Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo bitan prolaz za samopouzdanje...Klopp bas izrutinirao Kovaca sem onog perioda posle primljenog gola...ostali deo meca potpuna kontrola...

    Znam da ide drvlje i kamenje po Salahu ali odradio je dosta u defanzivi pa je manje koncetracije bilo napred...tu smo jedino imali problema, Ribery je bas mucio Arnolda...

    Mane u sjajnoj formi, Bobi je kljican za ovu ekipu, kad on igra prostor se otvara...o Virgilu stvarno ne treba trositi reci...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 13-03-19, 21:54.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Cestitke!

      Comment


      • Defanzivno smo odlicno odigrali, nema sta. Osim one greske Robertsona, sve bilo na mestu.

        Napad generalno onako, nista posebno. Nezahvalno je tako pricati kad das 3 gola, ali tako je. Par odlicnih individualnih poteza i to je to. Valjda je to i resenje za ovako velike tekme. Cvrsto pozadi i koristi sta ti se ukaze napred.

        Prezadovoljan cinjenicom da smo prosle godine igrali finale LS, a ove najmanje cetvrtfinale. Nismo tako nesto odavno uradili.

        Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Cestitke!
          Hvala! [emoji3]

          Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Virgil u 69min postigao gol, bas je bezobrazan.

            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Koga bi zeleli sutra? Mislim da se izvlace parovi i za eventualno polufinale.

              Voleo bih da bude tim van Engleske. Pa nek bude 50-50.Barsa i Juve ili Ajaks i Porto. Samo da nije Englez.



              Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Porto i Ajax svakako najpozeljniji...City, Barca i Juve za izbegavanje...ovo ostalo svejedno...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment



                • Prejako

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post

                    Prejako
                    Ne čujem dobro, je l' mu to pevaju Zero, Zero? You are Zero?
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Koga bi zeleli sutra? Mislim da se izvlace parovi i za eventualno polufinale.



                      Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока

                      Zar to nije promenjeno od pre neku godinu, sad valjda i za to ima žreb ili su opet nešto menjali.

                      Iskreno, svejedno. Daj koga god, i verovatno imam ovako mišljenje zbog činjenice da nam je liga najpreča pa se ne lometam oko LŠ ili je to zbog toga što mislim da realno izrazitog favorita ove sezone nema i da možemo da bijemo svakog.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Zar to nije promenjeno od pre neku godinu, sad valjda i za to ima žreb ili su opet nešto menjali.

                        Iskreno, svejedno. Daj koga god, i verovatno imam ovako mišljenje zbog činjenice da nam je liga najpreča pa se ne lometam oko LŠ ili je to zbog toga što mislim da realno izrazitog favorita ove sezone nema i da možemo da bijemo svakog.
                        Moguce da i ja gresim, nisam siguran.

                        Mislim da je vise ovo drugo, bar meni. Imamo kvaliteta da se borimo protiv bilo koga. Ako proslogodisnja sezona u LS nije pokazala da smo se vratili u vrh evropskog fudbala, onda je ova sinocna tekma to zakucala. [emoji3]

                        Koliko god Bajern bio losiji ove sezone, opet je to Bajern. A mi smo ih tako rutinski odradili u gostima. We are back! [emoji41]

                        Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Prema wikipedia-i, sutra je ujedno i zreb za polufinale. Hvala Bogu, nema vise mali milion ceremonija i zrebanja.

                          Comment


                          • Prema UEFI je danas izvlacenje i 1/4 i 1/2

                            Mislim da je bolje izbeci Siti ne samo zbog dvomeca u LS. Borba za titulu u PL je dovoljna a ishod dvomeca, sama priprema i sve bi oko dvomeca bi izaslo iz okvira LS
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Moze, moze, protvnici po meri...Madrid vidimo se
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Odlican zreb. Neverica da smo uboli bukvalno najlakseg protivnika.

                                A u potencijalnom polufinalu...pobednik Barse i Junajteda?

                                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X