Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Milner....

    Velika utakmica za Origija.


    Firmino misses out for the first time in 71 games
    Bobi životinja!
    Last edited by z0La; 27-02-19, 19:05.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Origi veceras dominira...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Dobio je mesto ispred Staridza, pa i Šaćirija. Neka vrati ovo Kloppu sa dva komada.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Konacno jedna goleada...sad samo da svi ozdrave i da odradimo ovo do kraja kako treba...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Nisam gledao, strimovi me baš zaebavali. Uhvatiću reprizu na SK-u.

            Odbrana na ovom meču...2 gola i 5 asistencija.

            Mane nastavlja sa dobrom formom. Prolazi malo ispod radara, ali on ima trenutno 14 golova u ligi. 4 gola je daleko od Aguera, koji je najbolji strelac.

            Robertson 8 asistencija, Trent gol i 6 asistencija. Baš brutalno.

            Drago mi je i zbog Origija. Pročitah na netu da je odlično odigrao. Definitivno je trenutno napadač broj 2, iza Firmina.

            Baš je prijala jedna ovakva pobeda. Pogotovo jer je u nedelju Mersisajd.

            p.s. I da, ludi Virgil sa 2 gola. Trenutno je na 3 gola i 2 asistencije.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Zalicili smo na onaj tim sa kraja prosle godine i to je ono sto me najvise raduje...sad, da li je 1 ili 5 razlike, nije ni vazno...pobeda protiv Evertona bi sasvim sigurno, uz bar riblizno ovakvu igfu, znacila izlazak iz te neke krize u koju smo upali u poslednje vreme...

              Origi je bio odlican, vidi se da je motivisan, bas grize, sto dovoljno govori o njegovom karakteru s obzirom na to koliko dugo ceka sansu...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ja nisam ni znao da je bila tekma, izgleda ja cesce treba da propustam utakmice
                Virgil bi po sezoni imao 10+ golova, da imamo igraca koji ume da centrira, ja mislim da smo mi ekipa koja je izvela najvise kornera u PLu.
                Last edited by Brian McShtull; 27-02-19, 23:54.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ja nisam ni znao da je bila tekma, izgleda ja cesce treba da propustam utakmice
                  Virgil bi po sezoni imao 10+ golova, da imamo igraca koji ume da centrira, ja mislim da smo mi ekipa koja je izvela najvise kornera u PLu.
                  Fekir? Ne mogu da se setim kako Ox izvodi kornere...

                  Kako je Fabinjo prekucao sinoć. Defanzivno pojeo Votford. Svaki duel je bio njegov. Delufeu trči 2vs2 kontru, na 30 metara od gola ga stiže Fabinjo i uzima mu loptu sa leđa bez faula.

                  Baš je dobro pojačanje. Kad se samo setim početka sezone i kako je delovao sporo i tromo. Baš se vidi da se potpuno adaptirao. Bez njega i Ginija ne mogu da zamislim našu sredinu. Plus na to sve što može da igra na još 2-3 pozicije kad zaškripi.

                  Još kad bi se Keita prilagodio kako treba, bila bi to baš brutalna sredina. Iako je dosta napredovao, nije to još to. Mnogo mu fali da postigne neki gol.

                  Vaša sredina za nedelju?

                  Ja bih išao sa Keita-Fabinjo-Gini.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Opet Origigi. Samo jako [emoji1306]

                    Comment


                    • Opet nema Keite. Šteta...

                      Firmino se izgleda nije dovoljno oporavio za prvih 11. Zaslužio je Origi još minuta.

                      Mogli bi da vidimo dosta ofanzivnijeg Ginija danas.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Slaba forma Ričarlisona odvela ga na klupu.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Nikog u gostima ne mozemo da dobijemo.

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Nigde izlaza iz crne rupe u koju smo upali...sad se vise ne pitamo mi...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Sta mislite da li je Salah postao "siledzija"?
                              Onaj tip igraca koji ce da "puni" protiv slabijih protivnika, a na bitnim mecevima protiv jakih ga nema nigde?
                              Ove sezone je bukvalno takav.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Slaazem se. Cak sam mislio da je do pozicije, da je bio opasniji na krilu. Medjutim i ovih nekoliko meceva na boku nista.

                                I dalje mislim da nije one season w, ali nesto se desava sa njim. Na njemu se mozda najbolje vidi pritisak, reakcije, odluke..prestao je da igra timski od decembra. Verovatno ima pritisak u glavi da on mora da resi kad je tesko pa vise dribla, manje saradjuje i sve vise se "ljuti na sebe" posle losih odluka.
                                -Do decembra i odigra neku loptu, napravi neku asistenciju. Malo statistike: asistenciju nema od decembra, 9 meceva. Za tih 9 meceva je na 7 odigrao 0-1 kljucna pasa. U decembru su odigrali 7 meceva na kojim je odigrao 19 kljucna pasa, skoro 3 po mecu.
                                Dalje, uspesni driblinzi: od januara 23 uspesna driblinga, sto je vise neka 2.5 po mecu. U decembru na 7 meceva 10 uspesnih driblinga (na 4 meca nije imao nijedan uspesan dribling).

                                Saldo- decembar- 7 meceva (1 poceo sa klupe)- 19 kljucnih pasova, 10 uspesnih driblinga 4 asistencije i 6 golova.
                                od decembra do sad - 9 meceva- 10 kljucnih, 23 uspesna driblinga 0 asistencije i 4 gola.

                                Mozda se ovde mogu naci neki odgovori.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X