Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne da mi se da odgledam Liverpool već mesec dana!!
    Kad će ta digitalna televizija i snimanje na hard disk!!
    Konverzija zadnjih 5 godina nam je slaba. Odbrana nam je slaba.
    Sećate se sezone kad smo cele godine primili samo 22 gola!!

    Frustrirajuće je čekanje. Ako bi bio realan, rekao bih da će TIM biti spreman tek u avgustu 2013. godine!!
    A krivo mi je.... Imamo seriju ko Inter što je imao do pre nekoliko godina.

    Comment


    • Sutra ce biti veoma tezak mec sa Stoukom i ne znam sta da ocekujem (mozda 3+?). Malo sam ga preterao za vikend kad sam rekao da je igra ocajna, emocije su bile upitanju, srusili su me magarci na kladzi za lepe pare.

      Naravno ide sve na bolje, protiv Norica smo promasili sve i svasta, al opet ne smemo gubiti toliko bodova u tim ''malim'' utakmicama. Ja jos nikakve koristi nisam video od Hendersona(ajd ovaj je mlad, ima jos da uci...) i Dauninga. Suarez jeste najbolji, al covek je umislio da igra i dalje u Ajaxu i sve vise mi se dize kosa na glavi od njegovog soliranja. Kajt izgubljen...ali i pored svega mi stvaramo dosta sansi. To znaci da ekipa ima velik potencijal. Meni i dalje najvise smeta igra sredine terena, jer bi tu trebali da smo najjaci. Hocu da vidim kako gradimo napad, kako kruzi lopta, da imamo visok posed lopte, a ne da sve sanse pravimo posle kontri i sve na prvi dodir. Lepo je to za oko, ali ne toliko efikasno. Gerard, Adam i Lucas da drze sredinu, Suarez i Belami krila i Kerol u napadu (Dauning i Kajt na klupu) i igrati strpljivo.

      Ja mislim da je nama trenutno i 4. mesto daleko, jer Totinhem igra sve bolje i dok se mi ne uigramo odlepice se oni dosta, dok cemo mi sa Arsenalom da zaglavimo na 5-om i 6-mestu.

      Comment


      • Ma 4-3-3 je sada najbolja formacija, vec zamisljam Hendersona Adama i Gerrarda u sredini a trojka napred Downing, Suarez i Kerol... Nadam se da cu videti uskoro ovaj sastav, jer sa 4-4-2 ne moze ocigledno, jer nema ko da dejstvuje po desnoj strani, eventualno Downing kada bi Belami bio levo, on je to radio stalno u Vili, ali tada gubimo njegov centarsut gde on probija i ulazi u sredinu... Ali ako dodje neki dribler u januaru, to bi bila druga prica...
        Sutra protiv Stouka zelim Kerola da vidim kako zabija dva gola... Nema tu sta, Stouk je mozda najjaca engleska ekipa na svom terenu, i bice to tvrda i spora igra bez mnogo lepote. Bas se pitam kako ce Keni da postavi formaciju...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Sutra protiv Stouka zelim Kerola da vidim kako zabija dva gola... Nema tu sta, Stouk je mozda najjaca engleska ekipa na svom terenu, i bice to tvrda i spora igra bez mnogo lepote. Bas se pitam kako ce Keni da postavi formaciju...
          Verovatno Kenny sedi kući, ne može da spava i razmišlja... "Šta bi ovi sportklub forumaši uradili protiv Stoke-a?"

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            Sutra ce biti veoma tezak mec sa Stoukom i ne znam sta da ocekujem (mozda 3+?). Malo sam ga preterao za vikend kad sam rekao da je igra ocajna, emocije su bile upitanju, srusili su me magarci na kladzi za lepe pare.

            Naravno ide sve na bolje, protiv Norica smo promasili sve i svasta, al opet ne smemo gubiti toliko bodova u tim ''malim'' utakmicama. Ja jos nikakve koristi nisam video od Hendersona(ajd ovaj je mlad, ima jos da uci...) i Dauninga. Suarez jeste najbolji, al covek je umislio da igra i dalje u Ajaxu i sve vise mi se dize kosa na glavi od njegovog soliranja. Kajt izgubljen...ali i pored svega mi stvaramo dosta sansi. To znaci da ekipa ima velik potencijal. Meni i dalje najvise smeta igra sredine terena, jer bi tu trebali da smo najjaci. Hocu da vidim kako gradimo napad, kako kruzi lopta, da imamo visok posed lopte, a ne da sve sanse pravimo posle kontri i sve na prvi dodir. Lepo je to za oko, ali ne toliko efikasno. Gerard, Adam i Lucas da drze sredinu, Suarez i Belami krila i Kerol u napadu (Dauning i Kajt na klupu) i igrati strpljivo.

            Ja mislim da je nama trenutno i 4. mesto daleko, jer Totinhem igra sve bolje i dok se mi ne uigramo odlepice se oni dosta, dok cemo mi sa Arsenalom da zaglavimo na 5-om i 6-mestu.
            Ako nisi video koristi od Dauninga od prvih par utakmica nisi dobro obratio paznju, te utakmice je odlicno odigrao pa je pao ali kad se trgne bice dobro pojacanje. Henderson to malo vremena sto je proveo u sredini je pokidao. Pola sata protiv Boltona, 4 sanse stvorio, 3 iz prve odigrao i protiv Mancestera kad je usao uneo zivosti i od tad smo krenuli bolje. 4-3-3 treba igrati sa njim, Dzerardom i Adamom.

            Batali to strpljivo i to kruzenje lopte, fudbal i treba igrati sto brze i jednostavnije i sve iz prve. To cuvanje mozda u malo bitnijim trenucima i mecevima.

            Rezerve dobile Celsi 3:1, Sterling, Morgan i Koudi, bravo buduci superstarovi!

            Veceras nema Dzerarda i Enrikea a ovo bi navodno mogao da bude sastav:

            Rumoured lineup - Pepe, Kelly Carra Coates Agger, Spearing Lucas Maxi Henderson, Suarez Carroll.
            sigpic

            Comment


            • Ovaj tim je sto je i predvidjen a evo izmena:

              Doni, Kuyt, Adam, Bellamy, Skrtel, Flanagan, Aurelio
              sigpic

              Comment


              • Liverpool: Reina, Kelly, Agger, Coates, Carragher, Lucas, Spearing, Henderson, Maxi, Carroll, Suarez. Subs: Doni, Aurelio, Kuyt, Adam, Bellamy, Skrtel, Flanagan.

                Sastav koji je Nash postavio.Ne svidja mi se ovo,iz sredine je samo Henderson koji moze dati loptu naprijed,Lucas i Spearing defanzivci a Maxi je Maxi.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Evo i njihovog sastava:

                  Sorensen; Huth, Shawcross (c), Woodgate, Wilson; Shotton, Whelan, Delap, Etherington; Walters, Jones
                  Sa ovim timom treba 4-2-3-1 sa Hendersonom na AMC i Suarezom na krilu a Endi sam u spicu ali bice 4-4-2.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad bih najradije menjao onaj poraz u ligi za ovu pobedu. Vidi se napredak, samo jos Kerol da krene da pogadja glavom i da Maxija posaljemo sto dalje od ekipe

                    Comment


                    • Evo jednog detalja koji sam zapazio u poslednje vreme.

                      Kada igrac predje u novi klub i prica o proslosti tog kluba, obicno upotrebi ime kluba u recenici, npr:
                      Liverpul je nekoliko godina bez trofeja.
                      Nasa nova pojacanja konstantno koriste zamenicu mi vec neko vreme kad pricaju o proslosti. Sitan detalj ali me izuzetno raduje sto osete Liverpul vec sada. Doduse, Adam i Dauning navijaju, Adam je u januaru rekao da mu je Keni idol a Dauningovu sliku smo videli sa salom mesec ipo pre dolaska. Evo i Henderson juce u izjavi, ima na sajtu. Atmosfera je izgleda bas na najvisem nivou a sve zahvaljujuci Kingu.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.anfieldindex.com/3778/jin...tannia.html#tb
                        Last edited by Casiraghi; 28-10-11, 09:45.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sve vise se prica da Keni hoce Kolocinija u januaru, ne znam samo sta ce nam on. Ako cemo vec stopera da uzimamo, treba nam onda Kejhil, Vertongen ili Humels. U principu neko mladji ko moze da ostane tu na duze. A i Kolocini nije nista specijalno.

                          A u toj varijanti se pominje i vracanje Kerola.

                          Mada pricalo se za mnoge, mislim da je samo spekulacija i da ce doci neki bolji i mladji stoper ako bude dolazio.
                          Last edited by Casiraghi; 28-10-11, 09:58.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Sve vise se prica da Keni hoce Kolocinija u januaru, ne znam samo sta ce nam on. Ako cemo vec stopera da uzimamo, treba nam onda Kejhil, Vertongen ili Humels. U principu neko mladji ko moze da ostane tu na duze. A i Kolocini nije nista specijalno.

                            A u toj varijanti se pominje i vracanje Kerola.

                            Mada pricalo se za mnoge, mislim da je samo spekulacija i da ce doci neki bolji i mladji stoper ako bude dolazio.
                            Ne zelim da verujem toj prici gde vracamo Kerola Njukaslu...;) To za Kolocinija, dobar je on stoper, ali nam definitivno takav igrac ne treba. Ako vec treba stoper da dodje nek dodje neki mladji i po mogucstvu kvalitetniji stoper. A mozda je Keni dao uslov Endiju.. "Ako ne das 5 golova do januara, vracas se u Njukasl..."
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Kakav crni Kolocini,jos nam samo on treba .Imamo mi Skrtela treba nama neko puno bolji od njega.Ja se nadam Cahillu ako budemo trazili stopera.

                              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...fitness-update

                              Suarez upitan za sutrasnji mec.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Mozda je to lose, ali mozda i dobro sto se tice Kerola, jer ce on onda 100 posto igrati, a kako je igrao prvo poluvreme protiv Stouka, mislim da zasluzuje covek...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X