Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Zona sumraka,a ja mislio da cemo razbiti Blackpool
    $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| &d$7

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Joj stvarno smo dotakli dno dusa me boli!!! //h*svb
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Kako se stvari odvijaju smijesi vam se Coca-Cola Championship. (%fsd%&j

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Joe Cole 10


          И како сад да не напишем да сте очајни и да вам је 6 мјесто огроман успјех ????? Једноставно сте просјечна екипа у овом моменту $#^%RT
          Србија , Београд , Црвена звезда

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Kad covek pomisli da ne moze losije,a ono...
            davorike dajke davorike dajke davorike daaaaj daj daj daj daj samo malo daaj $*(5f

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Ja tamo , kad ono medjutim. Nisam ocekivao poraz, ustvari, ko je ocikevao to uopste.
              UP THE VILLA!!!

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Uredu je kada dodjes i kazes da smo ocajno igrali i izneses svoje misljenje,ali ti poslije svake utakmice dodjes ovde i govoris da su botovo i provociras.Manchester od pocetka prvenstva nije dobio ni jednu utakmicu u gostima,pa ja nijednom nisam dosao na temu i govorio da su nesposobnjakovici.Ja volim kada se razvije neka dobra diskusija,ali ti si ovde cesce dolazio od nekih sto za Liverpool navijaju i nije problem sto cesto dolazis,ali vec kad dolazis onda iznesi neko svoje misljenje kako su igrali,sta po tebi treba da se promjeni u klubu,koga da kupe,a ne da dodjes i onda provociras.Nadam se da smo se razumjeli i nadam se da ce Liverpool u nastavku sezone poceti bolje igrati h5g6k8
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Не провоцирам и не вријеђам никога а мало чарки није на одмет. Једини спас вам је О'Нил.
                  Србија , Београд , Црвена звезда

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Mislim da bi pauza od 2 sedmice u šampionatu morala dobro doći redsima da srede svoje redove, da izađu iz konfuzije u kojoj se nalaze. Samo da se ne povredi neko od igrača koji će igrati reprezentativne utakmice.

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Jaoj Liverpul #%d*

                      A na neki način mi je drag ovaj klub, zbog navijača, Stivi Džija i svega i žalosno je kako igraju &+I}\. Nema, jedino rešenje je kompletna rekonstrukcija celog kluba. Tu smatram od vlasnika, predsednika pa svih ostalih &+I}\.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=MKSerbia link=topic=2667.msg174978#msg174978 date=1286297688]
                        Jaoj Liverpul #%d*

                        A na neki način mi je drag ovaj klub, zbog navijača, Stivi Džija i svega i žalosno je kako igraju &+I}\. Nema, jedino rešenje je kompletna rekonstrukcija celog kluba. Tu smatram od vlasnika, predsednika pa svih ostalih &+I}\.
                        [/quote]

                        Pa to ce potrajati.Za pocetak se treba fokusirati na sadasnju sezonu da spasemo sta se spasti moze.Nadam se da ce se Nino vratiti u formu i da cemo izboriti evropu.Takodje mnogi ostali igraci moraju da podignu formu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Delikatno je i vreme u engleskom fudbalu. Menja se ta velika četvorka, izlazi Liverpul a ulazi Siti i to je ono što najviše brine. Nadam se da Liverpul neće dugo čekati da opet igra LŠ...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=MKSerbia link=topic=2667.msg174984#msg174984 date=1286298187]
                            Delikatno je i vreme u engleskom fudbalu. Menja se ta velika četvorka, izlazi Liverpul a ulazi Siti i to je ono što najviše brine. Nadam se da Liverpul neće dugo čekati da opet igra LŠ...
                            [/quote]

                            Сад ће и њихда купи неки шеик или кинез (%fsd%&j
                            Србија , Београд , Црвена звезда

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2667.msg175085#msg175085 date=1286306258]
                              [quote author=MKSerbia link=topic=2667.msg174984#msg174984 date=1286298187]
                              Delikatno je i vreme u engleskom fudbalu. Menja se ta velika četvorka, izlazi Liverpul a ulazi Siti i to je ono što najviše brine. Nadam se da Liverpul neće dugo čekati da opet igra LŠ...
                              [/quote]

                              Сад ће и њихда купи неки шеик или кинез (%fsd%&j
                              [/quote]

                              Sve se u danasnjem fudbalu svelo na to.

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...fc-statement-3

                                Nadam se da je ovo pocetak rekonstrukcije kluba i da ce Yanski napustiti klub.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X