Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pišu da bi Thiago mogao da se vrati na teren pre kraja meseca. To bi uz štopera u januaru bilo najveće pojačanje.

    Matip neizvestan za večeras, kao i Keita. Očekujem Fabinjo-Filips duo..
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment




    • Znači, protiv Sona i Kejna sa štoperskim duom od DM-a i klinca sa akademije...pa lepo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zar ne rece Murinjo da je Matip spreman?

        Jones i Rhys Williams imaju ozbiljnu minutazu ove sezone, ovo na duzi period moze biti veliki dobitak.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 16-12-20, 19:27.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Matip spreman, a jedina povreda Liverpula je VVD.

          Wiliams svakako, ali Jones je već pogodak. Zanima me šta će biti sa njim kad se oporavi Thiago, Keita i Fabinjo ode na DM-a. Sigurno neće igrati ovoliko, ali ne bi smeo da nestane. Možda je već sad prestigao Keitu kao izbor.

          Voleo bi da vidim i Neca da dobije još koji minut.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jones je vec sada spreman za najvisi nivo, uopste se ne primecuje da ima 19god.
            Pa video si prosli mec je imao nekoliko solo prodora opasnih, mogao je i pobedu da nam donese.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Mislim da sam negde pročitao da je igrao krilo kad je bio mlađi. Ima on fin dribling. Mogao bi da bude fin box to box igrač.

              Možda čak i prodati Keitu sledeću sezonu, a Jones da uskoči umesto njega. Ja gotivim Keitu, ali nije PL za njega. Previše je staklen.

              Fabinjo, Thiago, Jones, Hendo, Ox i da se produži Giniju ugovor. To je po meni fina sredina za sledeću sezonu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • I ja sam za prodaju Keite. Nema cojones za top nivo.

                Comment


                • Nema nista sladje nego da pobedis Murinja u 90min.
                  Pogotovo posle onakve sabanske izjave pre meca.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by Van Strike View Post
                          To sam ja primetio sinoć...

                          Originally posted by z0La View Post
                          Odlične linije, nekih 30 metara od dešavanja.

                          A onda protiv Evertona, nama približili na nekih 30 cm od noge..
                          Kriterijumi su im smešni. Menjaju se iz kola u kolo. Bukvalno zavisi od raspoloženja sudija. Imaš milion kamera, i uveo si taj VAR, i opet prikazuješ samo jedan ugao toliko dalek da ne može da se proceni lepo. Gde su te silne kamere i plave i žute linije da pokazuju...

                          Što se tiče penala, i dalje nisam siguran. Dosta je Mo uticao na položaj ruke Dajeru. Svakako 50-50 odluka po meni. Mogla je da ode u oba pravca. Ali koliko znam, to nisu ni proveravali.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Izgleda da su se dogovorili da ne prave geometriju od ofsajda, sto svakako podrzavam, jer je ono prethodno bilo cirkus sa povlacenjem svih onih linija. Bolje da se sudi u korist napada kod ovakvih situacija, nego da se cisti golovi ponistavaju jer je neki idiot povukao liniju od bicepsa igraca, a ne od ramena.

                            Comment


                            • Podržavam i ja, ali su Englezi takvi da me ne bi nimalo čudilo da vrate linije na pola sezone ili da čak izmisle nešto novo. Menjaju pravila u hodu, kao da niko nema pojma šta treba da radi tamo.

                              Pokažite neku konstantnost. Ovako se uzimaju i dodaju bodovi kako se ćefne nekome u vrhu, ili ko već to odlučuje.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X