Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezerve pobedile Bolton 3:1, strelci Suso, Sterling i naravno Morgan.

    Bravo momci, bravo, jos malo ako bog da pa u prvi tim.
    sigpic

    Comment


    • Cestitam kapitenu rodjenje trece cerkice! Nek je ziva i zdrava
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Nek je srecno legendi!

        Postavicu sliku ako izadje a nadam se da ce ga ovo sad malo podici. Izgleda da ce odsustvovati mesec dana.
        sigpic

        Comment


        • Da izgleda "samo" tri meca. Cekaj to znaci,Svonsi,City i?
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Da izgleda "samo" tri meca. Cekaj to znaci,Svonsi,City i?
            Celsi ali nije nista zvanicno, nisu dovoljno pouzdane informacije, mozda i vise bude odsustvovao. Cekamo vesti narednih nedelja.
            sigpic

            Comment


            • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-for-movie-bow
              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...c-and-istanbul

              Pazite ovo, fenomenalno zaista.
              sigpic

              Comment


              • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Shit! Digle mi se dlake na vratu!!

                  Comment


                  • Selvijev 3. gol za Blekpul, ovaj put siguran sa bele tacke.

                    A odmah i 4. bravo majstore!
                    Last edited by Casiraghi; 02-11-11, 20:21.
                    sigpic

                    Comment


                    • Selvijev het-trik

                      sigpic

                      Comment


                      • U NextGen-u (LS do 19 godina), Molde i Volfsburg igrali nereseno i nasi momci idu dalje. Igraju jos jedan mec, gostuju Sportingu a Molde jos igra kuci sa Sportingom i ako pobede imali bi isti broj bodova kao i mi ali smo ih dobili oba puta i imaju gol razliku -10 a mi +2 tako da nema teorije da ne odemo dalje cak i da izgubimo. Jos ce se videti kako ce se nokaut faza formirati, da li dvomeci ili zavrsni turnir koji bi mogao da se odrzi u Abu-Dabiju. Malo su ovde nasi losije krenuli ali sve je ok sad, u dobroj su formi i mogli bi nesto da naprave, mozda i da osvoje.

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...eld-a-fortress

                        Lukas zeli da Enfild bude neosvojiva tvrdjava i veruje u dobru sezonu do kraja. Takodje hvali Carlija.

                        A ovaj moze najbolji kreator na svetu da bude:



                        Fizikalije su problem ali je skill nevidjen. Nadam se da ce dobiti sansu u prvom timu uskoro, kao i jos par mladih igraca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima vremena za njega, vrhunski talenat u to nema sumnje, ali polako sa prvim timom... 18 godina mu je, nije ni cudo sto se jos fizicki nije razvio, polako... Malo me podseca na Silvu, s tim sto ima neverovatne duge lopte, pa moze biti pola Silva, pola Xabi Alonso... Sterling je po meni jos i veci talenat, 94 godiste, ali decko stvarno ima neverovatan skill, ali polako treba s tim mladim igracima, ne treba ih odma gurati u vatru, treba jos minimum 2 god da prodju da bi oni mozda i zaigrali u prvom timu...;)
                          Last edited by Freshman; 03-11-11, 16:24.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sastav za danas isti kao i prosli put, idemo po 3 boda!

                            Ono cemu se nadam je bolja partija Dauninga i podizanje forme Glena. Pobeda naravno najbitnija a bilo bi odlicno da Endi i Luis pogode.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma Suarez, Kerol i Dauning po gol i sto se mene tice dosta... Oce li biti neka druga formacija u pitanju ili isto 4-4-2 ???
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Ma Suarez, Kerol i Dauning po gol i sto se mene tice dosta... Oce li biti neka druga formacija u pitanju ili isto 4-4-2 ???
                                4-4-2 standardno, sve isto kao protiv VBA.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X