Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Imas vise postova ovde nego u temi svog tima, ili je bar tu negde a i prvi si ovde ostavio. Na forumu si da bi samo prozivao Liverpul i nas ovde. Tako da prvo sebe izanaliziraj pa onda o nama pricaj.

    Ovo sto sam ja rekao je istina. Konstantno jebe odbrane ali potom ujebe sam sebe. Ima sve segmente igre samo sto mu realizacija nije na nivou - trenutno. Znamo kako ume da reseta mreze i ako to popravi bice jedan od najboljih na svetu sigurno, predobar igrac.
    Najbolji baki.
    sigpic

    Comment


    • Nash,da te pitam onako nevezano za ovo veceras i vasu raspravu...zasto ti mislis da niko nije ranije doveo Suareza,pazi tu je vec godinama u Holandiji na ocima cijele Evrope,odlicnih strucnjaka sa vrlo dobro lovom ispred svog tima,zasto je jedan Mourinho doveo presporog i vrlo starog Milita a ne znatno mladjeg, brzeg,sjajnog tehnicara Suareza,za dosta slican iznos novca?
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Nash,da te pitam onako nevezano za ovo veceras i vasu raspravu...zasto ti mislis da niko nije ranije doveo Suareza,pazi tu je vec godinama u Holandiji na ocima cijele Evrope,odlicnih strucnjaka sa vrlo dobro lovom ispred svog tima,zasto je jedan Mourinho doveo presporog i vrlo starog Milita a ne znatno mladjeg, brzeg,sjajnog tehnicara Suareza,za dosta slican iznos novca?
        Zato sto je tamo bio previse alav.

        Ovde zna da bude sebican ali ne cesto i fenomenalno igra, jos samo da vrati realizaciju.
        sigpic

        Comment


        • Dok je igrao u Ajaxu u temi Manchestera 90% ih je pisalo kako bi voljelo Suareza ali kad predje u Liverpool on odmah ne valja .Da je prgav jeste,da nije idealan primjer sportitste i to je tacno,ali da je igracina i to je tacno i to mu niko ne moze osporiti.Zato sto je presao u Liverpool a ne u Real ili Manchester on izgleda ne vrijedi.

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...om-lfc-players

          Svi suigraci su uz Luisa.Veceras ocekujem da bude posebno motivisan.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Mene sve vise nervira Suarez u poslednje vreme, nije on ni do kolena Mesiju i Ronaldu. Sto se tice kazne, niko ne zna sta je on to govorio Evri, tako da ne mozemo da sudimo da li je kazna preostra ili ne. Ali dajte ljudi imate svoju temu Man. Utd i PL pa tamo udrite po Suarezu i po Liverpulu do jutra, ne morate da dolazite ovde da nam solite pamet

            Comment


            • Pepe, Johnson, Agger, Skrtel, Enrique, Henderson, Adam, Kuyt, Maxi, Downing & Suarez!
              Tim za veceras.

              Samo neka mi neko objasni sta to Suarez nema osim realizacije da bi bio u samom vrhu. Njegovom tehnikom ne moze 5 igraca da se pohvali, brz, eksplozivan, odlicno se gradi, mnogo trci i odradjuje defanzivu, odlican pregled igre i pas. Realizacija i sebicnost koju smanjuje su mu jedine mane. Osecaj za gol i kretnja bez lopte isto na najvisem nivou i ima i poteze za publiku.

              Da sam Kerola pohvalio pa da vas covek razume.
              sigpic

              Comment


              • Ne svidja mi se sto su u timu i Maxi i Kuyt,makar su mogli poceti Shelvey i Carroll ako je Bellamy umoran.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Odlican je Suarez,ali nikada nece biti kao Messi,Ronaldo i ekipa...budimo realni.

                  Svi fudbalski segmenti su mu na nivou,ali da bi bio "najveci" moras da imas i glavu. On je nema i nikada je nece imati. Ali to nije nista strasno.I ovako je u top20 igraca na svetu,ne mora da bude u top3

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Odlican je Suarez,ali nikada nece biti kao Messi,Ronaldo i ekipa...budimo realni.

                    Svi fudbalski segmenti su mu na nivou,ali da bi bio "najveci" moras da imas i glavu. On je nema i nikada je nece imati. Ali to nije nista strasno.I ovako je u top20 igraca na svetu,ne mora da bude u top3
                    A jesi ti video u kugli da nece imati?

                    Leo i Ronaldo nisu uopste toliko bolji igraci od njega, Runija i Silve kojima je mnogo teze da igraju ovde nego ovima tamo i ova dvojica daju golove i kad nece. Sto Ronaldo nije ovde isao konstantno preko 30 golova i obarao sve rekorde kluba nego sad tamo to radi? Zato sto su osim Barse svi smesni za Real, ovo je druga prica. Ovde je imao samo jednu takvu sezonu.

                    Liverpul ima mnogo igraca o cijem se kvalitetu moze diskutovati ali osporavati ovakvog velemajstora je apsurd i mogu mu se zameriti ljudske osobine i nesto malo igrackih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Tim za veceras.

                      Samo neka mi neko objasni sta to Suarez nema osim realizacije da bi bio u samom vrhu. Njegovom tehnikom ne moze 5 igraca da se pohvali, brz, eksplozivan, odlicno se gradi, mnogo trci i odradjuje defanzivu, odlican pregled igre i pas. Realizacija i sebicnost koju smanjuje su mu jedine mane. Osecaj za gol i kretnja bez lopte isto na najvisem nivou i ima i poteze za publiku.

                      Da sam Kerola pohvalio pa da vas covek razume.
                      Ma hvali ti njega ko ti brani,igracina je Luis,ima on sve predispozicije,ali nije to bas SAMO realizacija i sebicnost,ovo su prebitne karakteristike igre znas i sam,on moze veceras zabiti 5 golova, s njim se nikad ne zna,ali to je razlog zbog kojeg je on jos daleko od najboljih na svijetu,zabio je 5 golova zasad i nije ti bas za epitet "nezaustavljivosti",mnogo je Liverpool dobio u konstrukciji igre s njim,ali u rezultatima nije zasad nista,mozda vec od veceras bude drugacije

                      To da je bio alav je tacno,ali nije to razlog sto ga niko nije htio dovesti,barem ne glavni...prerizican je onaj ego za svaku veliku ekipu i vjerujem da bi tesko i u Liverpool dosao da nije bilo 5 do 12!
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jel ga ja osporavam?

                        Samo sam rekao moje misljenje,a pritom mi bilo glupo da gledam u kuglu.

                        Sa glavom se rodis.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ma hvali ti njega ko ti brani,igracina je Luis,ima on sve predispozicije,ali nije to bas SAMO realizacija i sebicnost,ovo su prebitne karakteristike igre znas i sam,on moze veceras zabiti 5 golova, s njim se nikad ne zna,ali to je razlog zbog kojeg je on jos daleko od najboljih na svijetu,zabio je 5 golova zasad i nije ti bas za epitet "nezaustavljivosti",mnogo je Liverpool dobio u konstrukciji igre s njim,ali u rezultatima nije zasad nista,mozda vec od veceras bude drugacije

                          To da je bio alav je tacno,ali nije to razlog sto ga niko nije htio dovesti,barem ne glavni...prerozican je ona ego za svaku veliku ekipu i vjerujem da bi tesko i u Liverpool dosao da nije bilo 5 do 12!
                          A ko ga je to zaustavio otkad je ovde osim Ferdinanda na poslednjem derbiju? On je zaustavio sam sebe sa promasajima a konstantno jebe odbrane kako stigne, prodaje fore, uzima im lopte, odlicno i asistira. Realizaciju ima sto je kroz karijeru pokazao brojem golova svuda osim ovde, mada je ovo i najtezi ispit. To mu je opalo ali to moze da vrati.

                          Sto se tice ega, Ronaldo je na istom nivou pa je opet igracina.

                          Ljubo, Van Persi je evo sredio glavu tek u 28. godini, do tad je vazio za chokera kad je bitno. Ne vidim sto Suarez ne bi mogao isto da uradi.
                          Last edited by Casiraghi; 21-12-11, 19:50.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa koliko god Van Persie bio mocan,ipak nije u rangu Messi-a i druzine

                            Opet kazem- koje crno osporavanje jedne takve igracine. Ali ima nekoliko igraca koji su za sada nedodirljivi.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              A ko ga je to zaustavio otkad je ovde osim Ferdinanda na poslednjem derbiju? On je zaustavio sam sebe sa promasajima a konstantno jebe odbrane kako stigne, prodaje fore, uzima im lopte, odlicno i asistira. Realizaciju ima sto je kroz karijeru pokazao brojem golova svuda osim ovde, mada je ovo i najtezi ispit. To mu je opalo ali to moze da vrati.
                              Holandska liga mi nije mjerilo nikakvo,a i kad je igrao s Huntelaar-om svi su njega trazili,Suarez je bio daleki broj 2,bolji od njega jeste,igrac ne strijelac

                              Jbg druze ne znam sta hoces da ti kazem,sve to ne pije vode kad on ne zabija i kosta ih bodova protiv ekipa kao sto su Norwich i Swansea,a masu sansi se stvara i realizacija je veoma oskudna zasad s njegove strane i to je ono sto se broji

                              Matematika umije malo da slaze,ali ne bas previse
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • @Nash
                                Ne palamudim nego govorim da je Evra govorio istinu i ne vidim da je iko rekao da je Surez rasista i da ga je trebalo kazniti,nego se pljuje FA i druge stvari.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X