Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barca skoro pa sigurno...Oni ce Junajted za razliku od Parizana shvatiti ozbiljno a kad je tako, realno, za klasu su jaci...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Klop od kada je u Liverpulu, proš'o svih 9 protivnika u nokaut fazi evropskih takmičenja (nadam se da će Porto biti 10/10)...., stvarno treba biti žestoki mrzitelj, ili loš poznavalac materije da bi se takav menadžer osporavao
      Ovde niko nije komentarisao, ne znam da li ste ispratili pisanja da su Klopu bez obzira na planove dodatnog proširivanja Enfilda, obećana značajna sredstva za letnji prelazni rok.....
      Tako da mislim da je krajnje vreme da neki priznaju da dolaskom Klopa, Liverpul i FSG rade puno bolji posao nego pre
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Nema sta da se priznaje, to je valjda jasno kao dan....LFC se popeo nekoliko stepenika vise od kad je Jirgen tu...Ozbiljan klub u konkurenciji za trofeje, vrhunski igraci nas vise ne izbegavaju, naprotiv...Doci ce i titule, to je neizbezno kad se ovako planski radi, a FSG je vec dokazao da to umeju...Posle vise od dve decenije, potpuno sam spokojan kad je buducnost kluba u pitanju...
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 16-03-19, 11:29.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by somborac View Post
          Klop od kada je u Liverpulu, proš'o svih 9 protivnika u nokaut fazi evropskih takmičenja (nadam se da će Porto biti 10/10)...., stvarno treba biti žestoki mrzitelj, ili loš poznavalac materije da bi se takav menadžer osporavao
          Ovde niko nije komentarisao, ne znam da li ste ispratili pisanja da su Klopu bez obzira na planove dodatnog proširivanja Enfilda, obećana značajna sredstva za letnji prelazni rok.....
          Tako da mislim da je krajnje vreme da neki priznaju da dolaskom Klopa, Liverpul i FSG rade puno bolji posao nego pre
          Da nije bilo prodaje Kutinja, ne verujem da bi bilo para za VVDa, Bekera, Keitu, Fabinha...
          Tako da FSG tu nista iz svog dzepa nije dao.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pa nije Kutinjo kostao 250m...u svakom slucaju, jos jedna sjajna poslovna odluka.
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Nije samo davanje para dobar posao, pa ti se prvi ne bi odrekao ove četvorke u zamenu za Kutinja...

              Послато са 5022X уз помоћ Тапатока
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Kou ne bi bio prodat da Klopp nije dao zeleno svetlo. To je i sam Klopp rekao.

                Sad zamišljam slučaj gde FSG čeka da Rodzers da zeleno svetlo da se proda Kou i smejem se.

                Relacija FSG-trener nikad nije bila bolja, i to se vidi u svakom mogućem aspektu. Konačno svako zna šta mu je posao.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment




                • Kako bi nam lepo legla jedna opuštena pobeda danas. 0-3 i bez povreda.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment




                  • Sve očekivano. Šteta što se Keita nije oporavio...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Rutinska pobeda se pretvorila u stresnih poslednjih 30ak minuta.

                      Prvo poluvreme dobro. Rutinski sve delovalo. Dali gol i kontrolisali utakmicu. Onda pad u drugom poluvremenu. Dozvolili smo Fulamu da počne da napada i nije delovalo dobro. Mislim da nas je primljeni gol razbudio.

                      Eto, konačno imamo dokaz da je VVD ipak čovek. Glupa greška, ali nije nas koštala, osim živaca.

                      Salah nastavlja svoju mizeriju. Deluje da je totalno izgubio samopouzdanje. Previše komplikuje jednostavne stvari. Baš mu je potrebno da postigne taj gol.

                      Mane nastavlja da rešeta. Kakva forma jbte. 17 golova u ligi, baš je brutalan u poslednje vreme.

                      Arnold loćikav. Previše grešaka.

                      Sad ide ova smorena rep. pauza...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kad se Gomez ocekuje?...trebace nam malo sveze krvi u odbrani u ovoj zavrsnici...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Gomez i Ox se očekuju posle rep. pauze. Lovren je već 10ak dana u timu.

                          I vidim da ljudi odmah očekuju dosta od OX-a. Po meni to nije realno. Dečko je van terena već koliko..10-11 meseci? Nije realno da se odmah vrati i počne da igra kao prošle sezone. Ja mislim da će njemu trebati cele letnje pripreme da bi se vratio u neku formu. Bilo bi lepo da dobije neke minute, čisto da oseti opet teren i utakmice.

                          Tako da ne treba sad puno očekivati od njega.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Tu i imamo izbora i sasvim solidno funkcionise...malo brine sto Sacirija nema ni na mapi...u odbrani smo tanki i prosto se svako kolo molim da se niko ne povredi...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Pa sad, imamo veznjaka dovoljno, ali nemamo dovoljno veznjaka OX-ovog tipa. Brz, agilan, dobro se snalazi na malom prostoru. Ume da predribla čuvara u tom uskom prostoru i otvori prostor za druge u napadu.

                              Keita je taj veznjak, ali očigledno da Klopp misli da nije spreman. I plus se povređuje povremeno. Taman počne 4-5 utakmica, podigne iole formu, i onda ostane zakucan narednih 4 utakmice na klupi i dobija šanse na kašičicu.

                              Imamo i Lallanu, ali neozbiljno je oslanjati se na njega.

                              Tako da ostaju Gini, Fabinjo, Milner i Henderson. Nijedan od njih nema tu probojnost kao gore pomenuti.

                              Što se tiče odbrane, dobro je da se Lovren vratio. Bar mogu da se rotiraju on i Matip. Ako se Gomez brzo vrati u tim, imamo još jednog dodatnog igrača na dve pozicije - desni bek i štoper.

                              Što se tiče Šaćirija, stvarno ne znam šta je problem. Ne dobija apsolutno nikakve minute. Kao da je odjednom propao u zemlju.
                              Last edited by z0La; 18-03-19, 13:21.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kome je do malo nostalgije...

                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X