Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, trio Dzerard-Suarez-Kerol je poceo 3 utakmice ove sezone i dali smo 11 golova na istim. Eto recepta za ligu a sad protiv Stouka bih ostavio Stivija na klupi da ga mesari ne izlome i da se cuva za QPR.

    Sta je sa Bellarsom, nije bio ni na klupi a nisam nigde video da se povredio?
    sigpic

    Comment


    • Sinoć smo ostvarili 14 duplu pobjedu nad Evertonom u sezoni, također Gerrardova 400-ta ligaška utakmica. Ima još tih nekih rekorda i jubileja, čini mi se Reina 6. ili 7. puta uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom u derbiju protiv Evertona - Merseyside derbiju.

      Menadžeri Premiershipa su glasali za najboljeg golmana ove sezone (2011-2012):



      Utakmicu protiv Stokea sudi Kevin Friend. Čini mi se da nam je već sudio protiv Fulhama i odmah mi nije nimalo drago što on sudi.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Svaka cast Gerrardu, objasnio je kako se igra.
        Sto se tice tog izbora golmana, slazem se za trenutno stanje, no do kraja ce biti sigurno promjena, pogotovo ako United uzme titulu, vjerovatno De Gea dolazi na tu listu jer nas je nebrojeno mnogo puta spasio od kiksa (zadnjih 5-6 tekmi)

        Comment


        • Originally posted by Fanta View Post
          Svaka cast Gerrardu, objasnio je kako se igra.
          Sto se tice tog izbora golmana, slazem se za trenutno stanje, no do kraja ce biti sigurno promjena, pogotovo ako United uzme titulu, vjerovatno De Gea dolazi na tu listu jer nas je nebrojeno mnogo puta spasio od kiksa (zadnjih 5-6 tekmi)
          Da ali isto tako i upropastio 5-6 meceva sigurno. Ne moze on nikako za ovu sezonu ali bice u narednim.

          Scesnji bi morao da bude broj 2 kad je ova sezona u pitanju. Pepe jeste bolji kad je u top formi, cak i od Harta ali ove sezone nije na nivou iz prosle kad je doneo bar 20 bodova ekipi + nas spasavao brukanja u LE na gostovanjima i sprecio da Napoli u 1. poluvremenu na Enfildu vodi 4-5 razlike. Vojceh je mnogo toga odbranio. TOP5 Hart, Scesnji, Krul, Vorm i Reina sto se mene tice ali od 5. mesta za ovu sezonu nije vise zasluzio. Prosle sezone je bio najbolji, ono sta je izvlacio je nenormalno, samo je Liverpul bio toliko ocajan pa je prosto morao da primi solidan broj golova ali na skoro svakom mecu je bar 2 zicera izvukao. Jedino protiv Arsenala je ono kiksnuo, ostalo maestralan.
          sigpic

          Comment


          • Nocas je polufinale NextGen turnira tj Lige Sampiona za U19 generaciju,nasi igraju protiv Ajaxa koji je otresao Barcelonu u gostima u cetvrtfinalu,sto ce reci da su zajebani,a znamo da je Ajax uvijek vazio za ekipu koja fantasticno radi sa mladim igracima,i godinama izbacuju velike talente.
            Liverpool U19 je vjerovatno najbolja generacija Liverpula u zadnjih 15 godina,predvodjena fenomenalnim krilom Sterlingom i fantasticnim Spancem Susom koji i sada igraju u velikoj formi i od njih se ocekuje najvise u vecerasnjem duelu.
            Vidjecemo kakav ce sastav izvesti Borrel,prica se i da bi Shelvey mogao da bude ukljucen u vecerasnji duel.Najveca dilema je u spicu,da li ce igrati visoki i snazni Ngoo ili sjajni poacher Adam Morgan koji je popravio formu u zadnje vrijeme i za akademiju je u zadnja 2 meca postigao 4 gola.Ako Shelvey ne bude u timu ocekujem da Madjar Adorjan pocne,on je odigrao vrlo dobru partiju protiv Evertona prije par dana.

            ..........................Belford................. ...........

            ...Flanagan.....Sama........Wisdom........Robinson ..
            ..(McLaughlin)
            ...............Coady...........Roberts............ ..........

            ...Suso..............Adorjan.................Sterl ing.....

            ........................Ngoo...................... ............
            ......................(Morgan).................... ..........

            Evo ga i stream ako neko zeli da gleda:

            http://www.firstrowsports.eu/watch/1...jong-ajax.html
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Sta je sa Tekseirom?

              Valjda se nece ponoviti mec sa Totenhemom gde je umesto 6:1 za nas bilo 1:0 za njih. Malo su popravili realizaciju u poslednje vreme, igra im je standardno dobra i videcemo gde su u odnosu na fenomenalni Ajaks.

              Naravno da se gleda, jebes Celsi-Napoli kad igra bilo koji tim Liverpula.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Sta je sa Tekseirom?

                Valjda se nece ponoviti mec sa Totenhemom gde je umesto 6:1 za nas bilo 1:0 za njih. Malo su popravili realizaciju u poslednje vreme, igra im je standardno dobra i videcemo gde su u odnosu na fenomenalni Ajaks.

                Naravno da se gleda, jebes Celsi-Napoli kad igra bilo koji tim Liverpula.
                Jos uvijek ga muci povreda,ali on svakako ne moze da igra u NextGenu,jer je vec nastupao za Sporting.Brate onaj Totenhem koji smo igrom pregazili je dobio Inter 7-1
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment




                • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Da, zaboravio sam da nema pravo nastupa.

                    Svejedno su ovi momci izuzetno talentovani samo i oni imaju sindrom prvog tima i tih promasaja. Nije ni Adorzan neko drvo, dosta dobar igrac i dobro se uklapa sa ovim momcima. Za Liverpul nije i ne vidim ga kod nas jos dugo ali u nekom Fulamu, Svonsiju, Norvicu bi mogao da igra i dogura dotle.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Da, zaboravio sam da nema pravo nastupa.

                      Svejedno su ovi momci izuzetno talentovani samo i oni imaju sindrom prvog tima i tih promasaja. Nije ni Adorzan neko drvo, dosta dobar igrac i dobro se uklapa sa ovim momcima. Za Liverpul nije i ne vidim ga kod nas jos dugo ali u nekom Fulamu, Svonsiju, Norvicu bi mogao da igra i dogura dotle.
                      Ma nikad se ne zna dokle ce oni dogurati,pa Drogba je u 25. godini postao igrac,a prije toga igrao desnog beka po Francuskoj.Adorjan je zaista talentovan momak,ima taj odlican zavrsni pas i lopte u prostor,dosta je spor,ali vidjecemo.

                      Meanwhile, Toni Silva continues to blossom at Northampton, scored the winner for them tonight.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Toni kida tamo samo ne mogu nista da nadjem da vidim kako je igrao. Ako iskopas nesto obavezno postavljaj.
                        sigpic

                        Comment




                        • Hendo protiv Evertona.

                          Nash,cim nadjem izbacujem,prosli put sam nasao jedan Tonijev video kada je pokidao za Northampton,ali je bio dozvoljen samo za stanovnike UK-a.Izbacice braca na RAWK-u nesto sigurno.Sada bih izbacio 50 klipova,ali ne mogu...
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Samo da kazem svaka cast kapitenu! Majstor ostaje majstor!
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • U19s XI vs Ajax: Ward; McLaughlin, McGiveron, Sama, Wisdom; Roddan, Coady; Suso, Adorjan, Sterling; Ngoo.

                              Ajmo u finale!
                              sigpic

                              Comment


                              • LFC U19s XI vs Ajax: Ward; McLaughlin, McGiveron, Sama, Wisdom; Roddan, Coady; Suso, Adorjan, Sterling; Ngoo
                                “@LiverpoolYouths: #LFC subs: Belford, Regan, Dunn, Ibe, Morgan.”
                                Klupa je odlicna

                                EDIT:Nash me pretekao
                                Last edited by Casiraghi; 14-03-12, 18:50.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X