Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma opusti se Bosh, daleko je leto... Treba sad brinuti kako i sta, da bi se domogli tog 4. mesta, a na leto polako i lagano, izanalizarati svaku mogucu opciju, i pokusati samo da se ne desi slucaj Kerola i Dauninga...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Ma opusti se Bosh, daleko je leto... Treba sad brinuti kako i sta, da bi se domogli tog 4. mesta, a na leto polako i lagano, izanalizarati svaku mogucu opciju, i pokusati samo da se ne desi slucaj Kerola i Dauninga...
      E brate zamisli kada bi uzeli FA kup i usli u top 4 na kraju sezone,pa to bi bila sezona iz snova.Stvarno sam optimistican u vezi FA kupa mislim da mozemo da pokupimo i taj trofej,za top 4 ne znam,posle Arsenala zaista nemamo nekih prejakih protivnika(osim Celsija u zadnjem kolu),raspored nam ide na ruku vise nego li Arsenalu ili Celsiju,ali pitanje je sta je za nas dobar raspored,posto redovno kiksamo protiv manjih ekipa...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by c-bosh View Post
        E brate zamisli kada bi uzeli FA kup i usli u top 4 na kraju sezone,pa to bi bila sezona iz snova.Stvarno sam optimistican u vezi FA kupa mislim da mozemo da pokupimo i taj trofej,za top 4 ne znam,posle Arsenala zaista nemamo nekih prejakih protivnika(osim Celsija u zadnjem kolu),raspored nam ide na ruku vise nego li Arsenalu ili Celsiju,ali pitanje je sta je za nas dobar raspored,posto redovno kiksamo protiv manjih ekipa...

        Da da, ja sam to napomenuo, da ako bi i FA uzeli i plus bili na 4. na kraju, sezona bi prosla od prosecne do fantasticne.. Jbg raspored je lak, te utakmice protiv "manjih" klubova moramo dobiti, nema tu neke filozofije... Sto se tice FA kupa, njega je mnogo teze uzeti nego Karling, ali smo favoriti da to uzmemo, pa cak i da ne budemo 4.( sto je losa misao) opet bi se falili da smo uzeli oba kupa, sto je fantasticno posle toliko godina posta...
        Al obozavam ove termine odma u 2h, nadam se da cemo uzivati u mecu i nasoj pobedi, koja nam je ocajnicki potrebna...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Da da, ja sam to napomenuo, da ako bi i FA uzeli i plus bili na 4. na kraju, sezona bi prosla od prosecne do fantasticne.. Jbg raspored je lak, te utakmice protiv "manjih" klubova moramo dobiti, nema tu neke filozofije... Sto se tice FA kupa, njega je mnogo teze uzeti nego Karling, ali smo favoriti da to uzmemo, pa cak i da ne budemo 4.( sto je losa misao) opet bi se falili da smo uzeli oba kupa, sto je fantasticno posle toliko godina posta...
          Al obozavam ove termine odma u 2h, nadam se da cemo uzivati u mecu i nasoj pobedi, koja nam je ocajnicki potrebna...
          necu da preteujem i da ispadne da vas vredjam,al voleo bi da osvoite FA kup,al sto se tice 4 mesta ako nas ne pobedite sutra tesko mozete da se nadate tom famoznom mestu sto vodi u kvalifikacije za LS,al i tu se i pita nesto i chelzi,a iz prikrajka vreba njukastl,al kako stoi sa formom tesko da on moze da sta uradi da bi se domogao 4 mesta,a jos nam gostuje sld nedelje

          Comment


          • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ge-of-32.html?

            Congratulations to Craig Bellamy. The Liverpool striker has broken the record for the highest number of high-intensity, top-speed sprints recorded in a match.
            WELSH BEAST!
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              necu da preteujem i da ispadne da vas vredjam,al voleo bi da osvoite FA kup,al sto se tice 4 mesta ako nas ne pobedite sutra tesko mozete da se nadate tom famoznom mestu sto vodi u kvalifikacije za LS,al i tu se i pita nesto i chelzi,a iz prikrajka vreba njukastl,al kako stoi sa formom tesko da on moze da sta uradi da bi se domogao 4 mesta,a jos nam gostuje sld nedelje
              Ma ne preterujes bre, ni ne vredjas, to je cinjenica kad je u pitanju cetvrto mesto, to svako ovde zna... Zato ce sutrasnji mec biti sjajan, i vrlo bitan za nas, a naravno i za vas....

              @Bosh Kad covek tako trci sprint, a ima 33 godine jbem ti lebac krvavi, za divljenje...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sutra/danas X ko kuca.

                Comment


                • Eh, danas moramo pobijediti ako mislimo na kraju biti 4. FA Cup i Carling Cup bi značili jednu dobru sezonu, ipak nakon toliko godina bez trofeja to je i više nego dobro. Ovo sve i 4. mjesto sezona iz snova, jednostavno bolje ne bi moglo. Dok bih ja sada rado mijenjao FA Cup za 4. mjesto.

                  Ne znam kakav će sutra biti sastav, ali bih volio nešto kao u finalu protiv Cardiffa, s tim da Henderson ostane na klupi a priliku dobije Kuyt/Bellamy na njegovoj poziciji.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Spoiler
                    Liverpool: Reina, Kelly, Enrique, Skrtel, Carragher, Spearing, Adam, Henderson, Downing, Kuyt, Suarez. Subs: Doni, Bellamy, Shelvey, Coates, Flanagan, Maxi, Carroll.


                    Gde je Dzeri!?
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Dovidjenja 4. mjesto Stvarno smo debili,na igru ne mogu da se zalim,jer smo nadigrali Arsenal,ali ko nam je kriv sto smo luzeri i ne znamo da ubacimo loptu u mrezu.Kao sto sam i pretpostavljao Karager je lose zamijenio Agera,kriv je za prvi gol Arsenala,mislim da je njemu vrijeme da polako pocne da se bavi trenerskim poslom ili nekom drugom funkcijom u klubu,jer za top nivo vise nije.Adam me je toliko iznervirao svojom sebicnoscu da ne znam vise sta da kazem za tog covjeka,uzasno me nervira,lose se krece,nema ni k od kreativnosti,odbranu ne igra,jednostavno on ne moze da nam cini okosnicu na sredini.Strucnom stabu ne bih zamjerio nista jer su dobro pripremili utakmicu igrali smo bolje od protivnika,samo me je Keni malo iznervirao sa neobjasnjivo kasnim izmjenama(pogotovo ona u 94. minutu ).
                      Nista,ostaje nam da se koncentrisemo na FA kup,jer su sanse za top 4 svedene na minimum.Nadam se da ce Keni u nastavku prvenstva ukazati sansu nekom od klinaca(Shelvey,Sterling,Coady),jer je meni potpuno svejedno da li smo 5. ili 13. na tabeli.

                      RVP je veliki gospodin:

                      RVP:
                      "It means a lot to score at Anfield because it is a massive ground. We're proud of the win and I don't think we deserved it. Liverpool played better, but to nick it at the end is pleasing."
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Bili smo bolji ali sta je tu je... Borba za 4. mesto je za nas zavrsena, na veliko moje zaljenje... Van Persi je velik igrac a i covek, to je dokazao ovim komentarom...
                        Ne znam, mozda ako osvojimo i Fa kup, bilo bi dobro i to uzeti, ali ova sezona je za zaborav sto se Premijersipa tice, bez obizra kakvu igru imali, cinjenica da smo dali samo 30 golova na 26 meceva govori dosta, jednostavno nesto nije u redu... Suarez igra maestralno, ali njegova zavrsnica me je najvise razocarala, 10 golova u svim takmicenjima ove sezone, samo 6 golova u ligi, sto je daleko ispod njegovog nivoa... Jos kad vidim Commollia i onu njegovu glupu izjavu o tome kako imamo kvalitetne igrace na svim pozicijama...
                        Nisam siguran da li je Keni siguran na klupi ako ne uzme FA kup, jer je ove godine ipak cilj bio da zavrsimo medju 4. a sledece godine da budemo kontenderi za titulu, al posle ove sezone to nece biti slucaj... Na leto je pitanje koga dovesti, odmah mogu da se zaborave hazard i ostali i to je velika steta jer smo imali veliku priliku njega da ugrabimo, ovako on mozda zavrsi u Arsenalu jer cujem da su vlasnici Topdzija spremili 100 miliona za pojacanja, a tu su i Spursi... Ima dosta igraca koji su kvalitet a ne kostaju mnogo, pre svega u Bundesligi, u Francuskoj, Holandiji, treba biti izuzetno pametan... Necu da verujem u ovu Commolijevu pricu da necemo trositi puno, valjda je shvatio kakav nam je sastav...
                        Last edited by Freshman; 03-03-12, 17:59.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Razlika izmedju nas i npr Uniteda je sto bi na ovakvu igra United dobio jedno 3-4 razlika a mi uspijemo izgubit.Sa pobjedom bismo isto vrlo tesko dosli do Lige Prvaka a ovako je 99,9% sigurno da nista od toga.Kako izvedimo penale to je cirkus postao,pa bolje da smo platili nekog 20 miliona ko samo zna penale izvodit.Prava pojacanja su Suarez i Enrique koji je danas pojeo Theo-a,Adam obicni drvosjeca danas ima Hendersona samog i ne daje mu loptu nego se nesto vrti oko sebe,od Hendersona moze biti nesto ali samo ako u sredini bude igrao jer ima stvarno odlican taj prvi pas,ali na krilu nista od njega.Downing je puno placen mada se trgnuo u zadnje vrijeme i moze biti dobar za rotacije kao i Carroll i nista vise.

                          Sljedece sezone ovo su igraci na koje bi ja racunao:Reina,Doni,Johnson,Kelly,Agger,Skrtel,Coat es,Enrique,Lucas,Gerrard,Henderson,Shelvey,Downing ,Bellamy,Suarez,Carroll,trebaju nam tri odlicna igraca i to krilo,napadac i u vezi jedan i treba nam jedna solidna zamjena za Enrique-a i jos jedna solidna zamjena za sredinu terena.To su 22 igraca i prikljucio bi prvom timu jos Sterlinga i Flanagana.Prodati Kuyt-a,Maxi-a,Aquilani-a,Cole-a,Aurelio-a,Adam-a,Spearing-a.Na njima bi se sigurno moglo zaraditi nekih 30 miliona to je dovoljno za jedno odlicno pojacanje a ostalo nek se pobrine uprava i bili bi mirni sa takvom ekipom narednih 5 godina i ne bi morali vise trositi pare na neka velika pojacanja.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ma ne moze JC Adam da se proda posle jedne sezone, jeste drvoseca, ali je dobar rotacioni igrac... Hendo je talenat, ali ja doduse sumnjam u njega, ne verujem da ce on ikad biti predobar igrac... Sa druge strane obavezno prikljuciti Sterlinga, decko je monster talenat, osecam da ce biti novi Barnes, ako ne i bolji... Pruziti mu sansu u prvom timu u nekim kup utakmicama, pa ga poslati na pozajmicu u neki PL klub da se razvija... Od pojacanja sam vec rekao, ima puno igraca i talenata sirom Evrope, ja bih najvise voleo kad bi Komoli poceo da gleda malo Bundesligu, ovaj mali Reus iz Menhengladbaha je opasan igrac vec sad, u Holandiji takodje dosta igraca, gledati nekako uzeti nekog Spanca u na sredini i krilni igrac koji nam je obavezna meta na leto... Naravno na Kavanija, Hazarda itd zaboraviti na leto...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Odlicno smo igrali i tu se ne moze mnogo toga zameriti. Karager jedini los i Adam 2. poluvreme. Dirk(u polju) i Dauning dobri 80 minuta, Henderson pokazao da je dobro pojacanje kad igra u sredini. Samo Karager i taj mentalitet jebeni su nas unistili, nema nista od LS. FA Kup mozda da uzmemo i koliko-toliko spasimo sezonu. Adam mnogo varira u formi kako iz meca u mec, tako iz poluvremena u poluvreme, minuta u minut. U principu dobar igrac ali maksimalno za rotaciju a i sebican do bola vec ko zna koji put i zgadio mi se kad nije dodao Hendersonu, moze da ide komotno sto se mene tice. Mada je izbacio dobrih pasova, ne mogu gresiti dusu ali nije za Liverpulovu prvu postavu nikako. Sreca pa je Skrtel postao jebena zver, inace bismo sa onakvim Karagerom primili jos 2 da je igrao bilo koji igrac osim najboljih 15-ak stopera na svetu. U sta se on pretvorio od jedne legende ono je strasno, treba da ide u penziju na kraju sezone i da uzmemo nekog backup RB-a kao prelazno resenje dok Flanagan ne stasa a da stoperska cetvorka budu Ager, Skrtel, Koates i Keli kojem je to prirodna pozicija. Propala je sezona i pored trofeja, jer morali smo se vratiti u LS i sto je najgore igrom smo to zasluzili tokom sezone ali moras pogoditi gol majku mu. Suareza danas ne krivim sto nije pogodio, kad je sam sebi pokusavao da stvara sanse, jos i penal izborio i posprdao se sa svima njima kako je stigao. Onda mu Dauning nije dao loptu kako treba kad je bio sam na 7-8 metara. Zver jebena, samo mu treba jaca podrska i da ga malo bolje razumeju i isprate. Ogromna steta stvarno, pisali smo po njima 80 minuta. Tad su morale da dodju izmene. Treba nam jos dosta pojacanja da napravimo tim popunjen na svim pozicijama. Para imamo samo izgleda nema ko da sastavi tim. Ne znam, imali smo ove sezone priliku pored ovakvih Arsenala i Celsija da se vratimo u LS. Kako sad dalje verovatno niko ne zna. Jedina je nada sto smo toliko jaki finansijski pa uz pazljiviji skauting da se mozda i napravi neka ekipa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mora ga niko kupit dat cemo ga u dobrotvorne svrhe.U defanzivi ocajan u ofanzivi sto zna prebacit loptu sa jedne strane na drugo i to je to.I on danas hoce da puca penal pa dobro ga Kuyt nije klepio po glavi.Odlican je on igrac ali za Blackpoola.Po meni treba gurati Shelveya do kraja sezone na toj poziciji i da mozda sredinu cine Shelvey-Henderson-Gerrard.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X