Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da te ispravim cak iako se ne mogu porediti David Silva i Suarez, opet mislim da Suarez moze vise da pokaze.

    Tebe sam citirao jer si napisao da je problem realizacija, sto i jeste tacno donekle, ali Suarez cesto prima loptu i na 50 metara od gola, dok je Aguero u City klasican realizator. Sigurno si primetio da je Suarez neuporedivo efikasniji u reprezentaciji gde pored sebe ima Forlana i Cavania koji ga rasterecuju.

    Comment


    • Originally posted by Astore View Post
      Moram da te ispravim cak iako se ne mogu porediti David Silva i Suarez, opet mislim da je Suarez bolji.

      Tebe sam citirao jer si napisao da je problem realizacija, sto i jeste tacno donekle, ali Suarez cesto prima loptu i na 50 metara od gola, dok je Aguero u City klasican realizator. Sigurno si procenio da je Suarez neuporedivo efikasniji u reprezentaciji gde pored sebe ima Forlana i Cavania koji ga rasterecuju.
      Sta znam, genijalci su obojica ali za sada je nesto bolji Silva, sto ne znaci da ce tako biti i ubuduce. Suarez mislim da je talentovaniji ali nije sve u tome. Kun za razliku od ovih nije igrac koji moze necim da iznenadi, on jednostavno mnogo dobro radi ono sto se uci i sto je skolski ali ucinak i efikasnost se i traze.

      Znam ja koliko on moze kad su golovi u pitanju, pratim ja njega jos otkad nam dade gol na JNA u dresu Groningena.

      Jeste da cesto prima loptu daleko od gola ali imao je gomilu promasenih zicera ove sezone u klubu. Dodje takva sezona, desava se a on je i pored toga najmanji problem. On je majstor, veliki borac i sampion, ne sumnjam da ce to da popravi. Samo da njemu i Dzerardu dovedu par pravih saigraca u sredini i napadu i nema nikakve brige. A vrlo je moguce da ce sad Dzerard da mu namesta zicere i da se raspuca.
      sigpic

      Comment


      • Videcemo. Ja smatram da samo nekoliko igraca koji su sada u Liverpoolu zasluzuju da nose dres slavnog kluba:

        Reina, Agger,Enrique Carragher, (mada mu vreme prolazi) Gerrard, Kuyt, Suarez i eventualno ali eventualno Lucas. Caroll bi mogao da bude solidan igrac, ali ne za te pare.

        Comment


        • Originally posted by Astore View Post
          Videcemo. Ja smatram da samo nekoliko igraca koji su sada u Liverpoolu zasluzuju da nose dres slavnog kluba:

          Reina, Agger,Enrique Carragher, (mada mu vreme prolazi) Gerrard, Kuyt, Suarez i eventualno ali eventualno Lucas. Caroll bi mogao da bude solidan igrac, ali ne za te pare.
          On ne da zasluzuje da nosi dres Liverpula, nego mozda cak i najvise od svih igraca Liverpula trenutno...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Lucas je najpodcjenjeniji igrac u PL po mom misljenju
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by Astore View Post
              Videcemo. Ja smatram da samo nekoliko igraca koji su sada u Liverpoolu zasluzuju da nose dres slavnog kluba:

              Reina, Agger,Enrique Carragher, (mada mu vreme prolazi) Gerrard, Kuyt, Suarez i eventualno ali eventualno Lucas. Caroll bi mogao da bude solidan igrac, ali ne za te pare.
              Kujt nikako, najgori je na terenu vec neko vreme. Skrtel, Koates, Dzonson, Belami, Selvi i Lukas ako nastavi posle povrede onako svakako zasluzuju. Adam kao neki backup ako bi se trgao, sa onakvim doktorskim partijama sto je odigrao protiv Celsija, Sitija, Boltona(prvi mec), Vulvsa, Arsenala sigurno da moze da doprinese.
              sigpic

              Comment


              • Kuyt je finalista svetskog prvenstva i Lige Sampiona. TO dovoljno govori, Dalglish gresi jer mu nije nasao pravu poziciju na terenu. Ne kazem da je Kuyt vanserijski fudbaler, ali je jako zahvalan igrac.

                Za Suareza smo vec sve ispricali.

                Gerrard je jedan od retkih engleskih igraca za koga moze da se kaze da je svetska klasa.

                Skrtel je solidan igrac, moze da budi 3 stoper, ili 2. ako ima pored sebe vanserijskog stopera, primer Nesta.

                Lucasa ne bih previse hvalio, jeste solidan protekle 2 sezone ali se svi secamo kako je Mascherano igrao na toj poziciji.

                To je to, Belamy i Johnson mogu da budu solidni igraci za rotaciju ali ne i za prvih 11. Ako se ide na titulu naravno.


                Potreban je stoper, 2-3 vezna igraca i jedan napadac.

                Comment


                • Kad smo vec kod Suareza sretan mu rodjendan i da jos dugo igra u Liverpoolu.



                  Last edited by Joe Cole 10; 24-01-12, 23:06.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Srecan rodjendan majstoru, da igra jos dugo za nas voljeni klub i da zabije mnogo golova...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Lucas u Melvudu

                      http://www.dailymotion.com/video/xnz...-melwood_sport
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Izgleda da Granero ne ide nigde u ovom prelaznom roku...

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/media...t-leave-madrid

                        Mada opet ovo je Goal.com, a oni su inace bas "pouzdani"... Ne znam, ocigledno je da nece niko doci, al ajde da sacekamo kraj januara...;)
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Izgleda da Granero ne ide nigde u ovom prelaznom roku...

                          http://www.liverpoolfc.tv/news/media...t-leave-madrid

                          Mada opet ovo je Goal.com, a oni su inace bas "pouzdani"... Ne znam, ocigledno je da nece niko doci, al ajde da sacekamo kraj januara...;)
                          Goal.com je slican kao i "Scandal"...
                          Vidjeces 31. januara u 5 do 12 cega ce sve biti...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Liverpool transfer news
                            Liverpool preparing bid for valencia winger pablo Hernandez. (Marca) #LFC


                            The Mirror reporting that Swansea, Bolton and West Ham all want to take LFC youngster Raheem Sterling on loan for remainder of season.


                            David Simpson (@davidsimpson88)
                            Hearing reports #LFC have made contact with Werder Bremen about a possible deal to bring Germany U21 winger Marko Marin to Anfield.


                            Liverpool have bid £15m for Mauricio Isla! [Star]


                            The International Business Times UK can confirm that Esteban Granero will not move to Liverpool on loan this month

                            Kad bi pola od ovog bilo tacno bilo bi odlicno

                            Kapiten o vecerasnjoj utakmici:

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-right-tonight

                            Ovo je veceras moze se reci finale ovog kupa,ne zelim potcjeniti Kardif ali tesko da ce moci ista u finalu uradit bez obzira ko prodje.Ove sezone smo neporazeni na Anfieldu i nadam se da ce se taj niz i veceras nastavi.Vidjet cemo sta je Kenny smislio za veceras sigurno ce biti promjena u odnosu na mec sa Boltonom,ja bi volio da Spearing bude spreman.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Liverpool Starting 11:
                              Reina; Johnson, Agger, Skrtel, Enrique; Gerrard, Henderson, Adam, Downing; Kuyt, Bellamy

                              Kujt

                              Mada ako cemo da cuvamo rezultat onda nam dobro dodje za defanzivu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Navijam za vas veceras , Kenny objasni dizelasima par lekcija veceras
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X