Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jos jedan napadac i odbranbeni i udri od oktobra
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Za napadaca nemam ideju koga bi doveli, ali za odbrambenog vidim da Soukros otpada, tako da ostaje samo Kejhil i Skot Dan.. Moramo se docepati Kejhila sto pre, ima ugovor samo do sledeceg leta, a tad je slobodan agent i moze ga svako uzeti... Ja kazem dajte 18 mil, covek vredi toliko, ako smo mogli za Hendersona toliko da damo, sto ne bi dali za njega...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Mozda je Keni potrosio sav novac za transfere.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...tter-than-ever

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...carroll-threat











          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Mozda je Keni potrosio sav novac za transfere.
            Evo ti odgovor na tvoje pitanje....
            http://www.skysports.com/story/0,19528,19494_7109404,00.html

            U jednom intervjuu je rekao cak da nije u zurbi da prodaje igrace da bi napunio budzet, tako da mislim da ima para ako budu trebale...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sutra nije ni pobeda tako bitna,koliko dobra igra.
              Napasti od prvog minuta. Dokazati da smo bolji i uzeti bodove ako nas zla sreca ne pogleda. Bitno da budemo moralni pobednici.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Jos sat vremena i napred Liverpool! Da li su,ako nisu kad ce biti,objavljene postave?
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Pola sata prije utakmice mozda i ranije.
                  Nasa postava bi trebala izgledati ovako :

                  Scesni,Sagna,Kosijelni,Vermelen,Jenkinson,Frimpong ,Ramsey,Walcott,Arshavin,Nasri,RvP.

                  Comment


                  • Danas mozemo da pobedimo ako odigramo kao prvo poluvreme protiv Sanderlenda. Mozda za Kauta ima mesta u prvoj postavi, videcemo sta ce Kralj odluciti. Pobedom danas bismo ponistili remi iz prvog kola i jednog od kandidata cemo bitno uzdrmati, mozda vec i izbaciti iz trke za titulu.

                    Edit:Reina, Kelly, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Carroll, Kuyt. Subs: Doni, Flanagan, Skrtel, Meireles, Spearing, Suarez, Maxi.

                    Suarez sa klupe, Kaut unutra, Keli mesto Flanagana.
                    Last edited by Nebojsa; 20-08-11, 11:56.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Evo postava:

                      Reina, Kelly, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Carroll, Kuyt

                      Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Jenkinson, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, Van Persie ( pogodio sam )

                      Comment


                      • Dobro je sto ce Kelly zaigrati umjesto Flanagana.Nadam se da cemo makar izaci neporazeni iz ovog susreta.Cudno mi je malo sto je Suarez na klupi,mislio sam da makar moze 60 minuta odigrati,ali vjerujem koliko god bude igrao da ce zadati probleme odbrani Arsenala.I ocekujem da se Hendo pokaze u boljem svjetlu,prva utakmica je za njega bila teska,prva utakmica na Anfieldu,zatim protiv kluba u kojem je odrastao i igrao je u nekom grcu,ali mislim da danas od njega mozemo dosta vise ocekivati.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Velika tri boda koja ce nam dosta znaciti.U naredne 4 utakmice igramo sa Boltonom i Wolverhamptonom kuci i Tottenhem i Stoke u gostima,ako iz te cetri utakmice uzmemo nekih 9 boda,sigurno je da ce ekipa biti puna samopouzdanja i da mozemo pucati na najvise stvari.

                          Danas poprilicno dobra utakmica,pobjedili smo oslabljeni Arsenal,ali bez obzira u kakvom god su sastavu niko ne moze garantovati pobjedu protiv njih u gostima.Enrique fantastican,nisam odavno gledao da je neki lijevi bek odigrao ovakvu partiju,sjajan u napadu,a u odbrani ne znam je li Walcott ijednom prosao pored njega.Kelly takodjer odlican na drugoj strani i steta sto mu je konkurencija Johnson.Lucas dobar,Adam takodjer,Downing pravio dar mar na krilu,a Meireles i Suarez kada su usli pokazali kakav kvalitet posjeduju.

                          Mislim da nas ocekuje odlicna sezona.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Jos samo Kerol da pocinje da daje golove, bice odlicno, steta sto nije dao onaj gol glavom, to bi mu podiglo samopouzdanje, ali dobro nema veze. Enrike je ja mislim pored Dauninga pun pogodak kad su u pitanju transferi i to za samo 6 mil.. Odlicna odbrana, a jos bolja ofanziva stvarno fenomenalan igrac. Adam je bio odlican, ostri centar-sutevi, to mi se svidja, voleo bih da vidim neki njegov gol iz slobodnjaka...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Odlicna utakmica,bili smo bolji i u prvom poluvremenu ali nije se dalo.Adam ima veliku slobodu cini mi se ali je odigrao vrlo dobro,kao i cela ekipa.Cekamo Kerola da proradi,kad ga krene sve ce ici mnogo lakse,ali bice ovo dobra sezona konacno,uveren sam u to ;)
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • http://rutube.ru/tracks/4738118.html...&bmstart=23960

                                Pogledajte kako na 0:19 Meireles vjerovatno Lucasu pokazuje srednji prst

                                I kakva slika,gay parada



                                I jos neke slike sa danasnje utakmice:







                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X