Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bensmithTimes Ben Smith
    #LFC fans shouldn't be too carried away with these Darren Bent rumours.
    sigpic

    Comment


    • Ovo je vec treci prelazni rok sa Kenny-em tako da mi je ovo poznato.Veceras potpisao za Liverpool sutra prica da nema nikakvih ponuda i tako u krug

      Sretan rodjendan Andy-u i da opravda pare ulozene u njega.

      Last edited by Joe Cole 10; 06-01-12, 00:55.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Procitajte:

        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...broke-my-heart
        sigpic

        Comment


        • Srecan rodjendan Andi. Proslavi ga golom! Ja idalje verujem u tog momka.
          Inace, da li ce biti prenosa?
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Srecan rodjendan Andi. Proslavi ga golom! Ja idalje verujem u tog momka.
            Inace, da li ce biti prenosa?
            Nece biti prenosa, mozda bude neki stream.

            Kerole srecan rodjendan, sledeci da slavis u nekom drugom klubu.
            sigpic

            Comment


            • Tata startuje!

              The Reds line-up like this: Reina, Kelly, Carragher, Coates, Aurelio, Spearing, Maxi, Gerrard, Shelvey, Kuyt, Bellamy.

              Subs: Doni, Carroll, Henderson, Downing, Adam, Skrtel, Flanagan.
              Mozda ne bi bilo lose namerno odigrati nereseno pa ih dobiti u revansu, cisto da se Suarez vrati protiv Vulvsa i tako samo da propusti 2 PL meca.
              Last edited by Casiraghi; 06-01-12, 19:17.
              sigpic

              Comment


              • Cekaj ako pobedimo idemo dalje,nereseno revans,poraz ispadanje? Bez veze!
                Steta sto zirafa ne startuje
                Elem, SN, bruka i sramota od remija protiv ovih nije vredna toga. Ovo se mora drati ko Musa jarca!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • http://www.firstrow.tv/watch/100640/...-athletic.html

                  Evo streama a mec ce se komentarisati u temi za kupove.
                  sigpic

                  Comment


                  • Konacno da se iskoriste sanse i napuni protivnik. Treceligas - treceligas ali nek su iskoristili stvoreno. Presrecan sam zbog Selvija, Dauninga i Kerola, posebno zbog prvog. Nadam se da je ovo neki novi pocetak i da cemo od sada kad budemo stvarali sanse i ubijali protivnike u pojam to i iskoristiti. Videcemo vec protiv Stouka kako ce to izgledati, protiv Sitija ce mozda Keni da se zatvori i taktizira posto je prvi mec tamo.

                    Sve u svemu, prezadovoljan sam ovim veceras. YNWA!
                    sigpic

                    Comment












                    • Posebno mi je drago sto se upisao taj trojac u strijelce Downing,Carroll i Shelvey pogotovo ce to znaciti Downingu i Andy-u.Bellamy nevjerovatan kao da mu je 20 godina,a Gerrard pokazuje ko je alfa i omega ovog tima.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Nikad nisam mislio da cu ovo reci ali prvi igrac koji treba da napusti Liverpul je Dirk Kujt. Mada nek to bude na leto, da probamo da osvojimo jedan od kupova pa da osvoji makar jedan trofej jer je zasluzio.

                        Kerol me prvo odusevio sa onakvim golom i onda opet promasi zicer. Valjda ce biti bolji, treba nam sad kad nema Suareza a posle nek radi sta hoce. Klub je sad finansijski jak i ako udjemo u 4 mozemo da se borimo za svakog igraca koji je klasa i da uskoro udjemo u trku za titulu. Kerol jeste dobar kad je u formi ali za trku za titulu nam svakako treba bolji napadac.

                        Razmisljam nesto, mozda bi bilo najbolje da vezni trio bude Henderson-Dzerard-Selvi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kuyt apsolutnu nema vise sta da doprinese klubu,nazalost Maxi je postao korisniji igrac.E da je sad tu Lucas imali bi skoro savrsenu vezu sa povratkom kapitena.Dok je Suarez odsutan nadam se da cemo sto vise ovo gledati:

                          Downing Bellamy

                          Carroll

                          Downing je i dalje daleko od onih 20 miliona sto je placen ali popravlja se iz utakmice u utakmicu.O Bellamy-u nemam rijeci,igra covjek fenomenalno.Andy treba sto vise forsirati,davati mu priliku i lopte kao sto mu je veceras dao Downing i onda nema zime ni za njega ni za Liverpool.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Kuyt apsolutnu nema vise sta da doprinese klubu,nazalost Maxi je postao korisniji igrac.E da je sad tu Lucas imali bi skoro savrsenu vezu sa povratkom kapitena.Dok je Suarez odsutan nadam se da cemo sto vise ovo gledati:

                            Downing Bellamy

                            Carroll

                            Downing je i dalje daleko od onih 20 miliona sto je placen ali popravlja se iz utakmice u utakmicu.O Bellamy-u nemam rijeci,igra covjek fenomenalno.Andy treba sto vise forsirati,davati mu priliku i lopte kao sto mu je veceras dao Downing i onda nema zime ni za njega ni za Liverpool.
                            Dao mu je Dzerard dve protiv Njukastla, pa Suarez dve protiv Fulama, pa Dauning protiv Svonsija i Vulvsa. To su bili bas cisti ziceri sto je morao da pogodi. Ne znam, ne uliva mi poverenje i nije neki realizator ali kad nema Suareza ne preostaje mi nista drugo nego da verujem u njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Proradit ce Andy kad tad.Nije on zaboravio igrati lopte preko noci.Torres je placen 15 miliona vise od njega pa je Andy u manje utakmica dao vise golova za Liverpool nego Fernando za Chelsea.Mnogo stvari je uticalo na ovu krizu Carrolla,jos je vrlo mlad,stavljen je prevelik pritisak na njega i ocekivalo se previse od njega,povreda koju je vukao kad je dosao iz Newcastle-a zatim napustanje kluba u kojem je odrastao itd.Samo mu treba davati priliku pa i kad ne igra dobro a oduzit ce se on sigurno.

                              EDIT:Teams in Europe's top 5 leagues to have hit the woodwork most times: Liverpool (18), Newcastle (13), Betis & Gijon (12)
                              Last edited by Joe Cole 10; 06-01-12, 23:32.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Konacno da i Andy zabije. Drago mi je jos i zbog Downinga.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X