Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ¡Si Señor!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Allison van terena najmanje 4 sedmice. Verovatno će biti ipak 6.

      Ja ne znam kako ćemo mi izgurati ove tekme sa Adrijanom. Everton, Ajax, Atalanta i Siti u gostima..

      Ono što sam juče video, kao da sam gledao Karijusa. Samopouzdanje 0. Došlo je do toga da se plašim svakog mogućeg šuta..
      Kako smo izgurali proslu polusezonu sa Adrianom, isto tako i ove sezone. Nije smak sveta ako ne brani Alisson, samo ce morati svi da preuzmu odgovornost, ovaj poraz je losa igra celog tima ne samo Adriana.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nije smak sveta ako ne brani Allison ali jeste kada brani lik koji je pogubljen u vremenu i prostoru i kiksa par puta za utakmicu.

        Jeste očajna igra manje-više celog tima, katasteofalna odbrane ali sve je krenulo od toga da im je poklonio gol u 4. minutu utkamice. To je imalo izrazito veliki uticaj na ostatak meča.

        Da se ja pitam, ne bi Adrian vise branio, previse je nedopustivih gresaka napravio za kratak period. Plus svaki pristojan sut ka nasem golu je sansa jee čovek ne zna da se postavi i ostavlja pola gola prazno.
        Last edited by mark !t zer0; 06-10-20, 14:36.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • I to, a i sad ima ogroman pritisak jer je postao predmet sprdnje, mogu da zamislim tek kakva bi se kompilacija njegovih gresaka napravila za narednih 5 utakmica, trajala bi preko 8 minuta sigurno.

          Comment


          • Znaci zaboravicemo to sto je branio 3/4 meseca prosle sezone sasvim solidno, imao jednu/dve greske u tom periodu. I sada cemo ga osuditi zato sto su ga saigraci ostavili na cedilu, nije idealan ali nije ni toliko los kao sto se ovde predstavlja. Za ovaj poraz je najmanje kriv Adrian, i nije bitno uopste ko je bio na golu izgubili bi mozda 5:2 ili 6:2 sto meni nije nikakva razlika. Ceo tim je kriv, svaki igrac pojedinacno je imao svoj udeo u ovome.
            Inace koliko se secam zbog njega smo osvojili super cup prosle godine.

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ne znam da li je tebi razlika, ali svakako da ne bismo izgubili 5:2 ili 6:2. Autogol iz cista mira u trecem minutu utakmice presudno utice na sve ono sto se desava posle toga. Nije se popravio ni malo ni u nastavku. Ekipa je morala da bude spremna na tako nesto i njena reakcija je katastrofalna, to je drugi deo price.

              Postoji opcija da brani on i dalje, ali ocigledno je da nema zrno samopuzdanja, covek je u toku ove utkamice 3 puta ostavljao prazan gol, leteci negde u prazno. Ako se ipak odluci za njega, Klop je iskljucivi krivac za svaku gresku koju ovaj bude napravio u sledecem periodu. Nadam se da ih nece biti, ali sve vodi ka tome da hoce. Nesigurnost golmana se vrlo lako prenese na celu odbranu.

              Inace, zbog njega smo ipali prosle godine iz Lige Sampiona.
              Last edited by mark !t zer0; 06-10-20, 16:06.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post
                Kako smo izgurali proslu polusezonu sa Adrianom, isto tako i ove sezone. Nije smak sveta ako ne brani Alisson, samo ce morati svi da preuzmu odgovornost, ovaj poraz je losa igra celog tima ne samo Adriana.
                Ne brine mene samo loša igra, već nesigurnost i manjak samopouzdanja. Ako šta mrzim da vidim, to je golman koji se plaši. A posle Minjolea i Karijusa, to nam najmanje treba. Znaš ono kad gledaš nekoga i samo čekaš kad će nešto da zezne. E to ja vidim kad gledam njega.

                Negde sam pročitao podatak da je branio 21 utakmicu i imao 6 direktnih grešaka za gol. To je mnogo.

                Golman mora da komanduje. Već smo to pričali kad je bio Karijus. Adrian nije taj golman. Jednostavno ne poseduje dovoljan kvalitet. Nije nešto u 1vs1, niti u šutevima na daljinu. Distribucija mu je loša. Što se tiče pasova, to smo već videli. Ne komanduje svojim petercom. Golman koji te neće izvući kad ti najviše treba. Rekao bih da je ispod proseka za PL.

                Daj Bože da se povampiri u narednih 5-6 utakmica. Prvi ću da napišem, pogrešio sam.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ovo je na kraju ipak skoro savršeno ispalo........


                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Drago mi je što Gruja nije otišao. Dosta je napredovao.

                    Sledeće sezone ako odu Gini i Milner, možda ostane za rotaciju.

                    Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment




                    • Sviđa mi se ova sredina. Matip umesto Gomeza deluje kao dobar potez, videćemo.

                      Alcantara prvi start!

                      Mislim da će ovo biti jedan od boljih derbija u poslednje vreme...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sve sto se nije desavalo prethodne dve sezone, nam se vratilo u nedelju dana. Bukvalno svaki igrac nam je bio povredjen u poslednja 2 meseca osim Salaha.

                        Van Dijk ACL moguce i da je zavrsio sezonu kako kruze glasine po TWu, sto znaci i kraj sezone za Liverpul.
                        Thiago je isto povredjen, s obzirom na njegovu istoriju i on bi mogao dosta da odsustvuje.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 17-10-20, 15:39.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Sad citam da je VVD verovatno zavrsio sezonu. Strasne vesti.

                          Ostajemo na rovitim Gomezu i Matipu do januara...

                          Sto se tice Tiaga, dobra vest je da se nista ne prica za njega. Bar mislim da je dobra. Nadam se da nece biti strasno. A i delovalo je da je blaze od VVDa. Mnogo nam on znaci. Druga dimenzija sa njim na terenu. Kakav igrac, nemam reci.

                          Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zao mi svkaog igraca koji dozivi ACL povredu, pa i ovaku klasu od igraca. Stvarno ogromna steta sto se povredio zbog onog pikacua od golmana. Koji degen jbt, ne mogu da verujem da onako moze da ide na igaca.

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Baš mi žao VVD-a. Mnogo će nedostajati...

                                Šta mislite o Alkantari? Kakvog smo igrača dobili jbte. Naši veznjaci su odlični, i ovo nije namera da njih diskreditujem, ali konačno shvatam šta znači imati klasu na sredini...posle dužeg vremena.

                                Vizija, kontrola lopte, nisko težište, mozak. Tehnika pasa, ubrzavanje i usporavanje igre kad treba, tj kontrola tempa. Samo da ostane zdrav. Mislim da će on i Hendo biti strašan duo na sredini. Ostaje da vidim još kako će to da izgleda sa Ginijem i Keitom. Ali se vidi iz aviona da će poboljšati sve veznjake oko njega.

                                Samo da pregrmi ovu povredu bez nekih posledica...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X