Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bre, ocemo pojacanja. Daj mi link da vidim gde si to nasao.

    Joe, potreban nam je Maxi vidis da ga oce gol. Kerol, Belami ili Dauning mogu sa klupe da udju. Treba nam i Selvi koji se nadavao u Blekpulu a i protiv Vile da su mu dodali kad je trebao imao bi 1 na 1 i to vise puta, lako ulazi u sanse. Ima tu drskost i mislim da bi mnogo doprineo u igri. A bice ovako kao sto si rekao verovatno, mozda Maxi ili Kujt startuju umesto nekog.
    sigpic

    Comment


    • http://www.caughtoffside.com/2011/12...eef-up-attack/

      U tom tekstu se nalazi i taj dio.

      Kuyt-a nadam se da cu sto manje gledati do kraja sezone,Shelvey jedino mjesto Hendersona ali ja bi ipak pruzio sansu Jordanu,a ako Carroll bude igrao onda nema puno koristi od Maxi-a jer on nije igrac koji ima dobar centarsut,jedino Maxi krilo a Bells u spicu mada ne svidja mi se pretjerano ta kombinacija.

      Nek si ti dosao malo sebi
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ja sam prosle sezone u ovo vreme mislio da nema bas nista od Dirka ali me razuverio pa sam mislio da ce ove da nastavi da gazi kad ono corak. A voleo bi da uzmemo ovaj Karling Kup zbog njega jer je zasluzio bar jedan trofej za klub, posle moze da ide.

        A ja ih pljujem samo zato sto obozavam i njih i klub, to znas i sam. Vise nego ista bih voleo da Kerol zapusi usta svima sa golovima ali ako ubrzo ne bude uvaljao par komada mora da ide. Isto vazi i za Dauninga, Hendersona i ostale.

        Maxija oce gol, to nam treba sad. Posle ako se ostali razigraju nek greje klupu. U junu 2013. mu istice ugovor koji sigurno nece biti produzen tako da do tad najkasnije ga gledamo ovamo, mada cenim da ce do 31. 08. 2012. napustiti svetinju.

        Selvi je bolji realizator od Dzordana, ulazi u sanse, nadavao se golova u Blekpulu(nije parametar ali ga hoce gol) i treba nam trenutno, a i nisam siguran da je Henderson talentovaniji igrac od njega, kao ni ostali mladi engleski veznjaci. Ja sam za to da igra sutra, ionako mi nemamo vise sta da izgubimo. Pa ako bude los ima ko i da ga zameni.

        Jedino sto se jos ne zna oce li tata startovati. Startovao ili ne, treba par samara da im lupi svakom.

        Nisam optimista i dalje, posebno zbog Suarezove kazne, bice tesko bez njega. Belami je u godinama, pre nas nije dugo igrao i fitness mu nije na nivou, ne znam koliko moze da bude konstantan. Dirk nije ni za sta a Kerolu je samopouzdanje na nuli, a i kvalitet je upitan.
        Last edited by Casiraghi; 29-12-11, 11:53.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam za to da se Henderson,Downing i Carroll guraju do kraja sezone maksimalno i da se vidi ima li sta od njih ili ne,ako nema prodavati ih.Ako je istina ovo za pojacanja ja mislim da nam trebaju 3 vrhunska igraca da bismo iduce godine bili konkurenti za vrh i to na poziciji napadac,krilo i stoper.Od stopera odlicno bi nam legao Verthongen,od napadaca treba nam neki klasicni golgeter koji ce zabijati ono sto mu se pruzi a to su za mene igraci poput:Higuain,Cavani,Soldado,Dzeko i od krila volio bih kad bismo imali sanse za igrace kao sto je Hazard,Gotze i tako slicno,e sad koliko je ovo realno tesko je reci i pitanje je od ovih sto sam nabrojao razmatra li uprava Liverpoola ikog da dovede.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Tandem Vertongen-Ager bi bio fenomenalan, Jan je i moja zelja ali stopera imamo dobrih, prvo treba srediti sredinu i napad a Jan kao slag na tortu da dodje.

            Zavisi i koju bi formaciju igrali, mada bi mogli stalno da rotiramo i igrace i formacije, da svi igraju i da svima odgovara. Mnogo ce zavisiti od toga sta ce Dauning, Kerol i Henderson uraditi.

            U svakom slucaju moramo biti aktivni u januaru.
            sigpic

            Comment


            • Suarezu povecano na 10 utakmica, bravo FA jos jednom.

              Za 3 dana mora napadac da potpise ako Keni misli da se bori za LS.

              Ako ne bude mogao odmah, Adam Morgan treba do tada da bude dzoker s klupe ali nema nista od toga.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Suarezu povecano na 10 utakmica, bravo FA jos jednom.
                Jesi siguran za ovo?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Jesi siguran za ovo?
                  Pa evo sad ostavio Giggsy ovamo u temi PL.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Ja bih volio vidjet u petak:

                    Reina

                    Johnson Skrtel Agger Enrique

                    Adam Henderson

                    Downing Gerrard Bellamy

                    Carroll
                    meni je ovo isto idealna postava za sutra i downing je po meni bio odlican protiv blekburna.. selvi i dzerard mozda da izdele po poluvreme..

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Pa evo sad ostavio Giggsy ovamo u temi PL.
                      Pa naslov je:
                      -Liverpool fear Luis Suarez will have ban extended to 10 games by the FA

                      Ovo nista nije zvanicno, mozda mu i smanje kaznu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Pa naslov je:
                        -Liverpool fear Luis Suarez will have ban extended to 10 games by the FA

                        Ovo nista nije zvanicno, mozda mu i smanje kaznu.
                        U dobro je onda, nisam ni citao samo sam se iznervirao jer u tom slucaju ne bi igrao protiv Totenhema i protiv vas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          U dobro je onda, nisam ni citao samo sam se iznervirao jer u tom slucaju ne bi igrao protiv Totenhema i protiv vas.
                          Ja mislim da je u tih fomoznih 10 utakmica uracunata i ova koju propusta sutra. Sto znaci da ako dobije 10 utakmica to je 1+9, jer FA gleda takmicenja. Tako bi onda propustio samo Totenhem.

                          Mozda gresim.
                          Last edited by ExEric; 29-12-11, 11:43.
                          sigpic

                          Comment


                          • E evo pojacanja samo kad bi Keni i Komoli malo sire pogledali.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              E evo pojacanja samo kad bi Keni i Komoli malo sire pogledali.

                              Decko ima skill, i vrlo je talentovan... Ali njega mozemo tek na leto ocekivati, nece on otici u sred sjajne sezone koju Basel ima trenutno, plus igraju LS i dalje...;)
                              Sto se tice ostalih pojacanja, Verthongen bi bio sjajna kupovina, jer decko kao prvo nije samo stoper, vec moze da igra kao zadnje-vezni, uostalom na toj poziciji je i pocinjao karijeru... Ali imamo Koatesa koji je jos mladji od njega, i ne treba nam niko u odbrani vise... Ove napadace koje je JC naveo, nijedan od njih nije slobodan sad u januaru sem Soldada, a ja mislim da je on vrlo dobar igrac... Nije u klasi Suareza, ali je izvrstan finiser i to nama treba... Mada ja moram reci da nisam njegov ljubitelj..;) A na krilu, samo Hazard mi je u glavi a znam da su sanse da ga dovedemo 5%... On i Suarez, pa to bi bila havarija... Mada ako je istina da imamo 100 milki u kesu, onda nema sta tu da se raspravljamo, Hazard, pa tek onda ostali...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Na leto sam i mislio, samo nek dodje sto se mene tice.

                                Alan Pardew :"I would take him [Carroll] back if I had the chance."
                                Vodi ga, tvoj je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X