Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo slika sa danasnjeg treninga, odlicne su. Ne mogu da ih stavm sve da se vide, previse ce prostora zauzimati jer ih ima 43, tako da evo linka:

    http://www.facebook.com/#!/media/set...4853613&type=1

    Bas uzivaju
    sigpic

    Comment


    • Koliko je gotivan lik meni Dirk Kuyt,realno izgubio je mjesto u prvoj postavi,mada je igrao protiv Evertona,a nisam siguran da li to zasluzuje...svejedno se ne ljuti,igra za ekipu i daje sve od sebe svaku minutu koju odigra a jos i maksimalno uziva sto se vidi na ovim slikama...pravi igrac
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Pa nije jos izgubio totalno, a mislim da ce igrati sutra. Kasnije cemo videti ali imace on minutazu i bice vazan faktor u svakom slucaju. Klupa donosi rezultat a takvih igracina na klupi je zaista malo. Dao je konacno gol sad protiv Svedske i nadam se da mu je to podiglo samopouzdanje posto nije bio u nekoj formi.
        sigpic

        Comment


        • a rekoh vam da startujemo bez kerola

          Comment


          • Frustrirajuce... Moglo je bolje,moralo je bolje...

            Comment


            • Pogledao sam snimak 2. poluvremena ponovo, 1. je bilo ocajno od strane oba tima i egal.

              Velika je steta jer smo bili bolji i dominantniji, zasluzili smo 3 boda ali imali smo zicer i morali smo iskoristiti to. Ipak ima dosta pozitivnih stvari. Sezonu smo fino krenuli, potom mnogo pali i svi osecaju ogroman pritisak jer ima bas mnogo igraca, sto Engleza sto stranaca koji obozavaju klub i svesni su da su ocekivanja sad ogromna i da moraju da ga izvuku na stare staze. Keni je morao ofanzivnije da igra i da ako je vec krenuo sa jednim spicem, ubaci drugog kasnije a i Belamija sa njim ali ipak je to nas Keni, covek koji nas je podigao i ne treba mu mnogo zamerati. Svi grese, bice bolje.

              Dosta igraca je odigralo bolje nego prethodna 3-4 meca a Lukas i Dauning su jedini bili bas losi. Keli je odlicno zatvarao, Karager odigrao najbolji mec ove sezone, Skrtel dosta dobar, Hendo je uneo zivosti i ako izuzmemo mec protiv Boltona, uradio je mozda i vise nego u svim ostalim utakmicama. Dirk dobio dosta duela i dobro se kretao mada nije bio na svom nivou ali bolje nego protiv Evertona. Suarez je igrao koliko je mogao, Ferdinand je imao svoj dan, a generalno su odbrane oba tima bile na nivou. Dauning bas los, jedino dobar u poslednjih 5 minuta. Nadam se da ce mu doci neka asistencija ili gol da ga podigne malo. Carli se bolje kretao i manje gresio nego prosli mec a Lukas je odigrao najlosiji mec do sada. Odbrana je funkcionisala odlicno, protok lopte bolji nego protiv Evertona mada smo morali biti konkretniji ali bas su momci pod pritiskom. Verujem da ce biti bolje i da lagano dobijamo Norvic. Nadam se 9 bodova iz naredna 3 meca, napretku u igri, vecem samopouzdanju i da nekako prolazimo u kupu iako idemo u pakao Britanije. Protiv Totenhema smo totalno pali ali od tada napredujemo i ja sam i dalje veliki optimista po pitanju plasmana u 4. Ako se neke stvari sklope mozda mozemo i vise ali moramo hrabrije igrati derbije, ovo se ne sme ponavljati od strane Kenija.

              Za kraj da ostavim ono sto me je najvise obradovalo:



              Dao je sve od sebe ali trenutno ne moze da igra na svom nivou. Bice jos bolje a rekao je da mu treba jos 2-3 meca od 90 minuta i trening da bude 100% fit. Kako vreme bude odmicalo, sigurno ce biti sve bolji. Gol ce mu mnogo znaciti zbog samopouzdanja. Jedan je Captain Fantastic!
              Last edited by Casiraghi; 16-10-11, 19:35.
              sigpic

              Comment


              • Lagano dobijamo Noric ?? Au Nash, olako ti njih shvatas...;) po meni Noric je jedna izuzetno dobra ekipa, nesto slicno Stouku, tvrda ekipa, ali igraju lepsi fudbal od Stouka... I ja naravno mislim da je to sigurna pobeda, ali da ce to lako biti, u to ne verujem...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Lagano dobijamo Noric ?? Au Nash, olako ti njih shvatas...;) po meni Noric je jedna izuzetno dobra ekipa, nesto slicno Stouku, tvrda ekipa, ali igraju lepsi fudbal od Stouka... I ja naravno mislim da je to sigurna pobeda, ali da ce to lako biti, u to ne verujem...
                  U dobroj su formi a daleko su od Stouka, treba im jos 2 sezone do tog nivoa. Britanija je jedan pakao gde niko skoro ne moze da pobedi. Ako budemo odigrali jos bolje, bice 3 razlike. Od nas zavisi, ne od njih.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pocela je debata za Hilsboro.

                    JFT 96!
                    sigpic

                    Comment


                    • Napredujemo braco

                      Families welcome decision



                      The Hillsborough Family Support Group today welcomed the unanimous passing of a motion calling for full disclosure of government documents at a united House of Commons in a debate lasting almost four and a half hours.

                      The Home Secretary confirmed documents will indeed be released to the panel and the families before the public, and that the government will not censor any documents.

                      "It's a lovely feeling to come down to see the debate and get the support of all the MPs," HFSG Chairperson Margaret Aspinall told Liverpoolfc.tv.

                      "It's a great evening for everyone concerned, not just the families but the fans and the survivors. We've always been on the side of caution but we're hopeful that we'll finally get the real truth of Hillsborough.

                      "This moment stems from the e-petition and all the support we've had for 22 years. We've got to thank all the MPs, especially Andy Burnham, Maria Eagle, Derek Twigg and Steve Rotheram who've been right behind us. The way Steve Rotheram opened the debate was fantastic, reading the names of the 96 and their ages. Everyone was moved by that. For the first time in many years I feel optimistic now."

                      Trevor Hicks, President of the HFSG, was also present at the debate and told Liverpoolfc.tv that he believed it marked a real step forward for both those looking for justice and parliament itself.

                      "I think it was a good night for parliament," he said. "I have to admit to bias but I think that's the first time I've seen parliamentary debate where there was agreement amongst the back benchers and I thought it was a positive experience.

                      "We've known all along that we've got the support. We've even got the support of David Cameron as well now, with his written answer to Andy Burnham. The only complaint that I have got - if I can make a small one - is that lots of people talk about Liverpool all the time.

                      "As you know, I live in north Yorkshire, we lived in north London at the time, and five of the seven women who died were in the London supporters' club. It was a national tragedy, it wasn't just Liverpool. Obviously it concentrated on Liverpool and so it's good that our parliament has seen sense and I honestly think it was a step forward, not only for us but for parliament as well."

                      Liverpool Managing Director Ian Ayre joined the families in welcoming the outcome of the debate and praised the MPs who took up the fight for justice in London last night.

                      "This was a debate that needed to happen and those MPs who spoke so passionately and eloquently on behalf of the 96 and their families should be commended for the way they conducted themselves last night," he said.

                      "It is essential that the Hillsborough Independent Panel have full, unrestricted access to all the relevant documents so they can produce a final report which answers the questions that have been asked for so long and finally provides the truth for the families who have campaigned with such dignity for the past 22 years."
                      sigpic

                      Comment


                      • Sastav za utakmicu sa Rangersima:

                        Liverpool: Doni, Johnson, Wilson, Coates, Agger, Spearing, Lucas, Maxi, Aurelio, Carroll, Bellamy. Subs: Reina, Hansen, Enrique, Henderson, Kuyt, Downing, Adam, Skrtel, Flanagan.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ima li koji stream? Jebo LS, Liverpul je Liverpul.
                          sigpic

                          Comment


                          • Prenosit ce ja mislim Liverpool TV ako imas.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Prenosit ce ja mislim Liverpool TV ako imas.
                              Ma opet nemam a nece keva da placa dodatno. A valjda ce je dobre ocene u kontinuitetu ubediti.

                              Probacu da nadjem nesto onda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Moram dupli za ovo:

                                Evo streama ako neko zeli da gleda:

                                http://www.firstrowsports.tv/watch/8...erpool-fc.html

                                Dobri su sastavi, taman da Glen, Ager i Aurelio uhvate minute, a i Doni konacno. Steta sto nema nekog iz podmlatka ali nije ni ovo lose. Bitno je da se Dzerard, Suarez i Karager odmaraju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X