bi u 2. sezoni nesto i napravio, mozda je video da je izgresio pa sad ne zna kojih 11 da sastavi. Mozda bi trebalo da forsira 4-4-2 do kraja sa Suarezom i Kerolom jer dobijamo u poslednje vreme kad Kerol pocinje meceve, eto dokle dodjosmo kad nije lose da se u statistiku uzdamo. Mnogo veci znak pitanja mi je Komoli, da li ce on ostati i sta li je tek zamislio za naredno leto ako ostane. On i Keni ako nastave sa ostrvskim igracima gotovi smo za svagda. Jedini koji dolazi u obzir je Dzo Alen, ne mogu da se setim nikog vise ko stvarno vredi a da bi mogao da bude potencijalno pojacanje Liverpula. Ono sto je talentovano i sto vredi, dosta ih je u Liverpulovoj akademiji pa neka odatle izbacuju Britance a nek kupuju strane igrace. A ja bih vise nego ista voleo da Keni bude taj koji ce da vrati klub gde mu je mesto ali mirim se sa tim da ne ide, kao i da dosta ovih igraca ipak nije za Liverpul, koliko god da smo dobro igrali jedno vreme i nadigravali protivnike. Samo kad nesto volis, onda se nadas posle svake iole dobre utakmice da ce da izadje na dobro, da ne fali mnogo ali danas se jasno videlo kako stoje stvari.

                          Meirelesa bi mozda vratio a Maludu ne verujem da bi uzeo pored Dauninga zivog. On i Kerol bi jedini imali zacementirano mesto u timu, voli on te skupe promasaje od transfera.
                          sigpic

                          Comment


                          • RT @BrianDurand56:
                            Liverpool results in last 7 games Andy Carroll's started: WWDWWWW – Last 9 without him: DDDLLLLL #Blatant
                            Tacno bi ga covjek samo zbog ovoga stavljao da igra od pocetka
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Legenda bio i ostao naravno, ali ovo sto se trenutno desava je sramota za ovaj klub, ali naravno da nije on kriv 100%, i igraci snose posledice ove katastrofe... Dosta igraca treba da leti iz kluba, pa na leto rebuilding... A kako ce to izgledati pitanje je, i dal ce Keni ostati trener, jer ja sam polako ali sigurno izgubio poverenje kod njega, i koga uopste dovesti kao zamenu, sad mi se samo to vrti po glavi..
                              Od Henda stvarno ne ocekujem nista, nadam se da su to neki shvatili, jednostavno decko se plasi da pokaze svoj talenat i skill, a ima ga, medjutim dzaba kad to ne pokazuje na terenu...

                              Ako nista, barem u ovom jadu i cemeru, sam izuzetno srecan zbog Raheema, i to smo konacno docekali, a mali je upravo ono sto nam treba, pravi krilni igrac, zna driblati lotu i predriblati igraca, brz kao munja, a tek 17, Dauning mu nije ni do kolena... Ocekujemo svi od njega da postane zver i nadam se da ce tako i biti, samo da se razvija na pravi nacin i ne moramo brinuti o buducnosti, novi Barnes u najavi...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Tacno bi ga covjek samo zbog ovoga stavljao da igra od pocetka
                                A pazi, on sa tom konstitucijom otvara prostor za Luisa i ostale + ako s vremena na vreme nesto pogodi i to je to. Kad ga nema Dirk ili neko drugi mnogo manje prostora otvaraju a to nam je prekopotrebno jer nema tehnicara u ekipi, odnosno ograniceni smo s njima. Mada sam za sledecu sezonu da igramo 4-2-3-1 sa Luisom kao najisturenijim i Stivijem iza, da se dovedu dva inside krila, Hoile kao slobodan idealan izbor a na drugom da se ne stedi i da se pazljivo odabere, levom nogom da igra ali ajde sad nadji takvog koji ce doci kod nas bez LS. Dva vezna Lukas i... sto se mene tice Dzondzo Selvi bez problema, mnogo verujem u njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X