Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je Dzerard potpisao novi ugovor.
    sigpic

    Comment


    • Da,tako je!Odlicna vijest za sve navijace Liverpula,samo nigdje ne pise do koje godine je produzio,ali vazno je ovo ''long-term''.

      Sad je na Commoliju i ostalima da dovedu neko dobro pojacanje,a siguran sam da ce nas prijatno iznenaditi nekim dobrim transferom.

      "This is the club I love and is the club I have supported since I was a young boy. I am living the dream as the captain of one of the biggest clubs in the world. I love coming to work every day and the experiences I have had since I was eight years of age and first signed for the club, I wouldn't change them for the world. To extend that and to hopefully have some more good times in a red shirt is what I want.

      Legenda!
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ovo me je mnogo obradovalo, jer je do nedavno bilo price kako ce da odradi ugovor do 2013. i da je to kraj. Ajmo sad Komoli i Keni bez preplacivanja igraca, vec provereni i da uskoro Dzerard dodje do toliko zasluzene PL!
        sigpic

        Comment




        • Nema rijeci kojom se moze opisati ovaj majstor.Ocekujem da makar bude igrao do 2015. i da uzme napokon ono sto pripada takvim igracima a to je PL.Garantujem da dugo necemo imati ovakvu kombinaciju Kenny trener a Stevie igrac od ovog dvoje ne postoji bolje.

          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Imacemo tu kombinaciju kad Dzerard bude trener a Selvi igrac.
            sigpic

            Comment


            • Steven Gerrard is the only player to have scored in the FA Cup, League Cup, UEFA Cup and Champions League finals!
              Dace ako bog da i za titulu u PL.
              sigpic

              Comment


              • Ronaldu samo fali finale Lige Evrope (Uefa kupa) i da "obori" taj Dzerardov rekord. Ali mislim da nikad nece imati priliku da igra u tom takmicenju .
                sigpic

                Comment


                • Kakav majstor.Posebnu paznju obratiti na 7:31

                  http://youtu.be/mUcgK_4J26Q
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Sta ce nekom Cavi pored ovakve zveri?

                    Da ne pominjem koliko su samo sansi dobro poznati debili koji su igrali kod nas zadnjih 10-11 godina promasili sto im je on stvorio.
                    Last edited by Casiraghi; 12-01-12, 23:00.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo, Keni rekao da ocekuje izuzetno tih prelazni rok..

                      http://www1.skysports.com/football/n...s-quiet-window

                      Kaze da je srecan s ekipom koju ima i da je malo verovatno da ce iko dolaziti u januaru...
                      Kako stvari izgledaju, izgleda da niko nece doci...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ma znas kakav je Kenny,uvijek je tajanstven po pitanju transfera,tako da ja jos uvijek ocekujem makar dva pojacanja,u ovom transfer roku.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by c-bosh View Post
                          Ma znas kakav je Kenny,uvijek je tajanstven po pitanju transfera,tako da ja jos uvijek ocekujem makar dva pojacanja,u ovom transfer roku.
                          Ma ne samo on, takva je politika kluba vec godinama, ali sad otvoreno prica da nece biti preterano neke vece aktivnosti, i da nece dovoditi igrace osim ako to bude potrebno...;) Ali nadam se da ces ti biti u pravu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Oko 20. avgusta je Keni rekao da je to manje-vise to pa su dosli Koates i Belami. Siguran sam da na necemu rade a pitanje je da li ce uspeti.

                            Hoile se povredio pa to koci dalje pregovore.

                            Sterling danas trenirao sa prvim timom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da...sve se desava u tajnosti,iza zatvorenih vrata,to je dio cuvenog Liverpool Way-a o kome svi toliko pricaju,i kojeg Keni pokusava da vrati na Enfild,sjecam da je ljetos rekao da je moguce da niko ne dodje pa je ipak doslo 5-6 igraca.

                              Doci ce neko sigurno pa makar 31. januara u 23:55


                              Nash nisam vidio tvoj post ne zamjeri ako ima neke slicnosti
                              Last edited by The Admiral; 13-01-12, 17:39.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Dakle Liverpoolci,hocemo li slaviti danas?
                                Da li ce De Jong i H-madafaka zavrsiti u crvenom?
                                ostanite sa nama jer mi obavestavamo velike i male,sa carapama i bez njih
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X