Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Proradit ce Andy kad tad.Nije on zaboravio igrati lopte preko noci.Torres je placen 15 miliona vise od njega pa je Andy u manje utakmica dao vise golova za Liverpool nego Fernando za Chelsea.Mnogo stvari je uticalo na ovu krizu Carrolla,jos je vrlo mlad,stavljen je prevelik pritisak na njega i ocekivalo se previse od njega,povreda koju je vukao kad je dosao iz Newcastle-a zatim napustanje kluba u kojem je odrastao itd.Samo mu treba davati priliku pa i kad ne igra dobro a oduzit ce se on sigurno.

    EDIT:Teams in Europe's top 5 leagues to have hit the woodwork most times: Liverpool (18), Newcastle (13), Betis & Gijon (12)
    Barem smo u necemu najbolji u Evropi
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Drago mi je zbog Kerola, Selvija i Dauninga... Dobro je sto punimo slabije timove ali ruku na srce, Oldam je treceligas, i ja se ne zanosim puno.. Treba videti kako cemo se pokazati protiv Sitija u Liga kupu...;)
      Sto se tice nekih pojacanja, ja nisam cuo nikakve ozbiljnije stvari... Uglavnom samo glasine, ali nista ozbiljno..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Drago mi je zbog Kerola, Selvija i Dauninga... Dobro je sto punimo slabije timove ali ruku na srce, Oldam je treceligas, i ja se ne zanosim puno.. Treba videti kako cemo se pokazati protiv Sitija u Liga kupu...;)
        Sto se tice nekih pojacanja, ja nisam cuo nikakve ozbiljnije stvari... Uglavnom samo glasine, ali nista ozbiljno..
        Ma igrali smo i protiv Brajtona i Eksitera pa ih nismo napunili, odnosno nismo iskoristili sanse. Konacno jedna utakmica da napunimo mrezu ko god da je protivnik a moze da im donese samopouzdanje. Vrlo bitan mec bi ovo mogao da bude.

        Sutra je zreb za 4. kolo FA Kupa, nadamo se povoljan. 15 nizeligasa je proslo i jos nekoliko ima sansu. Valjalo bi jedan da nam zapadne zbog jakog rasporeda jer 3 dana pre toga igramo revans polufinala Karlinga a 2 ili 3 dana posle toga gostujemo Vulvsima pa nam dolazi Totenhem.
        Last edited by Casiraghi; 07-01-12, 18:41.
        sigpic

        Comment


        • Navodno smo u trci za Hoilea koji danas nije igrao za Blekburn kako bi mogao da igra za svoj novi tim u FA Kupu. Izgleda da ce brzo da promeni sredinu. Nadam se da je istina i da ce kod nas.

          Nego braco, ocemo da se zenimo?

          sigpic

          Comment




          • Jos si ti mlad za zenidbe pa cu ja ispitati teren ako bude valjala preporucit cu ti je.

            Hoilett bi bio odlicno pojacanje jos pored toga vrlo jeftino bi ga mogli dovesti.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


              Jos si ti mlad za zenidbe pa cu ja ispitati teren ako bude valjala preporucit cu ti je.

              Hoilett bi bio odlicno pojacanje jos pored toga vrlo jeftino bi ga mogli dovesti.
              Nikad nije rano ako ima LFC obelezje!

              Hoile bi nam savrseno legao, treba nam takav igrac, uopste nemamo takav profil igraca u timu. Ustvari imamo, samo jos nije fizicki spreman i mlad je ali sigurno bi bio korisniji na terenu od Maxija i Kujta vec sada.

              Btw:
              John Arne Riise
              Halfway to liverpool..cant wait to see my good friends again and melwood on monday.
              Jel jos nekome nedostaje ovaj covek?
              sigpic

              Comment


              • Treba malu imati kao motivatora u ekipi,ima sve atribute

                Ja sam odusevljen sa Hoilettom i ko god ga uzme nece pogrijesiti u to sam uvjeren.

                Falio je Riise mnogo,ali sada tu imamo mozda jos boljeg lijevog beka.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Treba malu imati kao motivatora u ekipi,ima sve atribute

                  Ja sam odusevljen sa Hoilettom i ko god ga uzme nece pogrijesiti u to sam uvjeren.

                  Falio je Riise mnogo,ali sada tu imamo mozda jos boljeg lijevog beka.
                  Nedostaje mi ovako, bio mi je jedan od omiljenih nasih igraca dok je igrao, a mogli smo ga uzeti za backup Hozeu zverini.

                  Nadam se da ce ga uzeti sad kad skoro nista ne kosta. Nije igrao u kupu protiv tako jakog protivnika, cak ni na klupi nije bio tako da ce ovih dana negde da ode. Ajde ovamo Juniore!
                  sigpic

                  Comment


                  • Mala je prava bomba... Al za zenidbu je jos rano, uzivajmo jos malo u slobodi...
                    Sto se tice Juniora, legao bi nam ko budali samar...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mjau!!!!! SN ulepsa mi Bozic
                      Nadam se da cemo uzeti Hoileta,ali ako je tako jeftin sigurno ce ga pokupiti neko ispred nas
                      Kolike se pare spominju?
                      Sta je sa Bentom?
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Mjau!!!!! SN ulepsa mi Bozic
                        Nadam se da cemo uzeti Hoileta,ali ako je tako jeftin sigurno ce ga pokupiti neko ispred nas
                        Kolike se pare spominju?
                        Sta je sa Bentom?
                        Pa ko ce ga pre nas pokupiti kad smo najjaci od ovih sto se pominju da ce da ga uzmu. Samo je pitanje da li smo stvarno zainteresovani. Ne pominje se nikakva cifra sto se nas tice ali nece biti mnogo jer mu na leto istice ugovor. Stouk je navodno nudio 8 miliona.

                        Nema nista od Benta, evo i MekLis je rekao da je danas zvao Kenija i da mu je ovaj rekao da manje veruje novinama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa dobro,ali svakako treba naci nekog zadnjeg veznog i napadaca u januaru.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Pa dobro,ali svakako treba naci nekog zadnjeg veznog i napadaca u januaru.
                            Koji ce ti zadnji vezni?
                            sigpic

                            Comment


                            • Lucas je zavrsio sezonu,sta ako Selvi napravi neko sranje (ne dao Bog) i bude suspendovan ili povredjen?
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Hoile je ono sto nam treba a sa njim ja sam uveren da ce i Kerol poceti redovno da zabija... Ja sam rekao jedan krilni igrac dolazi u januaru 100 posto, jer nam tu skripi... Od Benta nema leba, to su bile glasine, i veoma mi je drago sto nismo zainteresovani za njega.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X