Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Bosh Ma dobro, Pastore je ipak iz Palerma otisao u PSZ, to je druga prica, a i nece se on tu dugo zadrzati, ne verujem da mu je cilj u karijeri da igra u Francuskoj...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Liverpool: Reina, Kelly, Coates, Skrtel, Enrique, Adam, Spearing, Henderson, Bellamy, Kuyt, Suarez

      Subs: Doni, Gerrard, Carragher, Carroll, Maxi, Downing, Flanagan.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Seb u prvoj, bravo Keni legendo! Mislio sam da ce Karager igrati ali video je stari as da je kriv za oba gola i da je bolje probati sa Koatesom kad vec nema Predatora.

        Tata na klupi, kad bi samo napravio razliku kao protiv Njukastla.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          @Bosh Ma dobro, Pastore je ipak iz Palerma otisao u PSZ, to je druga prica, a i nece se on tu dugo zadrzati, ne verujem da mu je cilj u karijeri da igra u Francuskoj...
          ^Slažem se sa Freshmanom, Pastore je jako kvalitetan igrač i on bi trebao igrati u nekoj kvalitetnijoj ligi kao što su Premiership, La Liga, Bundesliga

          Comment


          • Gerrard kao impact sub,ne svidja mi se sto je opet Adam u prvoj,ostaje nam da se nadamo da ovo nije 4-4-2 i da Henderson nece igrati na krilu.Shelvey ni na klupi
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Dobra stvar je sto je Seb u prvoj, to mi se jako svidja, jer od Karagera ipak leba nema, to je Keni uvideo...

              @Bosh Mislim da je ovo ipak 4-3-3, Jay i Adam kao zadnji vezni, Hendo ispred njih, bar se nadam da je tako...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Dobra stvar je sto je Seb u prvoj, to mi se jako svidja, jer od Karagera ipak leba nema, to je Keni uvideo...

                @Bosh Mislim da je ovo ipak 4-3-3, Jay i Adam kao zadnji vezni, Hendo ispred njih, bar se nadam da je tako...
                Molim boga da je ovo 4-3-3,jer sa 4-4-2 igramo jezivo.Ubacivanje Coatesa u prvu svakako najvise raduje,valjda nece zasrati nesto,tesko da moze da odigra gore od Karagera...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • via Anfield Index
                  Charlie Adam lost possession 23 times today.
                  Naslednik Xabi-a at his best.Koji ono strucnjak rece da je bolji igrac od Xabi-a.Paul Tomkins?

                  Necemo mi mlade gledati jos dugo,u srijedu igraju polufinale LS protiv Ajax-a,a Keni nema sanse da nekom od njih pruzi sansu u utorak protiv Evertona.Downingov ucinak u ligi 0-golova,0-asistencija,Dirkov ucinak 1-gol 0-asistencija,Hendersonov ucinak 1 gol,1 asistencija i da ne nabrajam dalje,sad mi recite da Sterling i Suso ne bi bili korisniji od njih...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ma koga je briga Bosh uopste, al realno ??? Sve te igrace koje si nabrojao, Englezi, plus da dodam Kerola u tu statistiku...
                    Nema bez Brazilca, Portigalca il Spanca, udarca... Dok god mi budemo kuburili i kupovali Engleze, nece biti leba od nas...
                    A to kad ce dobiti sansu ovi klinci, to je veliko pitanje... Mozda tek sledece sezone...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Ma koga je briga Bosh uopste, al realno ??? Sve te igrace koje si nabrojao, Englezi, plus da dodam Kerola u tu statistiku...
                      Nema bez Brazilca, Portigalca il Spanca, udarca... Dok god mi budemo kuburili i kupovali Engleze, nece biti leba od nas...
                      A to kad ce dobiti sansu ovi klinci, to je veliko pitanje... Mozda tek sledece sezone...
                      Buraz,gledao sam jedno 80% utakmica rezervi ove sezone,i znas li sta su Sterling i Suso za sva nasa krila i veznjake?Doktori fudbala.Takva tehnika i skill kod ova 2 momka se ne vidja cesto,jeste da je liga rezervi daleko od nivoa PL,ali protivnici Sterlinga su cesto bili solidni PL igraci poput Boyate,Colemana,Hibberta, itd.Pa on se bukvalno poigravao sa Jagielkom prije 3 dana protiv Evertona,bas kao i Suso,koji iako igra sada na desnom krilu pruza fenomenalne partije,ne mogu da vjerujem da jos nisu dobili sansu u prvom timu.

                      Btw imamo samo 6 bodova vise od 15-og na tabeli.Divota

                      J.Shelvey.. ‏ @Jshelvey33
                      Confused and frustrated .. Gotta keep going!
                      E moj Jonjo,nije tebi lako sigurno,kada 2 debila koja to nicim nisu zasluzila igraju ispred tebe
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by c-bosh View Post
                        Buraz,gledao sam jedno 80% utakmica rezervi ove sezone,i znas li sta su Sterling i Suso za sva nasa krila i veznjake?Doktori fudbala.Takva tehnika i skill kod ova 2 momka se ne vidja cesto,jeste da je liga rezervi daleko od nivoa PL,ali protivnici Sterlinga su cesto bili solidni PL igraci poput Boyate,Colemana,Hibberta, itd.Pa on se bukvalno poigravao sa Jagielkom prije 3 dana protiv Evertona,bas kao i Suso,koji iako igra sada na desnom krilu pruza fenomenalne partije,ne mogu da vjerujem da jos nisu dobili sansu u prvom timu.

                        Btw imamo samo 6 bodova vise od 15-og na tabeli.Divota
                        Ma kapiram te ja, ali reci ti to ovim nasim strucnjacima koji vode klub... I ja sam pogledao par tekmi rezervi, deca igraju fantasticno, iako je to nivo fudbala koji je daleko ispod nivoa PL.. Znas kako, nezgodno je jbg mlade igrace odma gurati u vatru.. I Vengeru je trebalo dosta pa da pusti Oxa da igra glavne tekme, i Arsenalu se to itekako isplatilo.. Ali ja ne vidim da ce Sterling i Suso zaigrati ove sezone za seniore.. Da je tako, barem bi grejali klupu na bilo kakvim utakmicama, medjutim izgleda da Keni nije jos spreman da ih pusti....
                        Last edited by Freshman; 10-03-12, 20:19.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Ma kapiram te ja, ali reci ti to ovim nasim strucnjacima koji vode klub... I ja sam pogledao par tekmi rezervi, deca igraju fantasticno, iako je to nivo fudbala koji je daleko ispod nivoa PL.. Znas kako, nezgodno je jbg mlade igrace odma gurati u vatru.. I Vengeru je trebalo dosta pa da pusti Oxa da igra glavne tekme, i Arsenalu se to itekako isplatilo.. Ali ja ne vidim da ce Sterling i Suso zaigrati ove sezone za seniore.. Da je tako, barem bi grejali klupu na bilo kakvim utakmicama, medjutim izgleda da Keni nije jos spreman da ih pusti....
                          Ali ja ne vidim da ce ove sezone Sterling i Suso zaigrati za seniore
                          Nazalost tako je,nagledacemo se mi jos Adama,Downinga i Hendersona,nadam se makar Shelvey-u daljem toku sezone.

                          Ako izgubimo derbi od Evertona,oni ce nas prestici na tabeli,a to je vrlo moguce ako se pogleda nasa i njihova forma u zadnjih par kola.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Očigledno da je poraz od Arsenala mnogo uticao na ekipu i njihovo samopouzdanje. Treba do kraja igrati časno i nedopustiti da se klub osramoti.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • ^ Upravo to sada se treba fokusirat na FA Cup a tu nam jedino Chelsea može zasmetat.

                              Comment


                              • Dok god budemo kupovali engleze mi smo savrseni ali za sredinu.
                                Dobro Freshman kaze bez spanaca,brazilaca i ostalih tehnicara nema udarca.

                                Comment

                                Working...
                                X