Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment


    • Joj ljudi nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu,jel moze neko da napise kako smo igrali jer vidim da je bilo uzbudljivo....
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by c-bosh View Post
        Joj ljudi nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu,jel moze neko da napise kako smo igrali jer vidim da je bilo uzbudljivo....
        Kao i obicno, vise sansi i nadigrali smo protivnika. Tempo je bio visok tokom celog meca i odlicna je bila utakmica, onakva kakve smo igrali u LS proteklih godina. Enrike je promasio zicer na pocetku, kasnije i Belami imao odlicnu sansu, pa je Skrtelu Hart skinuo u 2. poluvremenu. Bilo je tu jos par poluprilika dok je Siti iskoristio prave sanse, samo je jos A. Dzonson imao jednu ali lose sutirao. Za razliku od meca sa Boltonom, maksimalno zalaganje svih 11. Belami prozivljava drugu mladost, Henderson je bio dosta dobar, Carli lici na nesto posle mesec dana. Jedino Dauning ne napreduje i ponovo dobro dribla ali ne zna sta dalje sa loptom. Dirk isto odigrao dobro, Belamijev gol je 70% njegov iako je Glen asistent. Strasna akcija.

        Eto, to u kratkim crtama samo.
        sigpic

        Comment


        • Dobro je...nadam se da ce ovaj prolaz u finale podici momcima samopouzdanje da igraju bolje u ligaskim mecevima.Nadam se da u subotu dobijamo Mancester,steta sto nece igrati Evra,osjetio bi pakao Kopa...
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Cestitke na ulazu u finale. U subotu jos izbacite Man Utd i svi smo zadovoljni.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment





            • =NEPROCJENJIVO
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Finaleeeeeeeee! Konacno! Samo nas sada Kardif deli od trofeja,toliko zeljenog trofeja,nakon 5-6 godina!Moze li neko da okaci hajlajtse?
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Straight after Liverpool won Andy Carroll walked straight to the dressing room and didn't celebrate with teamates
                  Ne znam koliko je proverena informacija.
                  sigpic

                  Comment


                  • Uvijek sam govorio boljeg covjeka za Liverpool od Kenny-a nema.

                    Kcerka Kenny-a:

                    Lynsey Dalglish
                    Must admit I am a bit gutted that @kennethdalglish didnt cry that much at my wedding!!!!





                    LONG LIVE KING KENNY!
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ne mogu sebi da oprostim sto sam hteo da ode u jednom momentu ali bio sam isfrustriran nekim svojim problemima jbg.
                      sigpic

                      Comment


                      • Naslovi u novinama nakon sinocnjeg meca:

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...t-in-headlines

                        Tvitovi:

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rs-twitter-joy
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Stvarno dirljivo koliko covek voli klub! Long live King Kenny!
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment




                          • Evo highlights-a ko nije gledao mec...;)
                            Last edited by Freshman; 26-01-12, 14:05.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • mrzi me da gledam,al samo mi je od srca drago sto ste nafurane gradjene izbacili i ostavili bez jos 1 trofeja
                              p.s nisam gledao tekmu radio 3

                              Comment


                              • Prije penala je Hart nesto rekao Gerrardu,a onda mu je Stevie pokazao dva prsta kad je dao go .Izgleda da su dobri prijatelji i Hart je dao dosta korektan intervju poslije utakmice.

                                Blizi se kraj prelaznog roka a jos niko nije dosao i sumnjam da ce doci,jedino mozda Texeira.

                                Treba reci i da nemamo srece sa povredama i suspenzijama nasih najboljih igraca.Lucas ce propustiti cijelu sezonu,Gerrard je propustio jedan dio sezone,a Suarez ce propustiti 9 utakmica zbog suspenzije.Sa njima trojicom na terenu zajedno dosta bolje bi to izgledalo.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X