Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glen se ponovo povredio, pauzirace jos 5 nedelja. Definitivno u januaru (najkasnije u junu) moramo uzeti novog desnog beka.
    sigpic

    Comment


    • Verujem da ce jedna od meta u Januaru biti Van Der Wiel...ko bi jos mogao?

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Verujem da ce jedna od meta u Januaru biti Van Der Wiel...ko bi jos mogao?
        Ma nema price o tome, to ja kazem kako treba jer ovaj ne moze 3 utakmice da sastavi.

        Moji pikovi su Van der Vil i Smelcer, a ostali mi ne padaju na pamet nesto, stao mozak.
        sigpic

        Comment


        • Smelzer je lijevi bek,samo sad malo vise furaju onog Lowe-a cini mi se,ali je Smelzer njihov prvi izbor i odlican igrac

          Van der Viel je skup i nece ga biti lako dovesti,ali mislim da bi on u Engleskoj igrao odlicno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Polako bre ljudi, možda zaigra Kennijeva ćerka!
            Stvarno, ja mislim da kupovanje igrača u januaru nije dobro...zbog cena ponajviše...

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Smelzer je lijevi bek,samo sad malo vise furaju onog Lowe-a cini mi se,ali je Smelzer njihov prvi izbor i odlican igrac

              Van der Viel je skup i nece ga biti lako dovesti,ali mislim da bi on u Engleskoj igrao odlicno
              Ma ne Smelcer, moja greska ali jeste iz Bundesa i ubij me sad ako bih se setio.

              Glen je odlican, mozda i najbolji u ofanzivi u ligi ali previse povreda.
              sigpic

              Comment


              • Ma samo spekulisemo

                Van der Wiel je stvoren za PL...a mislim da Liverpool nece zaliti para za jednog od retkih dobrih desnih bekova na trzistu

                Comment


                • Mozda si mislio na Gonzala Castra,desni bek,24 godine i kosta 9 miliona eura-dosta pokretljiv i dobar igrac,vrlo dobar izbor bi im to bio s obzirom da se Leverkuzen dosta lako rijesava svojih igraca godinama unazad radi zarade

                  Cijena Van Der Viela je 10 miliona prema transfermarktu,ali ga oni nece za ove pare jer je Chelsea pokusavao sa dosta vecom ponudom i nisu ga htjeli prodati,a mislim da ce probati sigurno opet tako da im treba puno vise love za ovog igraca

                  Mislim da Liverpool treba dovesti desnog beka,ali za neku pristojnu cijenu jer im se januarska kupovina(mislim zasad na Carrolla) nije bas isplatila,tako da bi trebali pokusati dovesti nekog do 10 miliona,nista vise od toga
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • E to Akane care, Kastro je odlican, voleo bih da dodje.

                    Ma na leto to treba resiti ali nikako kasnije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kapiten se ipak ne vraca za vikend ali 99% igra protiv Brajtona u Karling Kupu. Tako je ipak najbolje, da na laksem mecu bude povratak i da tu oseti teren.

                      Koliko sam video, ovi iz Brajtona uopste nisu mesari i lepo igraju tako da ne bi trebalo da krljaju nase i da bude povreda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Prognoze za sutra?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Prognoze za sutra?
                          Dobijamo 3:1.

                          Keli ce biti u timu 99% a postoje neke sanse da se Dzerard vrati posle trening meca koji je odigrao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Dobijamo 3:1.

                            a postoje neke sanse da se Dzerard vrati posle trening meca koji je odigrao.
                            to bi bilo super ali koliko sam ja razumela on nije ni otputovao sa timom

                            prognoze - pobeda. jos sam cula da su neki ljudi igrali keca na tot-liv, e pa bas sam se iznervirala. posle pucanja sa stoukom, ovo je MUST WIN situacija. ja bih najvise volela bez primljenog gola. 2-0 dosta.
                            http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                            http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                            http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                            Comment


                            • Originally posted by Plavusa View Post
                              prognoze - pobeda. jos sam cula da su neki ljudi igrali keca na tot-liv, e pa bas sam se iznervirala. posle pucanja sa stoukom, ovo je MUST WIN situacija. ja bih najvise volela bez primljenog gola. 2-0 dosta.
                              Biće teška utakmica, 1:0 na poluvremenu za nas, 3:1 na kraju. Dva gola Suarez....

                              Comment


                              • Pobedjujemo 2:1,tesko cemo mi bez primljenog gola.
                                Golove postizu Suarez i Kuyt naravno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X