Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jeste rezultat najvazniji, ali mi smo Celsi dobili dobrom taktikom, ali zbog toga sto su oni ocajno igrali. Sa Sitijem nece biti tako, ne mozemo samo dati jedan gol i braniti celo poluvreme kao protiv Celsija... Nabit ce nam Siti pet komada dok si rekao keks... Ne znam sta ce Keni uraditi, i kako ce se postaviti pred utakmicu, treba cudo da se desi pa da dobijemo, bod bi bio puna kapa... Nmg da verujem da ovako razmisljam, ali to je surova realnost...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Pa jeste rezultat najvazniji, ali mi smo Celsi dobili dobrom taktikom, ali zbog toga sto su oni ocajno igrali. Sa Sitijem nece biti tako, ne mozemo samo dati jedan gol i braniti celo poluvreme kao protiv Celsija... Nabit ce nam Siti pet komada dok si rekao keks... Ne znam sta ce Keni uraditi, i kako ce se postaviti pred utakmicu, treba cudo da se desi pa da dobijemo, bod bi bio puna kapa... Nmg da verujem da ovako razmisljam, ali to je surova realnost...
      Ne verujem da ce on na Enfildu da se brani bas onako, igrace najverovatnije nesto srednje kao protiv Mancestera.

      Vidi jednu stvar, nasa odbrana je u fenomenalnoj formi. Uz to Lukas i Adam mnogo toga pokrivaju i nece se oni sprdati s nama, to je sigurno. Da mogu da pobede to svakako ali bice pretesko i jednima i drugima. Licno ocekujem 1:1 a nadam se boljem. Jos jedna stvar, ako je neko ima muda za jake protivnike i velike stvari imaju nasi i imamo sansi sigurno. U par meceva smo videli kako su u stanju da odigraju i kakve akcije da naprave. Videcemo ali bez sansi nismo nikako. Mnogo su mocni trenutno ali mali je to tim i to su reci koje Keni treba da im kaze pre nego sto izadju na teren. Protiv Celsija su pucali od samopouzdanja i znali su sta hoce, ostaje ponoviti to. A ovo je PL i morace i taj Siti jednom da izgubi. Mozda im 13. kolo bude baksuzno...
      sigpic

      Comment


      • Carli proglasen za igraca utakmice protiv Celsija, zasluzeno.

        Evo i video, fenomenalna partija, samo jos da bude konstatniji i da mu se ne desavaju Norvic i Svonsi.

        sigpic

        Comment


        • Keni kaze da Stivi izvrsno napreduje ali diplomata po datumu povratka. Novih povreda nema, hvala bogu.

          Sale na racun Toresa posle meca sa Celsijem

          http://thekop.liverpoolfc.tv/_Jokes-...78/173471.html

          Dzonson protiv Celsija :

          sigpic

          Comment


          • E do mojega, preterase ga ovi iz Lila....

            http://www.skysports.com/story/0,195...327466,00.html

            Znao sam da ce biti oko 30 miliona, ali ovo je previse... Ne znam mozemo li platiti ovoliko za jednog igraca, znam sigurno da Arsenal ispada iz ove trke... PSG moze da ga plati ali Eden je rekao da nece ostati u Francuskoj ako bude presao u neki drugi tim. Dakle ostaju samo Real, Siti( u koji se nadam da nece otici), Celsi, Utd i nadam se mi... Ja ipak mislim da trebamo platiti koliko god to bude bilo potrebno, jer decko je vec sad klasa, a bice samo bolji i bolji, a to ce bit potpuno druga prica u nasoj igri sa njim...
            Last edited by Freshman; 24-11-11, 13:35.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              E do mojega, preterase ga ovi iz Lila....

              http://www.skysports.com/story/0,195...327466,00.html

              Znao sam da ce biti oko 30 miliona, ali ovo je previse...
              Nije im uprava glupa, logicno je da ce napucavati cijenu kad ga trazi cijela Evropa.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Nije im uprava glupa, logicno je da ce napucavati cijenu kad ga trazi cijela Evropa.
                Pa poenta je sad sto nijedna uprava bilo kog kluba nije vise glupa... Pre su pustali talente za smesne pare, sada je to druga prica.. Ipak 43 miliona funti, tj 50 miliona evra, je mozda mnogo za njega, a mozda opet i nije, s obizrom na njegov talenat i klasu sa samo 20 god... Nema sumnje da ce decko biti super zvezda narednih godina...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Pa poenta je sad sto nijedna uprava bilo kog kluba nije vise glupa... Pre su pustali talente za smesne pare, sada je to druga prica.. Ipak 43 miliona funti, tj 50 miliona evra, je mozda mnogo za njega, a mozda opet i nije, s obizrom na njegov talenat i klasu sa samo 20 god... Nema sumnje da ce decko biti super zvezda narednih godina...
                  Pa to, i jeste malo visoka cijena, ali ko otrese ove pare za njega, nece zaliti.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Evo im Maxi,Spearing,Cole.Mi njima tri igraca a oni nama jednog

                    Od ovih talenata ja bi vise volio da nam dodje Gotze,ali pitanje je hoce li iko doci .Za jedno ozbiljnu ekipu mislim da nam treba jedno kvalitetno krilo i stoper,lijevi bek za klupe.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ma imamo te pare a nasi uopste ne zale da daju samo sto Real ako posalje ponudu gotovo je. Junajted i Siti pitanje da li ga zele a mi i Celsi 100%. Arsenal ovde ispada, nece oni dati tolike pare.

                      Mada bi i Mario bio strasno pojacanje ali kompletniji je Eden i talentovaniji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nece Gotze ici iz Dortmunda jos sigurno jednu-dve sezone. A i za njega bi trebalo dobrih 30-40m.

                        Trebaju nam oba krila (u slucaju da Dauning znacajnije ne podigne formu) i rezervni napadac (racunam da ce Kerol proraditi). To dovedemo na zimu, pa da se izborimo za LS.

                        Odlicna investicija bi bio Mertens iz PSV-a, ne bi kostao preko 20-25m, mlad je, a igra kao blesav. Odusevio me je jos prosle sezone u Utrehtu, bio im je ubedljivo najbolji igrac, ovo leto je presao u PSV i kolko ja znam trenutno je najbolji strelac i asistent ekipe. Izuzetno prodoran igrac sa nenormalnom tehnikom i odlicnim sutem, to nama treba!

                        Comment


                        • Slazem se sa svim sto je lenjivac rekao... Bas nam to treba, jos jedan ili dva krila, i jedan rezervni napadac... Al recite koliko bi bilo opako da vidite na crvenom dresu ime Hazard, koliko opako, jao daj boze da ga dovedemo, i ne treba nam niko vise...
                          Gledao sam inace par puta Martensa, decko je Hazard 2.0, gotovo sve iste sposobnosti, ali je Hazard prototip, s toga je bolji i talentovaniji.. Mozda i manje od 20m bi bilo dovoljno da se dovede ovaj mladic iz PSV-a...
                          Last edited by Freshman; 24-11-11, 16:34.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma svejedno mi je ko je ako vredi i ako cemo da napredujemo i postepeno grabimo ka starim danima. Zelje imam samo dve. Jedna je Hazard, druga da se Cabi vrati. Nista mi vise ne treba u tom slucaju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cabi iz Reala ne ide sigurno, pogotovo sto ce ovi da uzmu Primeru ove sezone, a vrlo moguce i LS. Hazarda ne zelim da komentarisem jer ga nisam gledao, mozda 1-2 puta, jer nemam stomak da gledam francusku ligu, ali verujem vam kad kazete da je extra talenat. Uostalom ne bi ga trazili najbolji timovi iz Evrope. Ali ne volim da se daje 40-50 miliona za igraca koji jos nista znacajnije nije postigao u karijeri.

                              Holandjani su poznati po tome sto izbacuju strasne talente (za ranije i da ne pricam, a u zadnje vreme Suarez, Van Persi, Roben, Snajder, Van Der Vart...), PSV se opasno pojacao pred pocetak sezone iako ne igraju kako se ocekuje, Mertens im je najbolji igrac i zasluzan je za polovinu golova koje su postigli ove sezone, i ono sto je najbitnije jos niko od jacih klubova se ne interesuje za njega i nije toliko medijski ispracen, pa bi ga valjalo dovesti dok jos mozemo za ne tako velike pare

                              Comment


                              • Originally posted by lenjivac View Post
                                Cabi iz Reala ne ide sigurno, pogotovo sto ce ovi da uzmu Primeru ove sezone, a vrlo moguce i LS. Hazarda ne zelim da komentarisem jer ga nisam gledao, mozda 1-2 puta, jer nemam stomak da gledam francusku ligu, ali verujem vam kad kazete da je extra talenat. Uostalom ne bi ga trazili najbolji timovi iz Evrope. Ali ne volim da se daje 40-50 miliona za igraca koji jos nista znacajnije nije postigao u karijeri.

                                Holandjani su poznati po tome sto izbacuju strasne talente (za ranije i da ne pricam, a u zadnje vreme Suarez, Van Persi, Roben, Snajder, Van Der Vart...), PSV se opasno pojacao pred pocetak sezone iako ne igraju kako se ocekuje, Mertens im je najbolji igrac i zasluzan je za polovinu golova koje su postigli ove sezone, i ono sto je najbitnije jos niko od jacih klubova se ne interesuje za njega i nije toliko medijski ispracen, pa bi ga valjalo dovesti dok jos mozemo za ne tako velike pare
                                Mertens je car, nemam nista protiv njega.

                                Pricam o zelji, ne o realnosti. Zelim ta 2 igraca a zadovoljio bi se i drugim kvalitetnim, normalno.

                                Ne znam da li si gledao Cabijev intervju kad je na kraju prosle sezone bio na LFC TV. Svakako da je rekao da je prezadovoljan u Realu ali i da nije tamo otisao jer je zeleo Real nego zato sto je Benitez rekao da nece imati zagarantovano mesto ako dodje Beri (jedna od najvecih gluposti ikad u fudbalu) a ovi su mu to garantovali i zato je otisao. Na pitanje da li bi mogao da se vrati je rekao nikad ne reci nikad ali faca je ta koja ostala upecatljiva. Uz to je dodao da uci sina da navija za Liverpul tako da dokle god igra ja se nadam. Znam da se to nece desiti dok je Murinjo u Realu ali njega mesto ne drzi i uzdam se da nece jos dugo biti tamo i da ce doci neki debil koji ce mu reci da mu ne treba zato sto ima preko 30. A mozda ce oni uskoro hteti da razviju vezni red Sahin-Kedira-Ozil jer uz to sto imaju kvalitet mogu na terenu da pricaju na turskom koji je slabo rasprostranjen jezik, ima tu mnogo stvari. Uglavnom, ja se nadam dokle god ne zavrsi karijeru. A ako bi isao iz Reala verujem da je to ovamo. Mnogo voli klub i psujem Benitezu svaki dan sve zivo samo sto je njega oterao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X