Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma mora se trositi, ja samo ne volim bespotrebno trosenje, da kupis jer ti se kupuje kao sto radi Siti i sto je radio Real dok Mou nije uzeo pod svoje.

    Oni zele da naprave sistem igre, da se igra isti fudbal u svim kategorijama, ukratko - da sve bude kao nekad. Mnogo dobro rade, svi do jednog u strucnom stabu i gazda je car jer da koliko mu traze i ne mesa se u posao. Dolazice igraci koji se planiraju za buducnost i poneko prelazno kratkorocno ali provereno resenje tipa Belamija. Ocekujem u naredna 2 prelazna roka bar 2 ofanzivna igraca i ako bog da stopera jer Keni u Skrtela ima poverenja zbog odlicne prosle polusezone, nije covek nijedan kiks imao ali evo krenuo je opet. Valjda ce ga se resiti, a i Vertongen je na listi spekulacija.
    sigpic

    Comment


    • Najbolje bi bilo za Liverpool da dovedu Hummelsa,strasne predispozicije ima,vrlo dobro iznosi loptu cak nekada i asistira(prosle godine protiv Bayerna dva puta kod golova donosio loptu do sesnaesterca),odlicno skace,poprilicno je jak,a meni je bolji od Subotica(subjektivno misljenje),ne mislim da bi Smelzer bio bolji od Enriquea,jer su obojica lijevi bekovi a Spanac vec ima iskustva igranja u PL,tako da ne znam sta bi time dobili

      Hazard ce biti najveca transfer prica ove zime...ko ga dovede,ekipa ce biti daleko jaca,ko ga gleda ove sezone zna dobro o cemu pricam
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Najbolje bi bilo za Liverpool da dovedu Hummelsa,strasne predispozicije ima,vrlo dobro iznosi loptu cak nekada i asistira(prosle godine protiv Bayerna dva puta kod golova donosio loptu do sesnaesterca),odlicno skace,poprilicno je jak,a meni je bolji od Subotica(subjektivno misljenje),ne mislim da bi Smelzer bio bolji od Enriquea,jer su obojica lijevi bekovi a Spanac vec ima iskustva igranja u PL,tako da ne znam sta bi time dobili

        Hazard ce biti najveca transfer prica ove zime...ko ga dovede,ekipa ce biti daleko jaca,ko ga gleda ove sezone zna dobro o cemu pricam
        Sa prvim delom posta se apsolutno slazem. Humels bolji od Subotica, Smelcer=Enrike...

        Sto se Hazarda i januara tice, msm da od toga nema nista, jer prosto igra LS. Ko god da ga dovede, nece moci da mu igra LS (posto predpostavljam da ce otici u neki od top timova). Hazard je, meni realnija opcija na leto.
        sigpic

        Comment


        • Nisam ja ni mislio da ce ga neko uspjeti dovesti sada,samo sam rekao da ce se pricati o njemu sigurno,a ovaj drugi dio sam mislio uopsteno ko ga dovede bice daleko jaci,evo npr Liverpool s onakvom napasti u veznom redu(ili napadu) ekipa bi bila daleko pokretljivija i jaca,samo me zanima sta bi igrao u LFC-u
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ma pitanje je sta i kako ali moje je misljenje da je gledao prvenstveno defanzivce. Mozda je gledao sve redom ali znam samo da je bio u Dortmundu. Mozda je i otisao reda radi da zavara trag a vec sve zavrsio za Hazarda na leto, opasan je Komoli.

            Humels i Subotic su strasni, Humels prvenstveno ali bice mnogo skupi. Moguce je i da ce da jure Kejhila kom istice ugovor u junu a jos ga nije produzio i izgleda da nema nameru. Nekoliko dana avgusta je bilo izvesno da dolazi kod nas, na kraju nista i stigao je Seb pred kojim je strasna karijera.

            Da, zaboravih na to da Hazard nece igrati LS ako predje u januaru a sam je rekao da zeli u te timove tako da ce biti ludo leto po pitanju njega.

            EDIT: Akane, rotirao bi se na krilima sa Dauningom a i u sredini bi provodio vreme verovatno posto Keni planira igru sa dosta rotacija u kojoj ce Suarez ucestvovati a Kerol ce biti u sredini da trpa.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Nisam ja ni mislio da ce ga neko uspjeti dovesti sada,samo sam rekao da ce se pricati o njemu sigurno,a ovaj drugi dio sam mislio uopsteno ko ga dovede bice daleko jaci,evo npr Liverpool s onakvom napasti u veznom redu(ili napadu) ekipa bi bila daleko pokretljivija i jaca,samo me zanima sta bi igrao u LFC-u
              Da jasno, ko ga dovede usrecio se. Tu se slazemo apsolutno. On je izjavljivao kako je kao klinac navijao za Arsenal i Real, i da zeli samo u ta 2 kluba da igra. Videcemo...

              edit. Nego Nash kakvo je stanje u Liverpulu sa povredama pred derbi? Oce li svi biti spremni, ili...? Na ovo prvenstveno mislim na Agera i Dzonsona, mozda sam i nekog zaboravio.
              Last edited by ExEric; 04-10-11, 19:55.
              sigpic

              Comment


              • Johnson ce biti 100% spreman ako se opet ne povrijedi,a Agger isto dobro napreduje i mogao bi se vratiti za derbi.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Da jasno, ko ga dovede usrecio se. Tu se slazemo apsolutno. On je izjavljivao kako je kao klinac navijao za Arsenal i Real, i da zeli samo u ta 2 kluba da igra. Videcemo...

                  edit. Nego Nash kakvo je stanje u Liverpulu sa povredama pred derbi? Oce li svi biti spremni, ili...? Na ovo prvenstveno mislim na Agera i Dzonsona, mozda sam i nekog zaboravio.
                  Evo Joe je odgovorio i ja samo dodajem da se jos ne zna da li Dzerard pocinje ali je to cilj.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Johnson ce biti 100% spreman ako se opet ne povrijedi,a Agger isto dobro napreduje i mogao bi se vratiti za derbi.
                    A mislis da ce Keni da ga ubaci u tako vaznoj utakmici obzirom da je malo igrao (ne znam koliko, stvarno nisam pratio, znam da su desnog beka igrali Skrtel, Keli, Flanagan). Ager ako bude spreman, kapiram da je sigurno u 11.
                    sigpic

                    Comment


                    • On je vec nekoliko utakmica upitan tako da se vec i ranije ocekivao njegov povratak,tako sigurno da nece biti nespreman za ovu utakmicu,a i da ne bude igrao tu je Kelly koji sjajno igra i bolji je defanzivac od Johnsona.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        A mislis da ce Keni da ga ubaci u tako vaznoj utakmici obzirom da je malo igrao (ne znam koliko, stvarno nisam pratio, znam da su desnog beka igrali Skrtel, Keli, Flanagan). Ager ako bude spreman, kapiram da je sigurno u 11.
                        Pa ne znamo mi to ali bice spreman u svakom slucaju, zavisi kako se psihicki pripremi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pa ne znamo mi to ali bice spreman u svakom slucaju, zavisi kako se psihicki pripremi.
                          Pa nisam te pitao za cinjenice, pitao sam za misljenje . Ok, ovim zavrsavam ovu pricu, makar do par dana pre derbija .
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Pa nisam te pitao za cinjenice, pitao sam za misljenje . Ok, ovim zavrsavam ovu pricu, makar do par dana pre derbija .
                            Ne tera tebe niko da zavrsavas.

                            Ne znam, ovih dana cemo vise znati. Keni zeli da on, Ager i Dzerard pocnu to je jedino sigurno. Sprema ih za derbi. Dzerard verujem da ce poceti, Ager ako bude spreman starter je, a Glen po mom misljenju 50-50.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta mislis oce li Liverpul izaci sa trojicom na sredini Lukas-Adam-Dzerard i sa recimo Kajtom, Dauningom i Suarezom napred, ili ocekujes 4-4-2 sa Suarezom i Kerolom napred? Ovo naravno vazi ako su svi igraci koje sam spomenuo fit za derbi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Sta mislis oce li Liverpul izaci sa trojicom na sredini Lukas-Adam-Dzerard i sa recimo Kajtom, Dauningom i Suarezom napred, ili ocekujes 4-4-2 sa Suarezom i Kerolom napred? Ovo naravno vazi ako su svi igraci koje sam spomenuo fit za derbi.
                                4-4-2 ce biti najverovatnije sa Dirkom desno i Suarezom i Endijem napred.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X