Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skrtel sasvim zasluzeno osvojio nagradu za igraca mjeseca.

    Nadam se da ce Sterling dobiti 10-15 minuta protiv Sunderlanda pa da vidimo i njega na djelu u PL,a dobro je sto u toj utakmici nece biti Sessegnona zbog crvenog kartona koji je po meni najbolji igrac Sunderlanda.

    LFC are close to a deal for Birmingham City winger Nathan Redmond (via @duncanjenkinsFC) Comolli was at St Andrews last night.

    Ovo ako se ostvari mogla bi biti odlicna kupovina jer se Redmond smatra za jednog od najvecih talenata Engleske.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Skrtel sasvim zasluzeno osvojio nagradu za igraca mjeseca.

      Nadam se da ce Sterling dobiti 10-15 minuta protiv Sunderlanda pa da vidimo i njega na djelu u PL,a dobro je sto u toj utakmici nece biti Sessegnona zbog crvenog kartona koji je po meni najbolji igrac Sunderlanda.

      LFC are close to a deal for Birmingham City winger Nathan Redmond (via @duncanjenkinsFC) Comolli was at St Andrews last night.

      Ovo ako se ostvari mogla bi biti odlicna kupovina jer se Redmond smatra za jednog od najvecih talenata Engleske.
      Nece biti Sessegnon-a,bas kao ni Catermolla,takodje izuzetno vazan igrac za Sunderland...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Skrtel je postao zverina u odbrani, itekako je zasluzio nagradu...
        A svi se nadamo da ce mali Sterling dobiti priliku jer vise PL nije bitan, pa bolje pruziti mladima sansu, mozda se i bolje pokazu...
        A ovaj potez Susa, cist skil i inteligencija...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Liverpool U15s beat Man Utd 5-1 this evening - via @LouisRobles7
          Kidamo i u ovom uzrastu,kamo srece da je prvi tim ovako dobar...



          Glendzin intervju...
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...=feeds-newsxml

            Evo ga kompletan Glendzin intervju,procitajte ovo obavezno ako vas ne mrzi.Glendza mi polako postaje jedan od omiljenih fudbalera...


            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...boost-for-reds

            Kenny Dalglish today confirmed Steven Gerrard and Glen Johnson are set to return to training today ahead of Saturday's trip to Sunderland.
            Pazite ovo:

            Joseph Musker
            Our record with Maxi Rodriguez this season reads: Played: 11, Won: 8, Drawn: 2, Lost: 1. In this time he's scored 4 goals, starter? #LFC
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Ma Glendza je meni uvek bio jedan od omiljenih, covek je kralj, a vidi se i po tvom avataru...

              A ovo za Maxi, pazi, sve su to statisticki freak-ovi, ne mora to nista da znaci, za mene je on ipak nedostojan prve postave, dobar je finiser, zna da se nadje na pravom mestu u pravo vreme. Dobar je back-up i za rotaciju i to je to.. Mada je cudno, izgleda da je Keni na njega potpuno zaboravio, Maxi odavno nije igrao fudbal... Ja sam vise za mladje snage, da se njima pruzi sansa, zar stvarno neko misli da imamo neke sanse za LS... Da isporbamo mlade snage, pa sledece sezone, tj na leto videti sta i kako...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma nisam ni ja za to da Maxi bude starter,ali sam naisao na ovaj podatak,pa sam ga ovde stavio,covjek je u polju nikakav,brzinu nema,dribling nema,ali ga stvarno hoce gol,e sad da li je to do njegovog odlicnog kretanja ili je samo nevidjeni srecnik ja ne znam...
                Mladi svakako treba da dobiju vise prilika u prvom timu,Sterling i Suso prije svih,najtalentovaniji su,a trenutno su u odlicnoj formi za rezerve...

                ‎"@AnfieldMatt: Athletic Bilbao fans in Manchester wearing Luis Suarez scarfs."
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Kenny ljut na britanske novinare i medije nakon što su počeli pisati o mogućnosti da Suarez pređe u PSG. Haman da je Kenny svjestan koliko Liverpoolu znači Suarez, te da ga ni po koju cijenu neće pustiti da ide.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Kenny ljut na britanske novinare i medije nakon što su počeli pisati o mogućnosti da Suarez pređe u PSG. Haman da je Kenny svjestan koliko Liverpoolu znači Suarez, te da ga ni po koju cijenu neće pustiti da ide.
                    Ma to neka budala napisala, normalno da od toga nema nista, covek je tu da gradi buducnost Liverpula, da bude glavni igrac, suludo je pricati o nekakvom transferu u PSZ, sto bi rekli s konja na magarca...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment




                    • Gospoda
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Provisional squad: Reina, Johnson, Skrtel, Carragher, Enrique, Adam, Spearing, Downing, Gerrard, Bellamy, Suarez, Doni, Kelly, Coates, Shelvey, Henderson, Rodriguez, Kuyt, Carroll

                        Izgleda nista od Sterlinga

                        Volio bih isto da Coates pocne umjesto Carraghera ali sumnjam da ce ista biti od toga i vrijeme je da Bellamy pocneutakmicu.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Ma to neka budala napisala, normalno da od toga nema nista, covek je tu da gradi buducnost Liverpula, da bude glavni igrac, suludo je pricati o nekakvom transferu u PSZ, sto bi rekli s konja na magarca...
                          Tu i tamo se slažem, samo ipak nije to s konja na magarca, jer se ni u kom slučaju PSG ne može porediti sa Liverpolom. Ali vjerujem da će Suarez ostati i da su to sve bile šuplje priče britanskih novinara.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Tu i tamo se slažem, samo ipak nije to s konja na magarca, jer se ni u kom slučaju PSG ne može porediti sa Liverpolom. Ali vjerujem da će Suarez ostati i da su to sve bile šuplje priče britanskih novinara.
                            Nadam se da ovo znaci, "Liverpul je mnogo veci klub od PSZ-a", jer ako si mislio obrnuto, smatracu te ludim... S konja na magarca itekako...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kakav bre PSG,nije valjda lud da ode iz najjace lige na planeti da bi drvio po Francuskoj,mada ako mu je novac motiv,ovi imaju para mogao bi da ode vrlo lako,kao sto je Pastore ljetos,ali ipak mislim da Luis nije takav...

                              Btw sada sam na RAWK-u gledao oko 40 slika sa danasnjeg treninga,nisam primjetio ni Glendzu ni Sterlinga
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Nadam se da ovo znaci, "Liverpul je mnogo veci klub od PSZ-a", jer ako si mislio obrnuto, smatracu te ludim... S konja na magarca itekako...
                                Normalno, kakva ti to pitanja padaju na pamet?
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X