Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Koman ce igrati najverovatnije.

    Comment


    • Firmino nije trenirao... a u pm.
      Sturridge ili Origi pocinju?

      Comment


      • Znaci ende, od ovoga treba dici ruke.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Firmino je trenirao sam, imao je virus pa nisu hteli da zaraze ostale.

          Comment


          • Kakva sedmica nas čeka. Prvo Bajern sutra, pa Junajted u nedelju.

            Koliko sam shvatio, Lovren još nije otpisan ali mala verovatnoća da će igrati. Matip-Fabinjo protiv Levandovskog.

            Ako vidim sredinu terena Gini-Hendo-Milner, odlepiću. A garantujem da će tako biti.

            Bobi je fajter, taj se retko kad povredi. Ja očekujem da će igrati. Ako nema njega, onda Staridz verovatno. Ili možda....

            Salah
            Mane-Keita-Šaćiri
            Henderson-Gini

            Realan rezultat? Ne vidim da ćemo sačuvati mrežu, tako da ja idem na 2-2 ili 3-2.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment





            • Malo i dobrih vesti.

              Roberto Firmino given the green light to link up with Reds squad for Champions League match
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Sve ocekivano.

                Matip-Fabinjo duo u odbrani, na sredini Gini-Hendo-Keita...a Firmino ispred njih.

                Bajern dosta ofanzivno.Dosta kreativnosti u napadu sa Alkantarom i Dzejmsomu. Mogla bi da bude goleada.
                Last edited by z0La; 19-02-19, 19:17.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ja sam relativno zadovoljan krajnjim ishodom.

                  Ostaje žal što nismo postigli gol kad smo već mogli, ali najvažnije je da ga nismo ni primili. U Nemačkoj se vraća VVD, a što je isto važno, Fabinjo se vraća na svoju poziciju.

                  Večeras je par igrača odigralo dobru tekmu. Firmino, Hendo, Keita i Fabinjo prednjače.

                  Po meni možda Henderson najbolji kod nas. Strašno prvo poluvreme i solidno drugo.
                  Last edited by z0La; 19-02-19, 22:57.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Odbrana klimava, sredina vise nego fantasticna, Firminjo bas dobar, salah i Mane katastrofalni... Drugo pol. bas mucno za gledanje, bar meni. Bice zajebano u Minhenu.

                    Comment


                    • Dobicete ih u Minhenu na kontre.
                      Oni ce da se otvore malo vise jer igraju kuci i trazice im publika ofanzivu, a onda nastupa Bobi
                      Kakva je to igracina, a tek ce da bude jos veca..kad dodje u Barsu, nadam se
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Originally posted by miha92 View Post
                        Dobicete ih u Minhenu na kontre.
                        Oni ce da se otvore malo vise jer igraju kuci i trazice im publika ofanzivu, a onda nastupa Bobi
                        Kakva je to igracina, a tek ce da bude jos veca..kad dodje u Barsu, nadam se
                        Igracina kao i Kutinjo
                        Od glavne zvezde do grejaca klupe...al cisto sumnjam sad je u Liverpulu drugacija situacija, uostalom zasto bi prelazio s konja na magarca.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Igracina kao i Kutinjo
                          Od glavne zvezde do grejaca klupe...al cisto sumnjam sad je u Liverpulu drugacija situacija, uostalom zasto bi prelazio s konja na magarca.
                          Pokazao bi i Cou sta ume da ga ovaj Valverde ne stavlja na krilo..tj sad i da ga stavi ovaj je pogubljen trenutno, ali klasa je to, samo da ga vrati na Iniesta poziciju i krenuce on da dere..ma nije magarac,nego kozu oni vole pa prelaze kod nas GOAT
                          MESSI 10

                          Comment




                          • Ogromna utakmica danas. Najveći derbi u Engleskoj. Danas moramo da pokažemo da li zaista želimo titulu i da li smo pre svega psihički spremni.

                            Tim se crta sam po sebi, osim jedne pozicije. Ko će da pravi društvo Giniju i Fabinju na sredini? Keita, Henderson ili Milner?

                            Ja mislim da će biti Gini-Fabinjo-Hendersoon trio. U napadu će Fabinjo i Henderson igrati duplog pivota, a Gini će biti 8 koja luta između linija.

                            Kod njih se Martijal i Lingard verovatno vraćaju u tim posle povreda. Mnogo ranije nego što je očekivano. Čak sam čitao da Martijal možda i počne tekmu.

                            Mislim da će ključna borba biti na sredini. Pogba-Matke-Erera vs Gini-Fabinjo-Henderson.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Osecam neku dobru energiju u vezi ovoga, osecam da su nasi igraci prenapaljeni danas i da cemo ih opet razvaliti.

                              Sredina po mom misljenu Fabinho Gini Hendo. Keita je bio solidan protiv Bajerna, sta znam...

                              Comment




                              • Sve očekivano, osim Milnera na desnom beku. Arnold na klupi, znači da nije povreda ili slično.

                                Dobra klupa. Dosta igrača koji mogu da promene tempo utakmice.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X