Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Firmino ni na klupi.

    Ox sa klupe. Staridz pre Origija.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Odlične vesti!

        Pearce...

        Klopp says Firmino had "no chance" of playing tonight and is unlikely to feature v Barca on Tuesday night. #LFC
        Koliko je ustvari Klopp na silu probao da ugura Firmina onih 10 minuta.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Za Salaha htedoh sinoc reci da sumnjam da je bilo sta ozbiljno jer se drzao za glavu i pokazao emociju dok su ga iznosili. Cak mi se cini da je podigao glavu posle duela. Mislim da je bio svestan situacije i da nije bas potres bez svesti vec vise neki udarac

            A za broj bodova i titulu. Jednostavno se prvenstvo tako zaletelo, Celsi Siti i Liverpul su bili na dva boda razlike u prvih 10ak, skoro 15 kola. Sve tri ekipe bez poraza. Visok tempo jedne je vukao i ostale dve ekipe na pocetku. Kasnije Celsi stao, ove dve nastavile. Verujem da je Siti posustajao to bi bilo i sa Liverpulom.
            Ko god da osvoji bice zasluzeno a za drugoplasiranog ce biti steta. Sto bi Z0La rekao, neutralcima (ali van top 6 i Engleske) je najbolje, ostali iz top 6 imaju svoju mini muku i mislim da nije sve jasno sto se pozicija tice, danasnje pobede favorita ce tek zaciniti poslednje kolo
            Last edited by engleski_dopisnik; 05-05-19, 05:52.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Za Salaha htedoh sinoc reci da sumnjam da je bilo sta ozbiljno jer se drzao za glavu i pokazao emociju dok su ga iznosili. Cak mi se cini da je podigao glavu posle duela. Mislim da je bio svestan situacije i da nije bas potres bez svesti vec vise neki udarac

              A za broj bodova i titulu. Jednostavno se prvenstvo tako zaletelo, Celsi Siti i Liverpul su bili na dva boda razlike u prvih 10ak, skoro 15 kola. Sve tri ekipe bez poraza. Visok tempo jedne je vukao i ostale dve ekipe na pocetku. Kasnije Celsi stao, ove dve nastavile. Verujem da je Siti posustajao to bi bilo i sa Liverpulom.
              Ko god da osvoji bice zasluzeno a za drugoplasiranog ce biti steta. Sto bi Z0La rekao, neutralcima (ali van top 6 i Engleske) je najbolje, ostali iz top 6 imaju svoju mini muku i mislim da nije sve jasno sto se pozicija tice, danasnje pobede favorita ce tek zaciniti poslednje kolo
              Pišu da nije ništa ozbiljno. Nema nekog konkretnog izvora, već ono "šuškanje" po tviteru. Pišu i da je odgledao tekmu do kraja u svlačionici. Ne znam da li će biti spreman za Barsu. Ipak je to za 2 dana, šta znam.

              Inače, Firmino je i zvanično OUT protiv Barse. Ne zna se još za Vulvse. Ne mogu da verujem da cele sezone nije imao povredu, i sad propusti polufinale protiv Barse zbog toga.

              Što se tiče prvenstva, nemam šta da zamerim momcima. Svaka im čast. Opravdali su moja očekivanja i prezadovoljan sam. Rekao sam pre početka da samo želim da budemo konkurentni za titulu do kraja, pa šta se desi. To su i uradili.

              Jednostavno u ligi ima tim koji je bolji i to je to.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • I Salah je out za Barsu. Ocekujem da OXa gurne u vatru, Mane-Origi-Ox.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  I Salah je out za Barsu. Ocekujem da OXa gurne u vatru, Mane-Origi-Ox.

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Sad videh da ni VVD nije trenirao danas
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Sad videh da ni VVD nije trenirao danas
                    A jel se zna sta je sa Salahom, mislim u kakvom je stanju znam da nece igrati??

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      A jel se zna sta je sa Salahom, mislim u kakvom je stanju znam da nece igrati??

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Ipak je bio potres mozga. Dobro je ali doktori ne dozvoljavaju da igra sutra. Za vikend bi trebalo da moze ali do tad treba da prodje odgovarajuce testove.

                      Ni Ox nije trenirao, a VVD propustio trening zbog povrede stopala. Kazu da je zaradio ranije i da nije nista strasno.
                      To je ono sto sam nasao od info pred sutrasnji mec.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Pa dobro zavrsena je sezona za Liverpul, imamo jos dva revijalna meca, mogu klinci da igraju.
                        Klopp najavio Brewstera protiv Barse...

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 07-05-19, 01:17.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • A ne znam sta bih ti rekao, ne mislim da su revijalne. Ne zelim da mislim da je ni danasnja. Znate dati 3,4 bilo kome, zna i Barsa da primi 3 od slabijih timova. Pa tako su ispali od duplo losije Rome nego danasnjeg Liverpula. U prvih 20,30 min slabija koncetracija protivnika moze svasta doneti, crveni karton, penal, kardinalne greske za gol ili Maneovo vece..
                          Slicno i za vikend, ko zna, sinoc je malo falilo a Brajton kuci nije ni najmanje revijalna za Siti.

                          Ali opet, lakse je meni da verujem, ali jednostavno ne mogu da prihvatim da su dva poslednja meca sjajne sezone, veoma bitna, revijalna bez obzira na 11/14 igraca na terenu
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Tesko da moze Liverpul ista napred bez Firmina i Salaha, a jos teze da nece primiti minimum 2 gola bez Virgila.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Tesko da moze Liverpul ista napred bez Firmina i Salaha, a jos teze da nece primiti minimum 2 gola bez Virgila.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Ocekujem Virgila u postavi, propustanje treninga mi vise lici na preventivni odmor nego na ozbiljnu povredu. Videcemo veceras.
                              Origija hoce ove sezone kad je sve izgubljeno, mozda je ovo jos jedan njegov dan. Ja bih gurnuo Sacirija u 11, zna da zatrese mrezu i bice motivisan. I sve se nadam nekoj informaciji da je Firmino ipak u protokolu veceras.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Nisu revijalne, ali bez Salaha i Firmina i uz 3-0, rekao bih da su nam šanse nekih 5%.

                                Njih dvojica su i zvanično OUT, tako da sigurno ne igraju večeras. Što se Virgila tiče, to ne znam.

                                Ne znam u kakvom je stanju OX. Ako je spreman za bar 60ak minuta, pustio bih ga od početka. Ali nisam siguran što se tiče fitnesa.


                                Mane-Salah-Šaćiri
                                OX-Fabinjo-Hendo

                                To bi ja izveo. Ili eventualno Gini za OX-a. Samo što gubimo presing sa ovom trojkom napred. Ali jbga, takvo stanje.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X