Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Van Strike View Post
    Na stranu sto su svi losi, ali nema zelje nikakve. Izgleda mi kao da ne mogu da dobiju utakmicu, kako god igrali. Da se ne lazemo mi smo sve ove utakmice dominirali posedom i mogli i do pobede u skoro svim utakmicama od Palasa. Ali nema uopste zelje, jbg posle skoro 3sezone brutalnog fudbala, gde su u svakoj utakmici ginuli, morao je da usledi ovakav pad.
    Bukvalno izgledaju kao da igraju na silu.
    Slažem se. Ovo je prvi put da ne vidim neku želju kod igrača. Nema onog izgaranja da se juri rezultat. A možda i važnije od želje, nema više one hemije. To je bio ključ u ovom timu. To je po meni prvo na čemu Klopp treba da radi. Kvalitet je tu, samo želja i hemija da se vrate.

    Ali odluka vlasnika da ne dovedu štopera bar na pozajmicu je meni stvarno neverovatna. Da neće da se otvore za lupam 5 miliona da rešimo bar malo ovu krizu. Šta se oni nadaju u LŠu da ćemo da uradimo bez štopera? Pa poješće nas svaki iole ozbiljniji tim.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • There is surprise among Liverpool’s squad and across Klopp’s coaching staff that the club have not acted in the transfer market given the serious injury sustained by Gomez and Matip’s fitness problems.

      Sources lower down the chain in Liverpool’s scouting network — those who have no say on strategy — consider signing a defender now to be an obvious solution. #awlfc [
      @JamesPearceLFCand @Simon_Hughes__
      Ovo mi se nikako ne sviđa. Vlasnici su uvek lepo sarađivali sa Kloppom. A ovo sad deluje da je situacija pomalo nategnuta između njih.

      Inače, Matip i Henderson su juče trenirali. Trebalo bi da budu spremni za Spurse.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Ovo mi se nikako ne sviđa. Vlasnici su uvek lepo sarađivali sa Kloppom. A ovo sad deluje da je situacija pomalo nategnuta između njih.

        Inače, Matip i Henderson su juče trenirali. Trebalo bi da budu spremni za Spurse.
        Zola, ovo je namerno ubacena prica. Da bi se skinuo pritisak sa Kloppa i igraca.

        O ovome se moralo razmisljati kad su Gomez i Virgil zavrsili sezonu. Posto smo znali svi da Matip ne moze ni mesec dana fudbala da spoji. Znaci jedina dva stopera koja nam ostaju su Williams i Phillips, koji nisu pre toga odigrali minut u Liverpulu, ili u slucaju Williamsa u bilo kom prvom timu.
        Da je tada izasao i zalio se na upravu, to bi imalo smisla. Tada se nije zalio, zato sto su rezutati bili koliko toliko prihvatiljivi. U trenutku kada ti se povrede dva prva stopera, pricas sa upravom i skautima i razmislja se o tome da li ce dovoditi igrace u januaru. A koliko se secam on je pricao da nece ici po stopera, i nije pominjao upravu.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Van Strike View Post
          Zola, ovo je namerno ubacena prica. Da bi se skinuo pritisak sa Kloppa i igraca.

          O ovome se moralo razmisljati kad su Gomez i Virgil zavrsili sezonu. Posto smo znali svi da Matip ne moze ni mesec dana fudbala da spoji. Znaci jedina dva stopera koja nam ostaju su Williams i Phillips, koji nisu pre toga odigrali minut u Liverpulu, ili u slucaju Williamsa u bilo kom prvom timu.
          Da je tada izasao i zalio se na upravu, to bi imalo smisla. Tada se nije zalio, zato sto su rezutati bili koliko toliko prihvatiljivi. U trenutku kada ti se povrede dva prva stopera, pricas sa upravom i skautima i razmislja se o tome da li ce dovoditi igrace u januaru. A koliko se secam on je pricao da nece ici po stopera, i nije pominjao upravu.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Ne sećam se da je tad govorio da se neće niko dovoditi. Ne sećam se da je uopšte govorio o transferima. Možda grešim.

          Klopp je trener koji je doveo VVD-a u januaru i možda važnije Caulkera da mu popuni rupe, a bila je manja kriza u odbrani nego sad. Da ne pričam o Klavanu. Znači, Kloppu nije strano da dovodi štopere onda kad zaškripi. Nema šanse da nije razmišljao da dovede sad nekog štopera, ili kao pozajmicu ili kao kupovinu. Jednostavno, radio je to u prošlosti i za manje probleme. Ko zna, možda se mesecima natezao sa vlasnicima oko toga. I možda mu je jednostavno dojadilo da ga više optužuju da neće nikoga da dovede.

          Ogroman je ovo rizik. Pusti titulu, top4 je neizvestan. A bez LŠ-a sledeće sezone, neće da nam valja...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Meni ovo izgleda kao da se trazi opravdanje Kloppu za lose rezultate.
            Ja iskreno mislim da smo mogli bar 10poena preko ovoga da uzmemo i bez stopera, sa ovim igracima. Prosto nismo gubili bodove zbog stopera i odbrane, napred smo zakazali, od momenta kad se Jota povredio mi tesko postizemo golove(izuzetak je Palas).
            Ja sam protiv dovodjenja stopera bilo kakvog, radije bih furao Williamsa nego nekog Caulkera. Ili dovodimo ozbiljnog igraca, na koga racunamo ozbiljno i narednih sezona, ili nek igraju klinci. Ili da moze neki 30+ na pozajmicu, ali da greje klupu klincima, u suprotnom ne vidim poentu takvog transfera. Da dovodimo Alabu ili Upamecana, to bi isto imalo smisla, jer to su igraci koji bi bili starteri i narednih sezona. Mada generalno sam protiv dovodjenja Alabe
            Last edited by Brian McShtull; 27-01-21, 22:19.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Klopp je jedno 5 puta rekao da je njegova odgovornost i da on preuzima tu odgovornost. Nema šta da se traži opravdanje za njega.

              Naravno da smo mogli i morali više, ceo tim se ugasio, ne samo napad. Ali mene više plaši nastavak sezone. U nedelju je napad igrao sasvim solidno, ali smo izgubili zbog odbrane. Mnogo glupe golove smo primili, najviše zahvaljujuči odbrani. Čak je i Fabinjo bio loćikav. Kako ćemo da nastavimo LŠ sa ovakvom odbranom?

              Ja iskreno ne bih radije Wiliamsa, za kog se vidi da nije dorastao ovom levelu fudbala. On je talenat, ali je ovo previše za njega. Radije bih nekog iskusnog štopera na zalasku karijere da donese neku stabilnost u tim. Šta bih sad dao za Klavana u odbrani, pa i Kolo Turea. Mi smo tim koji se bori za titulu i LŠ, nismo tim na sredini tabele bez ambicije. Pa da kažeš, nek igraju klinci da kupe iskustvo i utakmice.

              Mogli smo i da dovedemo na pozajmicu nekoga.

              Ne bi sad pristao da ti dođe neki Klavan do kraja sezone ako će to da znači da se Fabinjo vraća na DM-a, a Thiago ide na osmicu? Da imaš vezni red Thiago-Fabinjo-Henderson do kraja sezone.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Najbolje sto imamo u ovom trenutku osim Virgila je na terenu, ocekujem da se izdignemo i krenemo tamo gde smo stali krajem decembra.
                Dosta su se odmarali psihicki, bili su odsutni mesec dana.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Dodao bi i Fabinja tu, pa i Dioga......
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Originally posted by somborac View Post
                    Dodao bi i Fabinja tu, pa i Dioga......
                    Izgleda su Fabinha u poslednjem momentu izbacili, kazu neka laksa povreda.


                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ma opušteno, imamo Hendersona. A kad se Matip povredi, igraće nam tu Gini.

                      Ko šiša vezni red. Nek igra Milner.

                      #netrebanamštoper


                      Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • @JamesPearceLFC: "That's 11 different CB combinations Liverpool have started with in 20 Premier League games so far this season." #awlfc [the athletic]
                        ....

                        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pišu da je ozbiljna povreda u pitanju za Matipa.

                          Da li je konačno vreme za štopera? Bar pozajmicu?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Last edited by somborac; 28-01-21, 22:50.
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Nek vrate Lovrena, sa njim nista ne gubimo.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Brutalan raspored. Siti, Lester, Lajpcig pa Everton. To će da nam definiše sezonu. Ali prvo da se preživi WH, koji igra mnogo dobro ove sezone.

                                Liverpool now look likely to sign a centre-back by Monday night with worries over a serious Joel Matip setback.[liverpool echo]
                                The need for Liverpool to sign a centre-back before Monday’s transfer deadline is off the scale. Inaction is no longer an option, with various short-term fixes now under serious consideration. #awlfc [
                                @JamesPearceLFC
                                Još ima nade.

                                Sreća u nesreći da se ova Matipova povreda dogodila pre zatvaranja prelaznog roka.

                                p.s. Firmino odigrao bruka utakmicu. Po meni igrač utakmice.
                                Last edited by z0La; 29-01-21, 12:23.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X