Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dresovi su bas cool,posebno mi se svidja ovaj Liverbird umjesto grba na grudima,bas su nekako old school,nadam se da ce biti slicni dresovi kao ovi sto je JC izbacio,ali moracemo da sacekamo do proljeca/ljeta da bi vidjeli prave dresove sa sezonu 12/13.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Keni kaze da je Suarez dostupan za 16 miliona sad u januaru!?
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Stize nam Kamara u zamenu za Lukasa,tako da sad definitivno imamo najjaci vezni red na svetu ;)
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Stize nam Kamara u zamenu za Lukasa,tako da sad definitivno imamo najjaci vezni red na svetu ;)
          Ko kaze? Da li je to provereno?
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Keni kaze da je Suarez dostupan za 16 miliona sad u januaru!?
            Ma laz ne veruj u te stvari.

            Dacho, Medo ce da natera Kerola i Kujta da ubacuju po 2 na svakom mecu, kad Djura za nekog garantuje tu nema price.
            sigpic

            Comment


            • Ode Sow u Fenerbahce...

              http://www.metro.co.uk/sport/footbal...ing-fenerbahce

              Toliko o njegovom prelasku u LFC...;)
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Ode Sow u Fenerbahce...

                http://www.metro.co.uk/sport/footbal...ing-fenerbahce

                Toliko o njegovom prelasku u LFC...;)
                Izgleda da je baklava presudila...

                De ne vjerujem da covjek ode u Trusku. Napravio je 2 koraka unazad...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Da li je on pri sebi?
                  Ide u ligu koja je dosta slabija od francuske.Alo rodjak, PL se ne odbija.
                  Ostaje Demba Ba kao jedna od opcija.

                  Edit: Mada s druge strane cekam potvrdu.
                  Last edited by Ricma; 18-01-12, 13:15.

                  Comment


                  • Jen Chang
                    For those asking about Sow, I only know he turned down Fenerbahce and wants to play in the Premier League. No idea yet if he'll be arriving.

                    Ja sam ovo nasao,mozda jos nista nije gotovo
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Nije to nista zvanicno, koliko ima takvih informacija samo, pa mi smo u tom slucaju u ova 3 prelazna roka sa Kenijem doveli bar 18 a ne 9 igraca.
                      sigpic

                      Comment


                      • oldfattoad Brian Reece
                        Liverpool confirm talks with SSC Napoli over Cavani transfer; bid accepted by Italian club
                        Nerealno je ali ajde da postavim.
                        sigpic

                        Comment


                        • I ja cekam potvrdu Sow-a sa Sky-a, posto oni sve znaju, a ovo za Cavanija....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Liverpool agree £1m deal to sign Sporting Lisbon youngster João Carlos Texeira. [guardian]
                            Cekam potvrdu na nasem sajtu.

                            A izgleda ce na probu doci Abdul Aziz kojeg zovu Baby Drogba. Ima 14 godina, igra u Svedskoj za Norkopingen.
                            sigpic

                            Comment


                            • Izgleda da cemo u ovom prelaznom roku dovesti 2 igraca sa prezimenom Teixeira

                              TalkSports reporting Tim Vickery stating the Uruguayan press, which in turn is reporting striker David Texeira to #LFC is a done deal.


                              Btw ovaj momak iz Sportinga nevjerovatno podsjeca na Susa iz rezervi
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Odlican je Zoao, dok je David talentovan ali ne znam moze li biti zver jednog dana, mada ko je pre 6 godina znao ko je npr. Demba Ba i cenim da bi bio dobra investicija za buducnost ali bar nekakav upgrade u igri vec sada. A od Dirkulesa i Beerculesa ce sigurno vise doprineti ako dodje.

                                Samo bilo bi dobro da Zoao dobije sansu u prvom timu ako dodje jer nemamo taj profil igraca i ne gubimo nista, mozemo samo da dobijemo. Ako bude u rezervama, nadam se da Borel nece ostaviti njega ili Susa da greju klupu nego da ce obojica da igraju. Jedan u sredini, drugi desno kao inside krilo a Rahim levo. Toni Silva na klupu, ovi su ipak talentovaniji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X