Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Odakle izvlacis sve to, legenda si! Bravo za Tonija, on verovatno nece dobiti sansu u prvom timu dogodine pa nek ide na jos jednu pozajmicu ali bar u Ligu 1 ako ne Championship.

    Keni i Klark ako su gledali gledali su iz Sportinga, cenim Van Volfsvinkela, eventualno Kapela.

    Zna Kerol dugu da gurne kad ima prostora, setite se gola za Njukastl protiv Vile kad je dao 3 komada, 3. gol. A zato na malom prostoru i kad treba odigrati iz prve(nogom)je vec problem ali napreduje i tu u poslednje vreme.
    Sa RAWK-a

    Trener Northamptona je izjavio da je Toni PL potencijal,odlicno je krilo,bice on dobar.

    Sad si me podsjetio za Van Volfsvinkela,trazili smo ga jos dok je bio u Utrehtu,bio bi solidan back-up kada bi ga doveli.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • U Sportingu ima jos par igraca koje su mogli gledat, tu je najbolji njihov igrac Mati Fernandez, van Wolfswinkela ste pomenuli, Capel manje vise, a tu je i Elias, odlican centralni vezni igrac... Mada cenim da su tu najvise zbog prve dvojice koje sam pomenuo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Akademija je pobjedila Sunderland sa 5-2.Morgan je dao 2 komada,jos su se upisali i Kris Peterson,Nacho i Jordan Ibe.Nastavljaju se dobre igre Ibe-a i Morgan-a u poslednjih mjesec dana.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment




        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Evo danas igramo protiv Stoke-a u FA Cupu pa me zanima vaše mišljenje kako će to sve završit ?

            Comment


            • Originally posted by EBSCO View Post
              Evo danas igramo protiv Stoke-a u FA Cupu pa me zanima vaše mišljenje kako će to sve završit ?
              Ocekujem cupavu utakmicu,ne odgovara nam bunker Stouka i vrlo tesko ih probijamo,nadam se da vec danas mozemo izboriti polufinale,znaci bez revansa po mogucnosti
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Bice nervozna utakmica sa mnogo faulova. Endi ga daje
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Iskreno očekujem pobjedu, nakon one odlične partije u gradskom derbiju. Liverpool je i veliki favorit u ovom meču i s toga se nadam pobjedi. U sastavu Stokea na golu neće početi ove sezone odlični Begović, a mislim da je Sorensen lošiji golman u odnosu na Begovića pa je i to mala prednost.

                  Liverpool (Probable, 4-3-3): Reina; Kelly, Skrtel, Carragher, Jose Enrique; Henderson, Gerrard, Bellamy; Downing, Carroll, Suarez.
                  Out: Agger (ribs), Lucas (knee), Johnson (hamstring).

                  Stoke (Probable, 4-4-2): Sorensen; Wilkinson, Shawcross, Huth, Wilson; Shotton, Whelan, Whitehead, Etherington; Crouch, Walters.
                  Out: Fuller (suspended), Sidibe (knee).
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • http://www.liverpoolfc.tv/fans/vote

                    Ljudi pogledajte ovde skroz dole. Koji je to tim TNS kojem je Dzerard dao 3 komada? Jedino ako na Njukastl ne misle, njima je dao 3 a nema ih u opcijama.
                    sigpic

                    Comment


                    • TNS je valjda ekipa iz Velsa,to je bilo jos 2005.godine nakon osvajanja LS,mislim da su bile kvalifikacije za LS.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        TNS je valjda ekipa iz Velsa,to je bilo jos 2005.godine nakon osvajanja LS,mislim da su bile kvalifikacije za LS.
                        Jeste, u pravu si.

                        A Njukastlu je dao 2 komada kod onih 1:5, Alonso je dao iz penala, mislio sam da je Stivi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Luis Suarez has told a Uruguayan newspaper “Despite of what happened, I am happy here; I want to stay.”
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Spearing, Gerrard, Maxi, Downing, Carroll, Suarez.
                            subs: Doni, Coates, Kuyt, Adam, Henderson, Flanagan, Shelvey
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Igra nista preterano ali prolaz dalje najvazniji. Naravno, mesarcine cim gube odmah biju i videcemo sta je sa Suarezom i Kelijem. Ponovo na Vembliju, bice to jos jedna velika utakmica koje su nam itekako potrebne. Koga god izvukli, bice izuzetno tesko, jedino da Totenhem ispadne od Boltona ali najverovatnije ce proci. Koga god izvukli, imamo dobre sanse. Vezali smo 2 pobede posle svog onog cirkusa, sad idemo na QPR i Vigan i mogli bi konacno da napravimo neku mini seriju i da dobiju pravu dozu samopouzdanja.
                              sigpic

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X