Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lucas Leiva
    - Hello everyone! I saw from the hospital the video of Fulham´s match with the song you made for me.
    - I have no words to thank you for it and i fill the same for you too ! Thank you all !
    ..
    sigpic

    Comment


    • I zvanicno sam digao ruke, nema leba od nas. Potencijala mnogo i vidi se da znaju fudbala ali sta vredi kad ne koriste to. Samo treba da pratimo ali ne i da se nerviramo.
      sigpic

      Comment


      • Danas se mora pobediti,nije bitno kako!
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Evo nekih podataka o Adamu po meni najboljem nasem igracu ove sezone.







          Siguran sam da od njega mozemo ocekivati velike stvari i igraci koji je najblizi tome da nadomjesti odlazak Alonsa ciji smo odlaskom dosta izgubili sto se vidi i iz nasih rezultata od tad.

          Stevie G is back!



          Danas samo pobjeda dolazi u pitanje,kiksali smo vec previse puta ove sezone na Anfieldu protiv "malih" ekipa.Volio bih ovakav sastav:Reina,Johnson,Skrtel,Agger,Enrique,Downing, Adam,Henderson,Bellamy,Suarez,Carroll.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ma Adam je sjajan igrac, ja sam to govorio i dok je za Blekpul igrao, a svi su mi govorili da je on igrac za male timove... Sjajno igra covek i treba da pokaze najbolje sad protiv QPR-a.. Dobar sastav JC, tako bi i ja nesto izveo, ali ce Keni verovatno opet poceti sa Adamom i verovatno Selvijem u veznom, a Hendo ce opet na krilo... Nadam se da sam u krivu..
            Ali danas mora pobeda, jednostavno ovo nam je poslednji voz, ako ovo ne dobijemo, nemamo sta da trazimo vise, i 4 mesto ce vec sada biti daleko, jos ne daj boze da izgubimo...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ne sjecam se zadnjeg trenera kod kojeg smo mogli znati kojih 11 ce izvesti na teren tako da smo obojica fulali i sad .I kod Rafe i kod Roy-a nismo imali standardnih 11 nego su uvijek tu bile neke rotacije.Nazalost Carroll i Bellamy na klupi a pociju Maxi i Kuyt.

              The Reds team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Adam, Henderson, Downing, Maxi, Kuyt, Suarez. Subs: Doni, Kelly, Carragher, Shelvey, Bellamy, Coates, Carroll.

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ma mislim da ce Liverpul lagano pobediti 2-0, Suarez i Adam daju gol
                Ne bi trebalo da iznenade fudbaleri QPR-a ali ko zna sve je moguce pogotovo kad igra Liverpul
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ocekuj neocekivano

                  Vrijeme je da Suareza procepi nije odavno dao go.Dobro je napokon cemo Hendersona gledati u sredini gdje on pruza daleko najbolje partije i ocekujem danas od njega da odradi dobar dio posla na sredini terena.A Maxi-a kad vidim u prvih 11 hoce mi zlo biti.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Da ne bi Maxi-a protiv Chelsea,ko zna sta bi bilo...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Po cemu to da ne bi Maxi-a,zabio je go i zasluzan je za obje pobjede,ali Liverpool je bio bolji u obje utakmice,nije Chelsea dominirao pa sad Maxi uradio neku majstoriju i donio pobjedu Liverpool-u,dao je dva gola na prazan go i ne kazem da to moze svako treba biti na pravom mjestu u pravo vrijeme,ali ostalih 89 minuta nije nista uradio.Jednostavno ne volim igrace poput njega i mislim da nije igrac za prvih 11 Liverpoola.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Jbg tako ti je to,covjek je zabio golove sve ostalo je suplja,eto igrao je Carroll u prvih 11,pa je pogodio precku s dva metra protiv Norwicha,Maxi je pametan igrac,mozda zbog godina vise nije taj klibar,ali je zabio kad je bilo tesko i zasluzio je priliku,ako moze mrtvi Downing od 22 miliona da beskorisno trckara 20-ak utakmica,moze i Maxi jednu poceti...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Rekoh ja Suarez daje gol
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Gledao sam i ja danas utakmicu sa QPR-om. Trebalo je jos golova biti, ali dosta igraca je sebicno. Pre svega mislim na Suareza, ali i na Maxija, pa cak i Kuyta. Cekao sam Carrolla, ali nije dobio priliku.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Bitna je pobeda samo. Igrali smo sasvim pristojno. Stvarali sanse,ali realizacija mora biti mnogo bolja! Primetna je sebicnost,pogotovo kod Suareza,sto me brine. Ako krene da solira kao u Ajaksu neka ide odma. Adam fenomenalan! Kajt nista nije pokazao,a Maxi se obrukao koliko je promasivao.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Ma sta pricate, gde je Suarez bio sebican sem u jednoj situaciji, a i tad nije imao kome da doda, Kajt je bio taj koji je sutirao i svaki put ga blokiraju, Dauning je pokazao dosta na ovoj tekmi ali jos ima on da ponudi... Sta me brine jesu kontre, ocajno smo odigrali svaku, prespori smo pogotovo Suarez, ali dobro je da smo dobili, ipak samo 1:0 me ne zadovoljava posle onoliko suteva ka golu i 20 kornera... Isto mi se nije svidelo sto smo se povukli posle 75 min, umesto da izgradimo dva tri gola prednosti mi se branimo i mogli smo primiti gol... Ali konacno pobeda na Enfildu posle cetiri utakmice...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X