Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si siguran da ide Gini?
    Nekako on je jedan od igraca koji se najvise zrtvovao za ovaj tim, on je u Njukaslu igrao dosta ofanzivnije i u tom limitiranom timu tada je postigao sasvim respektabilan broj golova. Pritom secam se da je na jednoj utakmici dao i 4komada.
    Kada igra za Holandiju, dobije mnogo vise prostora, i gotovo da je glavni igrac.
    Gini kad zakljuca loptu ne moze niko da mu je uzme, pritom je igrac za velike utakmice.

    Prva utakmica koja mi pada na pamet, je ona od pre neku sezonu na Enfildu kad smo dobili Siti 1:0, Gini dao gol glavom, ali pored toga je dominirao celu utakmicu u vezi nije Siti ni zapretio taj mec.
    Bas bi mi bilo krivo da ode, lakse bi mi palo da ode Salah.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pa provlači se priča već mesec dana da on ide. Za 5 dana je slobodan da pregovara sa bilo kojim klubom van Engleske. Nismo valjda ludi da to pustimo, osim ako ga ne puštamo.

      Ne znam šta koči. Da li traži previše para ili hoće ugovor na više godina nego što hoćemo da mu damo. Svakako mislim da treba da mu damo šta hoće. Skoro je davao intervju posle neke tekme, i pitali su ga za ugovor..i samo je odgovorio, pitajte klub, ne mene. Znači da u klubu nešto sviraju...

      Najzahvalniji igrač u timu. Dao je sve za klub i zaslužuje novi ugovor.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Priča se po netu da će Matip biti bar 6 sedmica van terena. Nisam gledao tekmu, tako da ne znam kakva je povreda bila.

        Isto tako se već uveliko priča da bi Origi mogao u Inter.

        Izgleda ne planiramo da kupujemo niti pozajmljujemo štopera u januaru. Ostajemo na Fabinju, Wiliamsu i Filipsu. Smešna odluka po meni. Ja razumem transfer politiku kluba, ali ovo su ekstremne okolnosti. Uzdati se da ti klinac od 19 godina bude prvi štoper u timu, a pritom ima 2 utakmice u karijeri, dok se boriš za titulu...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Zola citam da ce mozda po Skriniara, elem Thiago je na klupi veceras, mozda bude igrao u drugom.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 30-12-20, 19:10.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Može Skriniar. Gledao sam ga par puta i bio je baš dobar.

            Liverpool have now dropped points to teams currently sitting 15th, 17th, 18th and 19th in the Premier League. Newcastle, Brighton, Fulham and West Brom.
            Zabrinjavajuće. Ovo smo prošle sezone rešavali. Na mišiće, uz očajnu igru, ali smo dobijali. Ovako se gube titule.


            Jurgen Klopp says Joel Matip will be out for 3 weeks. #awlfc [lfc]
            Nije strašno, ali mislim da će ovo imati kontra efekat oko kupovine štopera. Mislim da ga nećemo kupiti...

            Uđe ti Thiago u igru posle 2 meseca van terena i ti odmah vidiš da je klasu iznad svih veznjaka u Liverpulu. A veznjaci su nam odlični. Možda je preterivanje, ali da je ostao zdrav posle Evertona, mislim da bi sad bežali nekih 8 poena drugom na tabeli. Igrač koji pravi razliku. Samo da ostane zdrav. Prokleti Ričarlison, sa njegovim bednim startom...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ako Klopp izgura ovih mesec dana, ovo moze biti uspesna sezona.
              Prosto je neverovatno da smo prvi na tabeli, pored toga sto nam je pola tima povredjeno i sto smo totalno van ritma. Taman kad je izgledalo da smo podigli nivo protiv Palasa, imali smo 10dana pauze, ne znam zasto ali uvek kad je Klopp davao igracima nekoliko dana slobodno, ovo nam se desavalo.
              Ajd valjda ce nam biti lakse sa Sotonom, oni nece bas igrati 640.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Prokleti Ričarlison, sa njegovim bednim startom...
                Ne zaboravi i Pikforda...

                Comment


                • Hvala na dobrom meču.
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • Last edited by Brian McShtull; 03-01-21, 22:39.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post

                      Uđe ti Thiago u igru posle 2 meseca van terena i ti odmah vidiš da je klasu iznad svih veznjaka u Liverpulu. A veznjaci su nam odlični. Možda je preterivanje, ali da je ostao zdrav posle Evertona, mislim da bi sad bežali nekih 8 poena drugom na tabeli. Igrač koji pravi razliku. Samo da ostane zdrav. Prokleti Ričarlison, sa njegovim bednim startom...
                      Neverovatan igrač. Kakav raspon paseva, kakva lakoća. Odmah što je ušao, Liverpul je podigao igru.

                      Comment


                      • https://www.telegraf.rs/sport/navija...himnu-na-svetu
                        Ode legendarni stvaralac kultne pesme koja je obeležila jednu fudbalsku epohu.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Neverovatan igrač. Kakav raspon paseva, kakva lakoća. Odmah što je ušao, Liverpul je podigao igru.
                            Naša sredina je stvorena od radnika. Svi su oni fenomenalni igrači, i svaki pruža nešto bitno za tim. Ali nemaš umetnika na sredini, sa takvom vizijom,koji pravi razliku. Samo da ostane zdrav.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment




                            • Fabinjo i Henderson kao štoperi A Klopp govori da nam ne trebaju novi štoperi u januaru...

                              Thiago i Ox u prvih 11. Sredina sa njih dvojicom i Ginijem mi se baš sviđa.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ja sam zadovoljan stoperskim tandemom. [emoji1]

                                Comment

                                Working...
                                X