Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Ispade da im Carrager najbolji igrac... Ne bih se slozio da je Torres ok, jer decko od pocetka sezone nije pokazao nista, a svi govore koliko je veliki igrac. Jeste od dobar, ali nije u formi... Klupa , sine, dok se na vratis u formu.... oh da, izgleda da je Torres izgubio snagu cim se osisao.....PUSTAJ KOSU!!!!!! h5g6k8
    UP THE VILLA!!!

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=dacha43 link=topic=2667.msg180931#msg180931 date=1287321935]
      Ispade da im Carrager najbolji igrac... Ne bih se slozio da je Torres ok, jer decko od pocetka sezone nije pokazao nista, a svi govore koliko je veliki igrac. Jeste od dobar, ali nije u formi... Klupa , sine, dok se na vratis u formu.... oh da, izgleda da je Torres izgubio snagu cim se osisao.....PUSTAJ KOSU!!!!!! h5g6k8
      [/quote]
      Ja sam mislio da kad se osisao bice jos brzi kad ono nista.
      Carragher je drugi najbolji,a jedan je Steven Gerrard.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Nemocan je tu Torres $%&5qw7 $%&5qw7


        Nema jednostavno ideje , ne moze lopta doci do njega .. Jedini koji pokusava nekad da ga uposli , i ponekad uspije je Gerrard , ali ostali katastrofa !

        Joe Cole stalno pokusava s nekim centarsutevima , ali ti centarutevi su u najmanju ruku smijesni ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Ja sam pre da Lane igra umesto Cole-a. Ne samo zato sto je nas, nego sto je i bolji. Koliko se secam, svaki put kad je Lane pocinjao, L`pool je pobedio.
          UP THE VILLA!!!

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Meni je Babel duplo bolji od obojice
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Babel, Gerard, Lane... i jos neki novi igrac... Whittingham iz Cardiff-a (my wish). Ne znam da li ste videli sada klupu Evertona...lol..izgleda da se cupavi Felaini osisao ^*#(- ^*#(- ^*#(-
              UP THE VILLA!!!

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Opet strasna odbrana


                Kakva golcina majstora ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Posle ovoga liverpulova realnost ce biti borba za opstanak a u najboljem slucaju za mesto u ligi evrope

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=ludi_jazavac link=topic=2667.msg181075#msg181075 date=1287330999]
                    Posle ovoga liverpulova realnost ce biti borba za opstanak a u najboljem slucaju za mesto u ligi evrope
                    [/quote]
                    Ma samo da izborimo opstanak i onda sledece sezone kad dodje jos pojacanja(a doci ce i u januaru)kidamo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=dacha43 link=topic=2667.msg180946#msg180946 date=1287322458]
                      Ja sam pre da Lane igra umesto Cole-a. Ne samo zato sto je nas, nego sto je i bolji. Koliko se secam, svaki put kad je Lane pocinjao, L`pool je pobedio.
                      [/quote]

                      Počeo je i protiv Sitija pa su bili naguženi 3:0 &amp;+I}\
                      A i vidi se da nije za Liverpul...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Ove sezone ako udjemo medju 8 ja bih bio prezadovoljan.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Ma bit cete tu 1000 % ;)

                          Jos ce doci pojacanja u januaru , u to ne trebate sumnjati uopste
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Mene najvise brine igra,jer nemamo igru nikako,mislim da je u ovom trenutku najvise do trenera.Ja znam da nemamo sada nesto specijalno jaku ekipu,ali imamo sigurnu ekipu koja je jaca od Blackpoola,Sunderlanda i slicnih.Tu su:Reina,Agger,Kelly,Meireles,Cole,Gerrard,Babel,T orres,Kuyt,Pacheco,ovo uopste nisu losi igraci.Nadam se da cemo se u januaru pametno pojacati i vratiti se gdje pripadamo.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Jeste brate , ja to bas govorim ..

                              Ali je problem sto od tih 10 igraca koje si ti nabrojao 5 igra u timu samo ...


                              Liverpoolov problem su : Carragher , Skrtel ( po meni prije svih ) , Kyrgiakos ... Znaci odbrana , Johnson , Agger i Konchesky su strasni ..

                              Ali dok ova trojica budu igrali u prvoj postavi ja ne vidim nacin da se Liverpool digne &quot; iz mrtvih &quot; $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Tu si apsolutno u pravu,po meni je najveci problem Carragher,on je zaista legenda kluba,ali ne moze vise igrati u ovakvoj ligi,treba mu ponuditi neko mjesto u Liverpoolu da radi,a mjesto toga oni mu nude ugovor do 2013.Po meni igraci koji ne zasluzuju biti u Liverpoolu su:Grk,Carragher,Lucas,Poulsen,Maxi, mozda cak i Jovanovic,i zasto je Aquilani poslan na posudbu $JS}|
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X