Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zasto mislis da je hejt,burazeru..sto sam dao komentar koji se tebi ne svidja? Ne mrzim ja Liverpool,kralju..samo sam dao neko moje vidjenje.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      zasto mislis da je hejt,burazeru..sto sam dao komentar koji se tebi ne svidja? Ne mrzim ja Liverpool,kralju..samo sam dao neko moje vidjenje.
      Cini mi se da sam procitao u PL temi jako mrzis Liverpul,ali ok,necemo o tome da se raspravljamo.Pozdrav za tebe
      Last edited by The Admiral; 27-02-12, 11:44.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ne volim Liverpool;) ali ga ne mrzim,to je drugo.Ja mrzim Partizan,Barselonu Real na primer.Da Liverpool igra protiv njih sjutra,pa ja bi bio na strani LFC iz sve snage To sto najvise volim Totenhem,nema veze;)


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Citam sad na RAWK-u da ce Raul Meireles dobiti medalju jer je igrao u prvom kolu CC-a protiv Exeter-a



          Odlicna kompilacija svih meceva u CC-u
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Zna li neko nesto vise o ovom filmu :

            http://www.oneddl.eu/movies/will-2011-dvdrip-xvid-sic/

            ?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Zna li neko nesto vise o ovom filmu :

              http://www.oneddl.eu/movies/will-2011-dvdrip-xvid-sic/

              ?
              Znam da je taj film izasao u oktobru,i da glume Gerrard,Carragher i Kenny,radi se o djecaku koji treba da putuje na finale LS u Istanbulu.To je sve sto znam...
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Odgledao sam ga ja sinoc,a ono,sta znam,klise film al eto pojavljuju se igraci pa i nije toliko lose.Navijacima Liverpoola ce se svideti,takodje i Sarajevo se pominje

                Comment


                • Neka je i ova susa gotova, nisam vise mogao da trpim.Cuo sam da je Agger izasao sa utakmice zbog slomljenog rebra (biti ce odsutan nekoliko sedmica)

                  Nevjerovatno je da nijedan Gerrard nije postigao pogodak, cak ni sa bijele tacke.
                  1977 1978 1981 1984 2005

                  You'll Never Walk Alone

                  Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/n...ng-big-players

                    We already know that there are big players who want to join us next summer because they believe in the project," Comolli told Sky Sports.



                    http://sillyseason.com/articles/922

                    Linda,Caroline,LBJ,Xabi i ostali cestitaju

                    Sada slijedi bitna utakmica u prvenstvu,mislim da ako ne pobjedimo Arsenal da definitivno ostajemo bez Lige prvaka iduce sezone.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Respect za Lebrona,pravi je King nema sta...Arsenal nam je must win utakmica,tako da ocekujem da dodatno zakuvamo borbu za 4. mjesto...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Respekt za sve...;)

                        Sto se tice ovog drugog, to su ipak price za malu decu... Svi mi ovde znamo da je tekma protiv Arsenala najbitnija tekma u sezoni kad je u pitanju borba za 4, mesto, jer bez 4. mesta necemo privuci te "velike igrace", ma sta god Commolli pricao, to je surova istina... Ja se uopste ne brinem za pare, jer ih ocigledno imamo, ali se plasim da opet ne prosipamo taj novac za neke igrace koji ne vrede toliko... Valjda ce ovaj trofej drmnuti igrace da krenu bolje u prvenstvu, ovo je najbitniji deo prvenstva..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bice odlicno dovesti neke velike igrace Iako ne mogu reci da Kenny nije doveo velike igrace i prije ovog trofeja.
                          Msilim, samo razmislite oko svih pojacanja koja je Kenny doveo.Mozda ce te svatiti nesto kakav je Kenny menadzer ;)
                          1977 1978 1981 1984 2005

                          You'll Never Walk Alone

                          Comment


                          • Cestitke na trofeju

                            Comment


                            • Sada je bitno da i u prvenstvu zaigraju dobro, te da pokušamo kako stići Chelseau i Arsenala. Bit će teško, ali vjerujem u ove momke.

                              Jučer kako je utakmica odmicala igrali smo sve bolje. I poluvrijeme je bilo dosta loše. Henderson se nije vidio, što me je iznenadilo jer sam očekivao od njega dobru utakmicu. Bit će od njega dobar igrač samo treba vremena. Ako ništa mogao bi oboriti neke rekorde, recimo u njegovim godinama u EPL Giggs je imao 72 nastupa, a Hendo ima čini mi se 94-95.

                              Kuyt i Bellamy, su 2 strašna igrača koji nas uvijek izvuku iz neugodne situacije, igrači za velike utakmice. Da je jedan od njih počeo utakmicu od 1. minute možda i ne bi došlo do produžetaka, ali šta je tu je.

                              Uglavnom bitno je da smo prekinuli post bez trofeja 5 godina i 290 dana. A sada aBd da osvojimo i FA Cup.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Moja jedina zamjerka za ove zadnje transfere je na olako pustanje Meirelesa, to je lik prema kojem smo se bas bezveze ponijeli...al ajd sad...sta je tu je....sve ostalo sto se desilo je bilo ili manje ili vise logicno...engleski igraci u engleskoj jednostavno imaju napuhanu cijenu...tu nema price...zato i jesmo Hendersona platili toliko koliko smo ga platili....

                                Comment

                                Working...
                                X