Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Hocemo li tuci Shitty veceras?
    Da li se igra jedna ili dve utakmice?
    Pa veceras je prvenstvena utakmica, tako da se igra samo jedna .
    sigpic

    Comment


    • cuo sam da je Bent iz Ville blizu potpisivanja za LFC, ako je to tacno, dolazi vam veliko pojacanje, dok Villa prodaje jos jednog odlicnog fudbalera po ko zna koji put u poslednjih par godina (Barry, Milner, Downing, Young)

      Comment


      • Originally posted by vladream View Post
        cuo sam da je Bent iz Ville blizu potpisivanja za LFC, ako je to tacno, dolazi vam veliko pojacanje, dok Villa prodaje jos jednog odlicnog fudbalera po ko zna koji put u poslednjih par godina (Barry, Milner, Downing, Young)
        Sacekajmo, nije jedini o kojem se prica. A ni najbolji ;)
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...an-inspiration

          Henderson o kapitenu i jos ponekim stvarima.
          sigpic

          Comment


          • Dobra partija u petak,moze to i bolje ali sam zadovoljan.Gerrard pokazao da je igrac kakav se rijetko radja,koliko nam je falio u igrackom smislu toliko nam je i falio kao vodja na terenu.Ovi ostali ubise se vec pola godine da pogode Carrolla u onoliko glavetinu majstor ga za 5 minuta pogodi u sljepocnicu.Bellamy izvanredan takodjer i sigurno jedan od najbitnijih igraca naseg tima.Veceras ocekujem dobru utakmicu i Gerrarda umjesto Spearinga i Suarez umjesto Carrolla.Dobra stvar je da iako izgubimo ostajemo 3 boda od LP a siguran sam da mozemo veceras makar bod iscupati jer igramo odlicno u ovim velikim utakmicama.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Idemo!
              Hearing both Suarez and Gerrard probably starting.
              sigpic

              Comment


              • Znaci:

                Reina

                Johnson Skrtel Agger Enrique

                Gerrard Henderson Adam

                Downing Bellamy

                Suarez

                Vjerovatno i najjaci sastav u ovom trenutku.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Odlican sastav. Nadam se da ce Dauning pokazati da je odlican igrac i da zasluzuje crveni dres!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Neke spekulacije vezane za Liverpool:

                    Galatasaray hoce Kuyta.Prica se da Kuyt pokusava da nadje novi klub jer zeli igrati na Euru.

                    Za Maxi-a navodno zainteresovani mnogi klubovi izmedju ostalog predsjednik Fulhama rekao da je poslao ponudu za njega.

                    KopTalk
                    Damien Comolli heading to Schiphol (via Newcastle). Intriguing.

                    To je inace aerodrom u Amsterdamu.Mozda nam donese neki poklon iz Holandije,ja bih volio iz Ajaxa.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Pominje se i da je zakazan pregled u Melvudu za 13. januar. Ako ide u Holandiju i ovo za pregled je tacno, mislim da ce nam se uskoro pridruziti Luk de Jong. Nerealno je da to bude Eriksen sad u januaru a Vertongen nam za sada ne treba, prioritet su sredina i napad.

                      Jos dvojica iz Holandije koja bi mnogo doprinela igri su Mertens i Sulejmani. Nisu ni oni ni De Jong bog zna kakva klasa(mada je Sulejmani nekad bio TOP10 talenata Evrope)ali bili bi upgrade u odnosu na ovo sto imamo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izgleda da je gotovo sve sa Bentom i da dolazi.

                        Izvestavam vas kako informacije budu stizale.

                        Ne znam, svakako da je upgrade u odnosu na Kerola i dobar finiser ali opet cemo pljunuti vise para nego sto vredi kao i za svakog Engleza a nije taj najveci kalibar koji je nama potreban i koji mozemo da dovodimo sad kad imamo para. Mislim da to nije dobar potez i da treba ici na De Jonga sada a na leto u zavisnosti od plasmana juriti Kavanija(ako budemo zavrsili u 4)ili Soldada(koji moze doci iako ne budemo u 4).
                        sigpic

                        Comment


                        • Gdje si to procitao,ja sam danas vidio da su rekli iz Aston Ville da on ne ide nigdje.

                          Nit bi mi se svidjao ovaj transfer ako se ostvari nit bi bio razocaran,ali mislim da bi ga tesko dobili ispod 20 miliona,a to je puno za igraca koji daje otpatke i golove iz penala.U ovom trenutku bolji od Andy-a ali ako ga sad dovedemo mislim da bi to zavrsena prica bila sto se napadaca tice jer ne bi imalo smisla kupovati napadaca na ljeto kad bismo za godinu dana na 3 napadaca dali 80 miliona.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • MY personal friend i know has been true she told me the day before rafa is gettin sacked tomorrow she told me about jose she told me about swp having a medical and it all has happened

                            " darren bents deal for liverpools gone through, supposedly tonight "
                            am being honest people i didnt see or hear anythin about bent on twitter/facebook i got it from someone i know who has been true to her word about everything she has told me
                            Ovu je pomenuo i kad smo Hozea dovodili.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ne vjeruj ja vise nikom nista

                              Moguce je,ali dok ga ne vidim kako se slika sa Kenny-em i drzi dres Liverpoola u rukama nista od tog.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Ma ne vjeruj ja vise nikom nista

                                Moguce je,ali dok ga ne vidim kako se slika sa Kenny-em i drzi dres Liverpoola u rukama nista od tog.
                                Pa to i ja cekam ali ovaj kad god je pominjao tu prijateljicu gadjao je. Nadam se da sad nece i da je Komoli u Holandiji, zavrsava nekog spica koji moze da pogodi gol i doprinese plasmanu u TOP4. U tom slucaju su nam na leto dostupni svi najtrazeniji igraci i mozemo za svakog da se borimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X