Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg173428#msg173428 date=1285888027]
    Ne moras svaki put pisati da smo los klub,dovoljno je da jednom napises i mi cemo shvatiti.Znam ja da lose igramo i nemam nista protiv kada neko napise kako smo lose odigrali i kada iznese svoje misljenje,ali ti poslije svake utakmice pises nesposobnjakovici,botovi i jos mnogo toga,malo si dosadio.
    [/quote]

    Па кад играте криминално. Шта хоћеш да напишем, играте лепршаво али ето не можете да дате гол $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|

    Торес комотно нека иде на клупу, ситуацију 1 на 1 више не може да ријеши.
    Србија , Београд , Црвена звезда

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Velika je kriza u pitanju a iz ovakvih situacija potrebne su godine da se stane na noge a ne nedelje.Kad dodjes do tacke da nista ne valja tj da ne znas odakle prvo da krenes sa reanimacijom onda je to znak velike i maligne krize... Novi trener?Novi igraci?Nove gazde?Nova filozofija igre? Nova politika kluba?
      Ne bi meni bilo zao da igraju lose ako bi se primecivale makar neke promene ali ovde je sve po starom,iste greske se ponavljaju non stop.

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Mislim da ce se morati mjenjati sve iz temelja,od vlasnika,trenera pa i igraca.Po meni jedini koji zasluzuju igrati u klubu poput Liverpoola su:Gerrard,Torres,Reina,Johnson,Meireles,Cole,Kuyt ,Agger i neki talenti poput Kellya,Pacheca i jos neki igraci bi eventualno mogli sjediti na klupi.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=Petko_Ronaldo link=topic=2667.msg173424#msg173424 date=1285885831]
          Како је ово смрдљив клуб, просто не могу да вјерујем *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
          [/quote]




          Admin Message
          Prilagodi nivo svoje diskusije pravilima foruma i kucnom vaspitanju.

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg173520#msg173520 date=1285935073]
            Mislim da ce se morati mjenjati sve iz temelja,od vlasnika,trenera pa i igraca.Po meni jedini koji zasluzuju igrati u klubu poput Liverpoola su:Gerrard,Torres,Reina,Johnson,Meireles,Cole,Kuyt ,Agger i neki talenti poput Kellya,Pacheca i jos neki igraci bi eventualno mogli sjediti na klupi.
            [/quote]

            Da je Torres prodat Celziju za 60 miliona koliko su nudili moglo bi se dovesti par kvalitetnih igraca da popunimo redove.Oscar Cardozo recimo odlican napadac u sjajnoj formi.Ovako moramo da verujemo da ce Hodgson pronaci taktiku i da ce se Nino vratiti u staru formu.Mislim da ce se oni uigrati i da ce tokom sezone igrati sve bolje.Imam osecaj da uzimamo Ligu Evrope.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Danas derbi zacelja,dva 'Pool-a igraju,tipujem na crni 'Pool &d$7
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                1 ko kuca.Dobijamo Blackpool bar 1:0 pa makar i autogol.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Ako ovu utakmicu ne dobijemo mislim da nam se svi igraci trebaju prestat baviti fudbalom.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    I ja to kazem,ali za igrace Blackpool-a $8#a
                    You'll never walk again &d$7
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=Vladan link=topic=2667.msg173661#msg173661 date=1285972239]
                      I ja to kazem,ali za igrace Blackpool-a $8#a
                      You'll never walk again &d$7
                      [/quote]

                      NE!Sad smo u privremenoj krizi ali vraticemo se kao i svaki veliki klub.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Uvijek cemo biti veliki klub &+I}\
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Ja licno ne gotivim L`pool nesto mnogo.. Malo se to popravilo od kad je Lane presao. Mogu ljudi da ne vole taj klub, ali bi trebalo da postuju tradiciju i velicinu istog. Liverpool je bio i ostace veliki klub. Takodje mislim da Joe Cole nije bas neki igrac.. da jeste , verovatno bi igrao u Chelsea u prvoj. Torres mora na klupu. Jeste on velicina i zvezda, ali to ne postize golove. Trebali ste da ga uvalite nekome za dobre pare i sredite ostatak tima. Takodje morate da se otarasite Poulsena i Lukasa, njih dvojica kao da su pali s Marsa.. Skrtel mora da se smiri malo, vec par utakmica za redom on obara igrace rukama... sreca pa sudije to nisu videle, ali doci ce teska utakmica, napravice s*anje u 90m minutu.
                          UP THE VILLA!!!

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            I ja se apsolutno slazem za Lucasa i Poulsena,i slazem se takodjer za to da moras postovati velicinu kluba i tradiciju,meni je npr. Manchester jedan od klubova koji najmanje volim,ali ga postujem jer je uz Liverpool najveci klub u Engleskoj.Jedino sto ti ne valja sto ne volis Liverpool,dok je meni ipak Aston Villa uz Arsenal najdrazi klub u Engleskoj poslije Liverpoola.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Nisam rekao da ih bas ne volim. Nisu mi bas nesto simpaticni, ali su ok. Vec Arsenal je druga prica... Oni su vise franciski klub nego engleski.
                              UP THE VILLA!!!

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=462488

                                E moj Jovanovicu... Nekad mi je bio miljenik ali se bas trudi da pokvari utisak u poslednjih par meseci raznim izjavama.Mnogo veci igraci nego sto si ti su grejali klupu Liverpula... Kad je dosao pripovedao je bajke o klubu i navijacima a sada ce biti cudo ako ga dobro ne izvizde kada sledeci put izadje pred kop...

                                Comment

                                Working...
                                X