Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a zna neko mozda sta se desava sa sajtom lfcserbia.com?

    Comment


    • Originally posted by sule45 View Post
      a zna neko mozda sta se desava sa sajtom lfcserbia.com?
      Reci ce ti Liverpool FC kad dodje, on ih prati.

      Zaboravio sam da ti pozelim dobrodoslicu, navijas za pravi tim, nadam se da ces biti aktivan!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ako je tacno, ne bih ni trenutka cekao, vec bi mi Endi bio u avionu za Rusiju.

        Jos ako se uzme u obzir da sada prvi imamo pravo da kupimo Hazarda zbog toga sto je Kol u Lilu, Reina-Dzonson, Karager, Ager, Enrike-Dzerard, Adam, Hazard, Henderson, Dauning-Suarez. Mocno, mnogo mocno.
        Ma kakvi od toga nema nista... Al svidja mi se ta glasina da pokusavamo da dovedemo neko krilo Dzarvis ili Adam Dzonson, bilo bi nevidjeno, obojica fantasticni.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Ma kakvi od toga nema nista... Al svidja mi se ta glasina da pokusavamo da dovedemo neko krilo Dzarvis ili Adam Dzonson, bilo bi nevidjeno, obojica fantasticni.
          Znam, nego je Tony pitao da li bi mi navijaci prihvatili tu ponudu i dao sam svoje misljenje.

          Obojica malo naduvani od strane medija, s tim da bi Adama uzeo bez razmisljanja.
          sigpic

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...es-bolton-move

            Docekao sam i ovaj dan.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Znam, nego je Tony pitao da li bi mi navijaci prihvatili tu ponudu i dao sam svoje misljenje.

              Obojica malo naduvani od strane medija, s tim da bi Adama uzeo bez razmisljanja.
              Pa kao i svi engleski igraci... Pa meni bi bilo svejedno, Adam koji ima odlican dribling i prodor ili Jarvis koji ima fantastican centar-sut sto bi pomoglo Kerolu. Ako jedan od ove dvojice dodje bice pun pogodak, garantujem ti.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Za Dzarvisa nisam preterano siguran, deluje mi kao tipican igrac malih timova.

                Ngog i zvanicno, jos jedno tele manje. Ostali samo Degen i Maxi.
                sigpic

                Comment


                • Izgleda da Stouk hoce Adama Dzonsona na pozajmicu...

                  http://www.skysports.com/story/0,195...141065,00.html
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • sto se tice Kerola i Anzija... ne zelim da ulazim u politiku i to, ali hmmmm to je ruski klub iz nekog sela u Degestanu, ne zelim da znam uopste odakle im tolike pare i ko stoji iza tog kluba ja ne bih otisla tamo ni za 100 miliona.


                    EDIT: Dosao je Belami, ocekuje se jos jedan transfer u narednih sat vremena.
                    Last edited by Plavusa; 31-08-11, 21:55.
                    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                    Comment


                    • Originally posted by Plavusa View Post
                      sto se tice Kerola i Anzija... ne zelim da ulazim u politiku i to, ali hmmmm to je ruski klub iz nekog sela u Degestanu, ne zelim da znam uopste odakle im tolike pare i ko stoji iza tog kluba ja ne bih otisla tamo ni za 100 miliona.


                      EDIT: Dosao je Belami, ocekuje se jos jedan transfer u narednih sat vremena.
                      sta ce nam taj?

                      Comment


                      • Prica se da je klauzula u ugovoru Cole-a da placamo 60% njegove plate,ali da imamo pravo prvokupnje Hazarda iduce godine.

                        Comolli saying there will be 1 more deal tonight. (after Bellamy)

                        Vidjet cemo jel ovo istina.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • S obzirom na to kako je radio do sada i da nije davao lazna obecanja, treba mu verovati i 100% on radi na necemu a verovatno ce i uspeti. Cenim da je Dzonson ili Staridz.
                          sigpic

                          Comment


                          • kad krenu dzonsoni da tuku po desnoj belami mi je uvek bio odvratan igrac, i ne radujem se njegovom dolasku.. Afelaj bi me obradovao bar na pozajmicu godinu dana, a onda nadjemo nekog ubicu :P

                            Comment


                            • Evo na SSN sad rekose da Meireles trazi da ode.

                              Comment


                              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ansfer-request

                                Istina je da je zatrazio transfer,izaslo je i na oficijelnoj stranici.

                                Dabogda ga moje oci ne gledale vise u dresu Liverpoola,ovako hinjski trazit u zadnjim momentima,nije mu jasno da je veci cigan od Torresa.Nadam se da ce otici pa makar nikog ne doveli na njegovoj poziciji,idi u Chelsea i tusiraj se zajedno sa Fernandom.

                                Evo njegove izjave nedavne:

                                19th May 2011: "If I had this opportunity I'd sign a new contract today. Ten, 20 years. Yeah, for sure.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X