Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji ocaj od utakmice, od igre, od svega...

    Comment


    • Prvo poluvreme tu i tamo. Ispitivanje snaga, one silne povrede i slično.

      Ali zato u drugom poluvremenu baš loše. Previše ziheraški odigrao Klopp. Napadali smo, ali neubedljivo. Kao da nam je X bio OK, ali eto da pokušamo na 3 boda. Što mi je baš neshvatljivo.

      Imaš rovitog Rašforda, Aleksisa i Lukakua po bokovima. Znači da su šanse za kontru prilično umanjene, što se i videlo u drugom poluvremenu. Na sredini imaš Mektomineja i Pereiru. Umesto da stisneš malo i da napadaš, ti ideš neki sigurniji pristup. Siluješ bokove do iznemoglosti. Zašto nije Keitu uveo? Idealna tekma za njega. Dobili bi malo na prodorima veznjaka, i njegovom kretnjom bi otvorio prostor za neke druge igrače.

      Ovako smo izgubili na brzini i prodornosti. Imaš Salaha, na kome je igran marker i Manea. Staridz je pokretan koliko i neki štoper.

      Baš me iznenadio Klopp. Jeste derbi i treba biti oprezan, ali je Junajted bio osakaćen. Morali smo da probamo intenzivnije.

      Ne znam koga bih izdojio od igrača. Možda eto Fabinja. Bio je sasvim solidan. Dobar defanzivno, i ofanzivno par dobrih lopti.
      Alisson možda sa onom intervencijom u prvom poluvremenu...

      +1 u odnosu na Siti i definitivno sve veći pritisak.

      p.s. Nadam se da nije ozbiljna povreda za Firmina. To bi bio baš hendikep.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ne moze biti ozbiljna, zato sto je samo iskrenuo zglob, ja sam sa takvim povredama igrao utakmice dan posle iste.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ne moze biti ozbiljna, zato sto je samo iskrenuo zglob, ja sam sa takvim povredama igrao utakmice dan posle iste.
          Ja sam pre 3 meseca izvrnuo zglob na fudbalu i nisam mogao mesec dana da igram. Tj. više mi je lik uleteo klizeći, ali opet je zglob stradao.

          Ali opet, mi smo nebitni, jer je to Bobi životinja...i ako će se neko brzo vratiti na teren, to je on.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja nedje procitah da je izasao na stake posle meca?


            Uglavnom, sami ce procjeniti koliko je ostetio zglob, normalno da povreda nije ista kod svih, a kamoli kod nas rekreativaca i profesionalaca.

            Elem, za Siti kazu da ce i Laporte i Fernandinjo da odsustvuju par sedmica. Ovo je cak i veci udarac za Siti.
            I to sad odma protiv WH, a Gundo zadnji vezni, morace pocet Siti da igra za gol vise.

            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Baka View Post
              Ja nedje procitah da je izasao na stake posle meca?


              Uglavnom, sami ce procjeniti koliko je ostetio zglob, normalno da povreda nije ista kod svih, a kamoli kod nas rekreativaca i profesionalaca.

              Elem, za Siti kazu da ce i Laporte i Fernandinjo da odsustvuju par sedmica. Ovo je cak i veci udarac za Siti.
              I to sad odma protiv WH, a Gundo zadnji vezni, morace pocet Siti da igra za gol vise.

              Sent from my Mi A1 using Tapatalk
              Jeste, izašao je na štakama. Ali su rekli da je to neka standardna procedura, i da ne treba na osnovu toga da zaključujemo. Ko će ga znati.

              Profesionalci svakako mnogo bolje podnose povrede i brže se oporavljaju, to se slažem. A i zglob je zeznuta stvar. Može da bude minimalna šteta, a može i da baš ne valja.

              Jedini čovek bez koga Siti ne bi smeo da igra je Fernandinjo. To je ogroman hendikep.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Ja nedje procitah da je izasao na stake posle meca?


                Uglavnom, sami ce procjeniti koliko je ostetio zglob, normalno da povreda nije ista kod svih, a kamoli kod nas rekreativaca i profesionalaca.

                Elem, za Siti kazu da ce i Laporte i Fernandinjo da odsustvuju par sedmica. Ovo je cak i veci udarac za Siti.
                I to sad odma protiv WH, a Gundo zadnji vezni, morace pocet Siti da igra za gol vise.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                To za Fernandinja i Laporta nije zvanicno nista, to su samo Gvardioline misli na presu. Videcemo hoce li odsustvovati i ako budu, koliko dugo nece igrati.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Protiv ovih ekipa smo u prvom delu sezone imali ucinak 10 pobeda i 1 neresena.


                  Comment


                  • Ako posle Čelzija budemo i dalje prvi, eto titule. Poslednja 4 kola bi trebalo rutinski da odradimo.

                    3 ipo zaebane tekme. Everton, Spursi, Čelzi i recimo donekle Sveci u gostima. Sviđa mi se što imamo samo Everton u gostima od top10 timova. To će biti baš zaebana tekma. Mnogo smo se namučili sa njima na Enfildu. Jeste da su očajni u poslednje vreme, ali derbi je derbi.

                    Ali prvo je prvo. Mora da se dobije Votford.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kako igramo deluje da ce svaka utakmica biti jako teska [emoji3]

                      Kljucno je da napad digne formu, Salah jako los, Mane daje golove ali i on moze bolje, Firmino takodje utajio.

                      Protiv Watforda ocekujem Keitu od pocetka, a i valjalo bi da se Trent vrati. Milner protiv Junajteda nije imao ni jedan krsten centarsut.

                      Comment


                      • I to je tačno.

                        Odlične vesti za Bobija.

                        Klopp on Firmino: "It looks good, we were obviously lucky. It will be very close for tomorrow but big chance for the derby." #LFC
                        Klopp on Keita: "He was ill yesterday but he's back in training today. Naby Keita is an outstanding good player. At the start he showed it a lot then he was a bit injured. It's a long-term project."
                        Nadam se da ovo ne znači da neće početi sutra. Savršena sredina je Gini-Fabinjo-Keita. To mora da se forsira do kraja sezone.

                        Koga staviti u sredu u špic ako se ne oporavi Firmino? Ja bi radije Origija nego Staridza.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja bih mozda pre pokusao sa Salahom kao najisturenijem, Mane levo i Saciri desno. Salahu lezi Watford, davao im je golove, sve zavisi kako bude bio raspolozen. Ako taj napad ne proradi, onda od 60. minuta ubaciti Origija. I ja sam vise za njega, dosta je fizicki spremniji i vise se zalaze na terenu. Karijera je tek pred njim, zeljan je dokazivanja, Staridz deluje kao da je spreman za MLS/Kinu...

                          Comment


                          • Može i to. Tako je ustvari možda i najbolje.

                            Mane-Salah-Šaćiri
                            Keita-Fabinjo-Gini

                            To bi trebalo da odradi posao.

                            Mada me ne bi ni čudilo i da Lallana počne. Gotivi ga još Klopp. Ključno je da sredina bude Keita-Fabinjo-Gini.

                            Mislim da je Origi i sazreo malo. Nedovoljno smo ga gledali ove sezone, ali deluje dosta spremnije.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Chamberlain has been given the green light to play a greater role in training sessions with his team-mates after 10 months out with a serious knee injury.

                              ”Ox is doing 70% of team training. He trains full but not as much as the others. Everyone is always looking for a reaction but nothing has happened yet. When he's in training it looks very nice.” #LFC
                              Kažu da će se Gomez verovatno vratiti posle rep. pauze u tim. Možda čak i Ox-a vidimo tad.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Jel znas na kome je Liverpul?
                                Ne znam gde proveravas to, meni pise samo 21:00 FUDBAL
                                Ne znam, mozda je na SK 4

                                SK HD France cup
                                SK 5 Man. U
                                SK 6 Man. City
                                SK 7 Arsenal
                                SK 8 Southampton

                                Proveravam na EON aplikaciji vrti programsku semu.

                                EDIT: Definitivno ste na SK 4 pise ispod znaka, sad sam video.
                                Last edited by belgrade_owl; 27-02-19, 17:44.

                                Comment

                                Working...
                                X