Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by c-bosh View Post
    Veceras u 20h rezerve igraju protiv Man Utd-a.Ko zeli da gleda ima stream na ovom linku http://firstrow.tv/watch/102533/1/wa...nited-res.html
    Nazalost odlozena je utakmica zbog loseg terena.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Shvatam sta hoces da kazes i slazem se,ali vjeruj mi da ravnopravno ucestvuje u igri,osim sto zna da zavrsi,fantasticno otvara prostor,a da ne govorim kako se gradi,ja sam njega vec ljetos vidio u jacim klubovima,ali ne vide klubovi,vidim da ga hoce sada Liverpool i Tottenham,ali zbog JC-a ce on najvjerovatnije doci na Anfiled
      A ne, Cole nam je dzoker za Hazarda...
      Ma Sow je sjajan igrac, dovesti njega i zavrsili smo posao... Kruze neke glasine i oko Defoa, ali nema od toga leba, 'Arry ga nece prodati jer je posle Adebajora i Romana jedini spic, a i bolje jer ne gotivim tog igraca... Bitno je samo da dovedemo nekoga ko nece biti preplacen, a ima kvalitet...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Kao sto rece King Eric utakmica u Chesteru je odlozena zbog zaledjenog terena,ali dobro bice druge prilike za ovaj mec.

        Inace samo se nadam da u ovo prelaznom roku nece doci neki preplaceni englez poput Benta,a Sow bi bio i vise nego idealno pojacanje za nas polu-mrtvi napad.

        Momak je zvijer,reseta u francuskoj,prosle sezone prvi strijelac lige a i ove je pri vrhu.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • http://www.givemefootball.com/premie...-arriving-soon

          There are two strikers [Liverpool are interested in], Grobbelaar told talkSPORT. I know that [Kenny Dalglish] is looking at a South American striker who is playing in Holland and I know that he's quite close in getting another striker. I'm not going to be the one to actually tell you who, but I'm sure that the striker will be arriving soon.
          Any ideas?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Pa pisali smo vec, Nikolas Lodeiro ili David Tekseira.
            sigpic

            Comment


            • Kad ne pratim, ne mogu sve Vidim pominje se ta imena u komentarima, pa da proverim

              Ja bih tu vise voleo Lodeira. Mada bih najvise voleo Sowa.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Zbunjen sam skroz,cijenim da je blizu da potpise Sow-a ili Defoe-a,ali sto se tice ovog it SA a da igra u Holandiji,ja ne znam niti jednog,evo cak provjeravam po ekipama ali nista
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Oni traze igrace i sigurno je da imaju svoje pikove samo sto sad verovatno dobro razmisljaju zbog letnjeg prelaznog roka. Jer tu je zamisljeno jedno ali ispade drugo od ove ekipe. Potrosili su mnogo para i sad su pod pritiskom, moraju mnogo da vagaju i mozgaju. Verujem do 31. da ce ipak biti jedno pojacanje, samo je pitanje kakvo i moze li pomoci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Po twitteru kruze glasine kako Texeira nije bio na jutrosnjem treningu Groningena,te da se sastao sa celnicima LFC-a

                    JackWatsonLFCJack Watson

                    David Texeira has met with #lfc. (via @FCGlive)

                    Ovo je napisalo vise njih na twitteru.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Dobro bi nam dosao jer je jeftin a mislim da bi svojom kretnjom i realizacijom mogao da doprinese, bar vise od Kerola i Kujta.

                      A interesantno je koliko smo svi verovali da ce ovaj projekat sa ovim igracima koji nisu superzvezde ali su se cinili kao to sto nam treba biti pravi bum i na kraju prakticno nista.

                      Sa druge strane smo jedva cekali da vidimo ledja Skrtelu i Lukasu a sad su nam svima prirasli za srce. Licno sam ih nenormalno zgotivio ove sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Potpuno si u pravu...realno niko ko je dolazio u zadnjih 7-8 godina nije bio istinski superstar(osim mozda Toresa),oslanjali smo se na dobar skauting i povremeno na akademiju(Owen,Carra,Gerrard,Spearing,Kelly,Flano i ostali)

                        Xabi Alonso
                        Sami Hipija
                        Rise
                        Mascherano
                        Luis Garsija
                        Daniel Agger
                        Martin Skrtel
                        Lukas Leiva
                        Reina
                        Aurelio

                        Ima ih jos mnogo nego ne mogu sad svih da se sjetim niko od ovih ni zbliza nije bio poznat kao sad,ovaj Tekseira kapiram da je Comolijev novi izum,a znamo sve koga je doveo u Arsenal i Tottenham,mogao bi postati dobar igrac
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • To je tacno za Arsenal i Totenhem ali znamo i koga je doveo kod nas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da...ali mislim da skoro svi transferi bili Kenijevi osim mozda Suareza i Hendersona,Keni je zelio da Britanizuje ekipu da vrati stari duh Liverpulu,mislim takodje da je htio da igru podredi Kerolu(Sto mu nikako ne uspijeva)pa je dovodio igrace sa dobrim centarsutom tipa Downing,Hendo...Ali ipak ko je mogao da pretpostavi da ce Kerol biti ovako los,nakon sjajne polusezone u Njuki,da ce Downing biti isto kriminalan nakon najbolje sezone u karijeri,Hendo je buducnost i vjerujem u njega rano je jos da mu se sudi pokazao je da zna da igra.

                            Ovaj prelazni rok je zadnja sansa da se spasi sezona.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Mozda se i to dovodjenje superstarova promeni, jer imamo novac sada, samo ga treba lepo utrositi... Uostalom kako privuci najbolje igrace kad ne igras LS...;) Zato je ovaj prelazni rok bitan, da se dovede kreativac na poziciji krilnog i napadac... Sow bi bio savrsen, nisam siguran za Texeiru, mlad je momak, nije on za prvih 11 sigurno, a to ce nam trebati odmah... Ne moze se ocekivati od momka koji igra za Groningen da za Liverpul dodje do prvog tima, nerealno je i on nije neki supertalenat...;) Za buducnost kluba, kupovina je ok, ali ako je to napadac koji ce da daje golove onda los skauting..
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Moram dupli kad niko ne postuje...
                                Nasa meta Hoile odbacio je glasine da ce preci u ovom prelaznom roku...

                                http://www1.skysports.com/football/n...or-Rovers-stay

                                Takodje je odbacio glasinu da je trazio da bude stavljen na transfer listu, a njegov agent je izjavio da je samo Totenhem bio zainteresovan, tako da on mozda i nije bio nasa meta..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X