Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daniel Remedios
    The Times are reporting that Steven Gerrard was substituted against Manchester United as a result of a hamstring injury. Doubt for Wolves.

    Neee opet bre...pocinjem da vjerujem da smo mi uklet klub


    Iskreno se nadam da je ovo laz
    Last edited by The Admiral; 30-01-12, 10:53.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Procitao sam i ja da je Gerrard povrijedjen nadam se da nije istina.

      Od danasnjih spekulacija spominje se povratak Mascherano-a i da hocemo Teveza na posudbu.

      Sutra zadnja utakmica bez Suareza i nakon ovih dobrih partija u kupu nadam se da cemo to prenijeti na prvenstvo.



      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Jbem mu mater, tek se oporavio... Valjda nije istina ali ako jeste, ove povrede postaju hronicne i ucestale a to nikad ne znaci dobro po fudbalera...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Videcemo jos kako je i sta je. Ako je samo za Vulvse, nije strasno. Nadam se da nije ni za Vulvse.

          Kad je u pitanju Maskerano, to je jedan od poslednjih kojeg zelim da vidim u klubu posle onog bojkota treninga i kukanja za Barsom.

          Tevez - ajde da pretpostavimo da je realno da dodje, mada je rekao da zeli da ide iz Engleske. Majstor je nevidjen, ima i finishing i kreativnost a nama je oboje potrebno. Jedini problem je taj sto nije dobar za trenutno savrsenu svlacionicu. Uzeo bih ga na pozajmicu 6 meseci kao prelazno resenje, trajni ugovor nikako. A na leto nekog Kavanija, Soldada ili nekog treceg igraca tog tipa ako budemo u 4. Ako ne, onda valja mozgati.

          EDIT: Zreb za Karling Kup - sve gostovanja a sad nam se to vraca u FA Kupu. Ovo treba iskoristiti i lagano otici u cetvrtfinale.

          U FA Kupu nismo bili u osmini finala od 2008. a u cetvrfinalu od 2006. kad smo ga i osvojili. S obzirom na to da Keni ne potcenjuje kupove, verujem u siguran prolaz dalje a mozda bi mogli i tu da se ukljucimo u borbu za trofej ali PL i 4. mesto + Karling Kup prioriteti.
          Last edited by Casiraghi; 30-01-12, 12:22.
          sigpic

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...senior-players

            Kenny: "There'll be nothing happening here in the transfer window, in or out."



            Ipak nista od novih igraca
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by c-bosh View Post
              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...senior-players

              Kenny: "There'll be nothing happening here in the transfer window, in or out."



              Ipak nista od novih igraca


              Nista, iskoristiti igrace 120%, i juriti to 4. mesto kako znamo i umemo...;)
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jbg sta da se radi,ostaje nam da sa ovim igracima pokusamo upasti u top 4,mi se na proljece uvijek budimo tako da treba ocekivati bolje igre naseg tima,6 bodova smo udaljeni od Celsija,bice tesko ali nije nedostizno,pogotovo sto i oni znaju da kiksaju povremeno
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Evo jedna informacija , e sad koliko je ovo istina

                  http://sportsport.ba/ino_fudbal/live...ntelaara/73443

                  Comment


                  • Originally posted by c-bosh View Post
                    Jbg sta da se radi,ostaje nam da sa ovim igracima pokusamo upasti u top 4,mi se na proljece uvijek budimo tako da treba ocekivati bolje igre naseg tima,6 bodova smo udaljeni od Celsija,bice tesko ali nije nedostizno,pogotovo sto i oni znaju da kiksaju povremeno
                    Znaju i oni cesto da kiksnu, ostaje da mi vise ne kiksamo cesce nego oni.

                    Bez obzira sto je Keni ovo izjavio, nije definitivno ali je najverovatnije tako. Dizemo se sad polako, igru smo tokom sezone pokazali da imamo. Ako budemo tako igrali i nastavimo da poboljsavamo realizaciju imamo dobre sanse.

                    @Rossonero, nema nista od Huntelara.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tik tak,tik tak... vreme istice,a mi idalje nista
                      Ima li kakve sanse da se neko dobar dovede za dan i po?
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Tik tak,tik tak... vreme istice,a mi idalje nista
                        Ima li kakve sanse da se neko dobar dovede za dan i po?
                        Nece niko doci nazalost... Keni je rekao da imamo dobar tim i to je to... Tek na leto ocekuj pojacanja...;)
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mozda se Keni zajebava,prosle godine je rekao da Babel i Tores nece sigurno otici,pa znamo sta je bilo...
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by c-bosh View Post
                            Mozda se Keni zajebava,prosle godine je rekao da Babel i Tores nece sigurno otici,pa znamo sta je bilo...
                            Svi znamo situaciju sa Toresom tako da o tome ne treba dalje pricat... Uostalom ovde je pitanje, oce li ko doci u klub, a ne otici... Od pocetka je Keni jos 1. januara rekao da ako budemo imali potrebe za pojacanjem ono ce doci jer nema problema sa novcem, ali da za sada imamo dobar tim. Odmah sam shvatio da su izuzetno male sanse da ce neko doci, vrlo male, ali sada nam je Keni resio sve nedoumice... Boriti se za to 4, mesto svi raspolozivim snagama. Pistolero se sad vraca protiv Spursa taman na derbi i ta tekma ce dosta toga resiti...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Da...sa ovim rosterom bice tesko uci u top 4,jos se i Dzerard cesto povredjuje,prate nas maleri,nzm ja se jos uvijek nadam da moze neko doci do sjutra u 00:00
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • http://www1.skysports.com/football/n...-Kenny-request

                                Ko tu sad koga zajebava?

                                EDIT: Dzerard nece igrati sutra zbog povrede, ne zna se koliko je ozbiljna. Samo na jednom mestu pise da hoce da ga cuvaju za Totenhem ostalo nista.
                                Last edited by Casiraghi; 30-01-12, 17:44.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X