Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5:1 u revanšu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ma kakvih 5:1, Klopp je sve vazne meceve izgubio u Liverpulu i to vise nije slucajnost ili manjak srece ocigledno da nema muda za vazne utakmice i uvek kad je vazno mi se izgubimo. U svakoj drugoj situaciji bi lagano resili ovu Barsu koja nije nista specijalno. Finale Le, finale LC, finale LS, mec za titulu protiv Sitija, i ovo sinoc.

      Cak mislim i da prodjemo Barsu kojim cudom, da bi izgubio finale od Ajaxa.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 02-05-19, 15:39.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ma kakvih 5:1, Klopp je sve vazne meceve izgubio u Liverpulu i to vise nije slucajnost ili manjak srece ocigledno da nema muda za vazne utakmice i uvek kad je vazno mi se izgubimo. U svakoj drugoj situaciji bi lagano resili ovu Barsu koja nije nista specijalno. Finale Le, finale LC, finale LS, mec za titulu protiv Sitija, i ovo sinoc.

        Cak mislim i da prodjemo Barsu kojim cudom, da bi izgubio finale od Ajaxa.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Ovo je cinjenica. Sinoc je isao da nekako izvuce nerijeseno ili eventualno da izgubi minimalnim rezultatom, pa da onda na Enfildu pokusa da prodje u finale.

        Comment


        • Klop je sinoć krenuo sa dobrom taktikom. Presingom je uništio Barselonu. I posle gola Barselone nisu loše delovali, Mane i Milner su uprskali, pogotovo Mane. Igrač njegovih kvaliteta je morao da tutne gol u onakvoj situaciji. Raspad je usledio posle drugog gola Barse. Kad se sve skupi i sabere, Barsa je svoje šanse iskoristila, Liverpul nije. Bar da ga tutnuo na kraju Salah pa bi se imala kakva takva nada.

          Comment


          • Originally posted by SOMI View Post
            Ovo je cinjenica. Sinoc je isao da nekako izvuce nerijeseno ili eventualno da izgubi minimalnim rezultatom, pa da onda na Enfildu pokusa da prodje u finale.
            Jesmo li mi gledali istu utakmicu sinoć? Veći posed i više šuteva od Barse. Plus na sve to da dodam da smo igrali protiv Barse možda najveći presing ove sezone.

            Napisati da je Klopp išao na nerešeno u utakmici u kojoj smo promašili 3 zicera i 3 odlične šanse nema logike.

            Na sve to, Barsa imala duže periode utakmice u kojima pola nije mogla da pređe.

            Nemojte ljudi da se zezamo. Kad Klopp promaši taktiku ili se brani, ja to uvek napišem. Ali to sinoć nije bio slučaj.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Jesmo li mi gledali istu utakmicu sinoć? Veći posed i više šuteva od Barse. Plus na sve to da dodam da smo igrali protiv Barse možda najveći presing ove sezone.

              Napisati da je Klopp išao na nerešeno u utakmici u kojoj smo promašili 3 zicera i 3 odlične šanse nema logike.

              Na sve to, Barsa imala duže periode utakmice u kojima pola nije mogla da pređe.

              Nemojte ljudi da se zezamo. Kad Klopp promaši taktiku ili se brani, ja to uvek napišem. Ali to sinoć nije bio slučaj.
              Ma nije bitno uopste sta je on hteo sinoc i kako smo igrali, cinjenica je da kad god je vazno kad god se igra za trofej mi posustajemo i to po ko zna koji put u poslednjih nekoliko godina.
              Ja ne mogu da zamislim sta ce se desavati u buducnosti i kakav pritisak ce biti narednih sezona ako se sada nista ne osvoji a 99,9% se nece osvojiti nista.
              Plasim se da se ova atmosfera na pokvari, i da Klopp ne izgubi ovu energiju i zelju.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Ma nije bitno uopste sta je on hteo sinoc i kako smo igrali, cinjenica je da kad god je vazno kad god se igra za trofej mi posustajemo i to po ko zna koji put u poslednjih nekoliko godina.
                Ja ne mogu da zamislim sta ce se desavati u buducnosti i kakav pritisak ce biti narednih sezona ako se sada nista ne osvoji a 99,9% se nece osvojiti nista.
                Plasim se da se ova atmosfera na pokvari, i da Klopp ne izgubi ovu energiju i zelju.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                Nedostatak fudbalske sreće, baksuzluk, nazovi kako hoćeš. Šta možeš protiv toga?

                Atmosfera se neće sigurno pokvariti. Mi smo puno godina bili osrednji klub. Nije da smo bili u vrhu, pa opadamo. Ovo je prva sezona posle dugo vremena u kojoj možeš da kažeš da smo fudbalska sila. Prošle sezone smo bili dobri, ali nije to bilo to. Ova sezona nas je stavila u vrh. 97 bodova i polufinale LŠ-a. Nažalost, verovatno nijedan trofej.

                Igrači svi srećni u klubu. Imamo kičmu tima. Sledeće sezone možemo samo da napredujemo.

                Nema razloga za zabrinutost. Klopp ne ide nigde.

                Očekujem možda 2 do 3 transfera na leto i odlazak par igrača.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • To moze jednom, dva puta da se kaze, ali Klopp je pet puta bio blizu trofeju u Liverpulu i svaki put je na poslednjem stepeniku ekipa posustala, nije to sreca i nije baksuzluk nesto tu ne valja.


                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    To moze jednom, dva puta da se kaze, ali Klopp je pet puta bio blizu trofeju u Liverpulu i svaki put je na poslednjem stepeniku ekipa posustala, nije to sreca i nije baksuzluk nesto tu ne valja.


                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Finale LE - Odlično prvo poluvreme. Sudija nas zeznuo. Ekipa se psihički raspala posle gola na početku drugog poluvremena. A da ne pričam kako smo uopšte došli u finale. Onaj ludi preokret protiv Dortmunda. Pa onda u polufinalu preokret protiv Viljareala. Pa izbačen Junajted u osmini. Zašto nismo imali šetnju kroz LE kao Junajted one sezone? Nedostatak sreće.

                    Finale LŠ - I pre utakmice autsajderi protiv Reala. Jedva skupljen vezni red usled povreda i povreda Salaha. Na sve to Karius imao veče karijere, ali u pogrešnom pravcu. Dva poklonjena gola i majstorija Bejla. Kud ćeš većeg baksuzluka od toga.

                    Ova sezona. 97 bodova. Kako i mogu da kažem da nešto ne valja? Realno je da smo trebali da imamo možda i 5 manje bodova. Jednostavno Siti moćan. Tekma protiv Sitija u gostima je mogla da ode u oba pravca. Zašto nije u naš? Tako je kako je.

                    Finala kupa se ne sećam iskreno.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Klop mi ne uliva samopouzdanje ali je napredovao ove sezone. Problem je samo što on i Gvardiola kada dodje bitna utakmica žele da glume velike majstore i odigraju defanzivnije ili da iznenade taktikom dok ja mislim da bi trebali da igraju i ofanzivnije nego inače pogotovo ako je prva utakmica gostovanje.

                      Jer dobar napad je i dobra odbrana. Treba se usmeriti na ono što su prednosti tvoje ekipe, prednosti Murinjove su svakako više defanzivne prirode uz brutalne kontranapade, dok Gvardioline i Klopove su više ofanzivne prirode.

                      Ne radi se tu da ne treba da se brane ili da treba samo da napadaju, ali igraj onako kako igraš uvek i guraj ono gde si najjači, pogotovo ako je prva u gostima.

                      Lako ćeš ti posle odigrati defanzivnije poslednjih 30 minuta.

                      Retko koji tim kao Ajaks dodje da igra fudbal i iznenadi hrabrošću a to oni mogu jer su fudbalski pismeni i velikan su, za razliku od veštaka Sitija i PSG-a.

                      Ima nešto i u tradiciji i fudbalskoj pismenosti.

                      Barselonina odbrana i desna strana bile zrele za ubijanje, a ako ti igraju Milner i Henderson, nemaš čemu da se nadaš.

                      Zato treba dovesti Dibalu iz Juventusa. Mane Dibala Salah, iza Ox, a kad igra Firmino Dibala iza.

                      Popila bi Barselona 3 komada.

                      Jednostavno ne bi imali rešenje za Robertsona i Manea ne postoji šansa, a sa Dibalom/Firminom/Ox-om koji bi se tu šunjali pored, ja mislim da bi Liverpul uz Klopov stil igre ubio Barselonu.

                      Sve je u glavi i sve je psiha i trenera i tima i navijača.

                      Iz Ajaksa su verovali u sebe i u svoj kvalitet i zato nisu igrali kao pizde i naravno nagradjeni su.

                      Malo je glupo porediti ali to je kao psiha hrvatske repke u basketu ili naše u fudbalu. Luzeraj odiše svuda.

                      Ti moraš da igraš svoju igru uvek i da radiš ono u čemu si najbolji, pa tek onda da se prilagodjavaš.

                      A ne da drži onaj Sanea na klupi pa posle da se čudi što nije prošao.
                      Last edited by Cassius Clay; 03-05-19, 00:40.

                      Comment


                      • Bas to, umesto da potenciras ono sto najbolje umes, ti glumis neko ludilo sa Wajnaldumom koji uopste i nije toliko brz. Takodje Gomez na beku je najgori moguci potez i ofanzivno i defanzivno, Gomez je sporiji od Trenta jedino sto je fizicki jaci u duelu nista drugo, a Barsa nema neke tenkove napred pa ti treba Gomez da se gura sa njima.
                        A Firmino ako je vec igrao, trebao je da krene mec pa da igra do 50/60min, ovako je igrao a kao da nije igrao.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Bas to, umesto da potenciras ono sto najbolje umes, ti glumis neko ludilo sa Wajnaldumom koji uopste i nije toliko brz. Takodje Gomez na beku je najgori moguci potez i ofanzivno i defanzivno, Gomez je sporiji od Trenta jedino sto je fizicki jaci u duelu nista drugo, a Barsa nema neke tenkove napred pa ti treba Gomez da se gura sa njima.
                          A Firmino ako je vec igrao, trebao je da krene mec pa da igra do 50/60min, ovako je igrao a kao da nije igrao.
                          Moram da ti odgovorim... Gomez je defanzivno mnogo jaci od Arnolda, Gomez je najbrzi igrac u nasem timu... koliko gluposti pises nije realno.
                          Izvinjavam se, nastavicu da ignorisem tvoje postove...

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Bas to, umesto da potenciras ono sto najbolje umes, ti glumis neko ludilo sa Wajnaldumom koji uopste i nije toliko brz. Takodje Gomez na beku je najgori moguci potez i ofanzivno i defanzivno, Gomez je sporiji od Trenta jedino sto je fizicki jaci u duelu nista drugo, a Barsa nema neke tenkove napred pa ti treba Gomez da se gura sa njima.
                            A Firmino ako je vec igrao, trebao je da krene mec pa da igra do 50/60min, ovako je igrao a kao da nije igrao.
                            Da li je Firmino brži od Ginija? Ako i jeste, recimo da je minimalno. Gini je jedini igrać koji je mogao da zameni Firmina u njegovoj ulozi. Zašto? Zato što razume presing bolje od svih preostalih igrača koji su bili na klupi. Ni Origi, ni Staridz ne bi mogli da odrade presing kao on. Shvataš li šta je Klopp hteo sa njim? On je planirao da napadne Barsu, da im udari gegen. A nije imao Firmina. Nijedan napadač(osim OX-a), nije taktički pismen ili fizički sposoban da odradi Firminovu ulogu. Origi dečko nema mozak za to, a Staridz nema noge. Šaćiri je taktički veoma nezreo. Jedino rešenje koje vidim je Gini. Možda i fudbalski najpametniji igrač kod nas.
                            Njegova uloga je primarno bila presing, pa tek onda dužnosti špica, lažne devetke ili kako god.

                            Što se tiče Firmina, očigledno je da nije spreman. Misliš da Klopp ne bi startovao Firmina da je ovaj bio sposoban da odigra bar 50 minuta? Uveo ga u 80. minutu. To ti je dovoljno koliko je Firmino bio spreman. Evo i Pearce je objavio kako je mala šansa da Firmino bude spreman od početka za vikend. Daj Bože da bude spreman i za revanš.

                            Što se tiče Gomeza, razumem Kloppa što ga je stavio od početka. Jedino gde je pogrešio je to što je trebao da uvede Anrolda u drugom poluvremenu. Kad se videlo da se Barsa skroz povukla, trebao je da uvede Trenta.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nije se Barsa povukla, nego smo je mi naterali da se povuče.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Nije se Barsa povukla, nego smo je mi naterali da se povuče.
                                Ima i tu istine.

                                Nešto neobičniji termin večeras. U 15 do 9 protiv Njuke u gostima.

                                Što se tiče tima, Firmino se nije još skroz oporavio. Verovatno neće startovati od početka. Loše vesti su što smo izgubili Keitu u naredna dva meseca. Ona povreda je bila žešća nego što se mislilo. Jedini pozitivno je to što je kraj sezone, pa će stići na pripreme.

                                Očekujem malo rotacije. Priča se da bi OX mogao da počne utakmicu. Ali ja nešto mislim da će pre sa klupe. U odbrani očekujem Trenta i Roba po bokovima, VVD i možda Lovren na štoperu, ili eventualno Gomez. U napadu Mane, Salah i špic Origi. jedino nisam siguran za sredinu.

                                Henderson počinje sigurno. Možda uz Milnera i Ginija.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X