Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sule45 View Post
    moje misljenje je da je Keni snosi punu odgovornost za ovaj remi, jer smo ceo mec igrali neorganizovano, ko muve bez glave.. falii Suarez ko ista.. bas fali, a i nedostaje mi taj majstor
    Fali nama krsten napadac pre svega, pa onda kreativno krilo... Nisam gledao utakmicu a i bolje sto nisam, sramota bre koji nam je ovo remi na Enfildu, stvarno sramota.. Ako posle ovoga Keni ne bude aktivan u ovom prelaznom roku onda stvarno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ovo je ocaj zivi...meni i dalje nije jasno sta je Keni htio sa ovom taktikom,Kuyt je nevjerovatno beskoristan i mislim da je vrijeme da ide,hvala mu na svemu ali on jednostavno vise nije onaj stari,Carroll takodje ocajan,polako prestajem da vjerujem u njega,osim sto igra uzasno poceo je i da smeta saigracima,jednom prilikom suta Henda,drugi put kad je sut uputio Glendza.

      Ne znam vise sta da kazem,Kenija volim kao rodjenog caleta ali cini mi se da se i on sve vise gubi,jos pritom izjavljuje da necemo nikog kupiti,ako mu posle ovakve partije nije jasno da nam trebaju pojacanja(pogotovo krilo i napadac)onda stvarno ne znam...

      Nista,ostaje nam da ciljamo trofeje u kupovima,jer ce nam za 4. mjesto trebati cudo.

      Liverpool:Sunderland 1:1
      Liverpool:Norwich 1:1
      Liverpool:Swansea 0:0
      Liverpool:Man Utd 1:1
      Liverpool:Man City 1:1
      Liverpool:Blackburn 1:1
      Liverpool:Stoke 0:0

      Na kraju,sve pohvale za Skrtela,decko objasnjava kako igra,svaka mu cast,za primjer ostalima,Coates takodje dosta dobar.
      Last edited by The Admiral; 14-01-12, 19:07.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Koliko mi ovaj Liverpool izvlači živce, to je strašno. Kad bi se sastavili dve tekme normalno da odigraju, smak sveta bi bio!

        Comment


        • 7 remija do sada na svom terenu... Kriminal.. Verovatno smo oborili neke rekorde do sada. Neverovatno koliko sam frustiran, ovo izgleda kao neki kosmar koji ne moze da se okonca... Mislim da ce Keni skoro sigurno dobiti otkaz na kraju sezone ako ne budemo 4. , ali posto je to ravno cudu..... Svi mi njega postujemo, ali imao je i vise nego dovoljno novca da dovede pojacanja, Enrike i delimicno Adam su zasluzili pohvale, Hendo je igrac za buducnost i ne bih njega komentarisao, jer je decko igrao na neprirodnim pozicijama...
          Ako krilo i napadac ne dodju u ovom roku, nemamo cemu vise da se nadamo ove sezone, sem da osvojimo Carling kup, koji ipak nije cenjen trofej kao FA kup... Odbrana nam je bila sjajna do sada, ali napad je sramota, zavrsnica je ocajna, i tu nema dalje price, 24 gola je ocaj zivi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • @Freshman.
            sve si lijepo rekao,Liverpool ce nam na kraju doci glave...ali ja nastavljam da se radujem svakoj sledecoj utakmici pa makar bila mucenje kao danas.

            Ocajnicki nam trebaju pojacanja...nadam se Holieu,posto je valjda dolazio njegov otac na pregovore u Liverpool,samo ostaje da se dogovorimo oko cijene sa Blekburnom.

            Evo barem jedna dobra vijest danas:
            Kenny: Danny Agger should be fit for the next match. Was rested as a precaution
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Ma ja pratim Liverpul 12 godina, i praticu ih dokle god budem mogao, jer sam veliki navijac i fan, predpostavljam kao i svi ovde, ali jednostavno treca sezona zaredom mi nikako da sastavimo dobru sezonu, i zbog toga sam najvise frustriran, da ne pricamo o ne igranju LS vec dugo vremena...
              Sto je najgore ja govorim ovde jos od leta da nam je potreban krilni igrac i da Dauning nece biti dovoljan, medjutim ovaj ispade mnogo los iako ulazi u neku formu, nije ni blizu one igre iz Aston Vile, tako da krilni pod hitno.. Ne bih pljuvao Kerola posle svega sto je decko uradio u Njukaslu, decko nije imao ni dobre lopte, nije ni puno igrao, a znam da ga mnogi fanovi pljuju a pojma nemaju o cemu pricaju... To je igrac koji ne moze sam sebi da stvori sansu za gol, moze da stvori ali to se retko desava i uglavnom se oslanja na svoje saigrace, a posto nema nijednog koji ce mu dati normalnu loptu nema ni sanse za gol a s tim nema ni gola... Nisam ja zagrizen toliko za dovodjenjem napadaca, ali posto Suarez banovan, onda moram promeniti misljenje i reci da nam treba bilo koji.. Nama pre svega treba "winger", igrac koji ce da predribla igrac i stvori sansu, ali koji ce takodje biti opasan po gol.. Uzdam se da ce to biti Hoile jer je decko izuzetno talentovan i igrac kakav nama treba...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Koliko je Kenny zasluzan za pobjedu protiv City-a toliko je i kriv za ovaj nerjesen rezultat.Kuyt vise nije dobar ni za neki prosjecan engleski klub a ne za Liverpool.Hvala mu za sve ali krajnje vrijeme je da ide.Ono sto je jedino jasno da odbrana funkcionise odlicno i da se tu nema sta mjenjati.Skrtel i Enrique su me danas odusevili i Coates je bio poprilicno dobar.Isto je svakom jasno da su nam potrebni napadac i krilo ako zelimo sta uradit.Ne znam zasto je Kenny vadio Downinga on je makar mogao nekim centarsutem pogodit Carrolla.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Kako stoje stvari bice borbe izmedju nas i vas za 5-o mesto.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/n...-in-Reds-frame

                    Izgleda da bi Granero mogao preci,jeste bolji od Kuyt-a i Maxi-a ali jel taj kvalitet koji nam je potreban ne znam.

                    Spominje se da bi mogao doci Remy iz Marseille on bi po meni bio odlicno pojacanje,a i ne bi bio pretjerano skup.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Remi i Granero bi bilo odlicna pojacanja
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        http://www1.skysports.com/football/n...-in-Reds-frame

                        Izgleda da bi Granero mogao preci,jeste bolji od Kuyt-a i Maxi-a ali jel taj kvalitet koji nam je potreban ne znam.

                        Spominje se da bi mogao doci Remy iz Marseille on bi po meni bio odlicno pojacanje,a i ne bi bio pretjerano skup.
                        Sto ga poredis s Kuyt-om i Maxi-em,ovo su krila i napadaci,a on to nije svakako,ne igra ti on na njihovim pozicijama,on ce ti zamijeniti Lucas-a ili Adam-a,meni je licno dosta kvalitetniji od obojice...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Sutra rezerve igraju protiv Man Utd-a u 20h po nasem vremenu.Ko zeli da pogleda izbacicu ovde linkove,tako da mozemo da ispratimo to,ipak je to derbi rezervi.

                          Bilo bi lijepo da ih dobijemo i smanjimo zaostatak za njima.Izgleda da Wisdom nece igrati sto je veliki hendikep za nase,jer nam je on najbolji u odbrani.Mislim da nece igrati ni Suso zbog suspenzije.

                          Sterling i Coady ulaze u dobru formu tako da od njih ocekujem najvise.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Bruce Grobbelaar: “There are two strikers #LFC is interested. I know Kenny is looking at a South American striker who is playing in Holland. I know that he’s quite close in getting another striker.Im not going to be the one to actually tell you who, but I’m sure that the striker will be arriving soon."
                            Taj je ili Lodeiro ili David Tekseira ako je tacno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Taj je ili Lodeiro ili David Tekseira ako je tacno.
                              Neki misle da su to izjave od prosle godine .

                              Mada ti verovatno bolje znas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Neki misle da su to izjave od prosle godine .

                                Mada ti verovatno bolje znas.
                                Pa ne secam se Brusa od prosle godine da li je pricao, mada je moguce kad se bolje procita ali u takvoj smo situaciji da cim vidis nesto ni ne citas previse pazljivo odmah, samo se kaci ovde.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X